Pre-cut kinesioteip on teip, mis on valmis lõigatud kindla pikkuse kujuga ja suurustesse tükkideks, et neid saaks kanda erinevatele kehaosadele vastavat tehnikat kasutades.  Tavaliselt kasutatakse seda lihaste toetamiseks, liigese funktsiooni parandamiseks, valu vähendamiseks ja sportliku sooritusvõime suurendamiseks.

Kinesioteip töötab läbi elastsuse tõstes naha kergelt lahti lihastest ja fassiatest, mis aitab suurendada vereringet, vähendada põletikku ja toetada mõjutatud piirkonda. See võib aidata leevendada valu, vähendada turset ning parandada üldist liikuvust ja liikumisulatust.

Mõned levinumad kasutusviisid eel-lõigatud kinesioteibi jaoks hõlmavad vigastuste ravimist, nagu pinged, nikastused ja luumurrud, samuti krooniliste seisundite, nagu artriidi juhtimist. Sportlaste jaoks võib seda kasutada nende sooritusvõime parandamiseks, vigastuste riski vähendamiseks ja taastumisaja kiirendamiseks pärast treeningut või võistlust.

Näitan kõiki 2 tulemust

Filtreeri hinna järgi
Filtreeri Värvi järgi
Filtreeri brändi järgi

REA Kinesioteip Pre-cut 5cm x 30cm

Original price was: €13.99.Current price is: €9.95.
REA viisjala kinesioteip, mis on valmis lõigatud kindla pikkusega (30cm pikk ja 5cm lai) riba. Omakorda on see ühest otsast 1cm laiusteks ribadeks lõigatud (kokku 5 riba). Selline pre-cut säästab paigaldajale palju aega ja aitab patsiendile peamiselt kiirendada lümfisüsteemi äravoolu, alandada turseid ja vähendada verevalumeid (maakeeli sinikaid). Värvus – Beez, roosa või sinine ( vali värv) Laius – 5 cm Pikkus –30cm Materjal – 100% puuvill, akrüülliim Ühes pakis - 20 riba
Vali

REA Kinesioteip Pre-cut 7cm x 30cm Beez

Original price was: €14.99.Current price is: €10.95.
REA Pre-cut kinesioteip, mis on valmis lõigatud kindla pikkusega (30cm pikk ja 7cm lai) riba. Omakorda on see ühest otsast 1cm laiusteks ribadeks lõigatud. kokku 7 riba. Selline pre-cut säästab paigaldajale palju aega ja aitab patsiendile peamiselt kiirendada lümfisüsteemi äravoolu, alandada turseid ja vähendada verevalumeid (maakeeli sinikaid). Värvus – Beez Laius – 7 cm Pikkus –30cm Materjal – 100% puuvill, akrüülliim Ühes pakis - 20 riba
Lisa korvi