Näitan kõiki 10 tulemust

ICONFIT Mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat 300g

19.50
ICONFIT Mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat - puhas kõrgkvaliteetne kreatiinmonohüdraat hoolikalt valitud allikatest. Kreatiinmonohüdraat on kõige kuluefektiivsem toidulisand, kui teie eesmärk on tõsta füüsilist suutlikkust. Kreatiin on mõeldud eelkõige inimestele, kes sooritavad suure intensiivsusega füüsilisi pingutusi.
  • Eriti peen pulber (mesh 200), mis on kõrge imenduvusega.
  • Kreatiin tõstab füüsilist suutlikkust lühiajaliste, suure intensiivsusega pingutuste puhul.
  • Esmaklassiline kreatiin parima hinnaga.
  • Klientide poolt kiidetud.
Vali

Amix – Kreatiin monohüdraat 500g

29.90
AMIXTM Creatine Monohydrate (Amixtm - kreatiin monohüdraat) on efektiivne, laialt kasutatav ning ühtlasi ka populaarseim toidulisand. See on keha poolt loomulikul teel toodetav aine, mis toetab keha loomulikku ATP tootmist. ATP on kütus, mida lihased kasutavad intensiivsel kontraktsioonil. See pakub plahvatuslikku energiat ja jõuvastupidavust.
Lisa korvi

Nutriversum – BASIC – Micronized Creatine Monohydrate 300g

16.00
Maitsestamata kreatiini valem 5000 mg 100% kreatiinmonohüdraadiga. PureProCreatine sisaldab 100% puhast kreatiinmonohüdraati mikroniseeritud kujul. Kreatiinmonohüdraati on sportlased oma sooritusvõime parandamiseks kasutanud aastakümneid. Kreatiin suurendab füüsilist jõudlust lühikese, korduva ja intensiivse treeningu ajal.* * Kasulik toime saavutatakse 3 grammi kreatiini päevase tarbimisega.
  • puhta kreatiinmonohüdraadi sisaldus
  • maitsestamata valem
  • allergeenivaba
  • praktiline pakend
Lisa korvi

BioTechUSA Kreatiin Creator 120 tab

21.90
BioTechUSA Kreatiin Creator - Jõu kasv, Kuiv lihasmass, Pidev kreatiiniga varustatus Creatorit kasutades suurendad oma lihaskasvu kiiresti ja märkimisväärselt. See toode on loodud rakuvolümiseerumise maksimiseerimiseks, kasutades selleks PUHVERDATUD ja MIKRONISEERITUD kreatiine ning KREATIINI SEERUMIT. 2000% parem imendumine kui tavalisel kreatiin monohüdraadil. Laadimisfaasita.
Lisa korvi

Amix – Kreatiin monohüdraat 300g

23.00
AMIXTM Creatine Monohydrate (Amix - kreatiin monohüdraat) on efektiivne, laialt kasutatav ning ühtlasi ka populaarseim toidulisand. See on keha poolt loomulikul teel toodetav aine, mis toetab keha loomulikku ATP tootmist. AMIXTM Creatine Monohydrate sisaldab 100% puhast ülipeent mikroniseeritud ja HPLC testitud kreatiin monohüdraati.
Lisa korvi

BIOTECHUSA – Hyper Mass 2270g Massilisaja

44.90
KREATIIN MONOHÜDRAADIGA VÕIMENDATUD SUUREPÄRANE VALGU-SÜSIVESIKUSEGU. VÕTA OMA KEHA VORMIMISE EESMÄRKE TÕSISELT! Alusta õige koguse valkudega, mis toetaks su lihaskasvu. Joo kaks serveeringut Hyper Mass 5000 iga päev ning suurenda sellega oma päevast valgutarbimist, mis toetab lihasmassi lisamist.Rääkides intensiivsest lihastreeningust, on jõud äärmiselt tähtis. Lisasime Hyper Mass 5000-le 3250 mg kreatiin monohüdraati iga serveeringu kohta. Kreatiin suurendab füüsilist sooritusvõimet treeningul, mis koosneb lühikestest kõrge intensiivsusega harjutustest. Kasulik toime saavutatakse 3 g kreatiiniga päevas. KÕRGE KALORIHULK SPORTLASTELEHyper Mass 5000 on baastoode sportlastele, kel on raskusi suurte kalorikoguste tarbimisega. Kaloritarbimise suurendamiseks võib olla lihtsam juua maitsvat ning kreemjat šeiki kui pidevalt piisaval hulga toidu söömisest muretseda. Soovitus: Soovitame seda toodet alustavatele kulturistidele kaalu lisamiseks. Soovituslik kasutamine: Lisa 1 mõõtlusikatäis (umbes 65 g) Hyper Mass 5000 pulbrit 450 ml rasvata piimale või veele. Raputa või sega, kuni konsistents on ühtlane. Joo 2 šeiki päevas, toidukordade vahel. Treeningpäevadel joo üks serveering kohe peale treeningut ning üks toidukordade vahel.
Vali

KAGED – C-HCL – 75serv

35.00
KAGED - C-HCL on taimsed kapslid, ei mingeid kunstlikke maitseaineid, ei mingeid kunstlikke värve. Puhas patenteeritud kreatiinvesinikkloriid  
Vali

KAGED – Creatine HCL capsules 750mg / 75serv 75 caps

35.00
KAGED - Kreatiin HCL kapslid, mida peetakse üldiselt ohutuks, kui seda kasutatakse soovitatud annuste piires. Siiski on oluline, et kreatiinipreparaatide võtmisel jääksite hüdreeritud, kuna need võivad suurendada veepeetust.
Lisa korvi

Amix – AmixPro® Kreatiin HCl 120cps

Original price was: €24.00.Current price is: €19.90.
Amix - AmixPro® Kreatiin HCl on kreatiinipreparaatide uus põlvkond tänu kreatiini kontsentreeritud vormile. Kui otsid parimat ja efektiivsemat kreatiini vormi turul, siis vali kreatiin hüdrokloriid. Puhas kreatiin, ilma lisaefektideta. Kreatiin HCL on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis on kreatiinvesinikkloriidi allikas. See on kreatiini molekuli ja soolhappe segu.
Lisa korvi

Amix – Creatine monohydrate (Kreatiin monohüdraat) 800mg, 500caps

39.90
Kreatiin monohüdraat  on kõige populaarsem toidulisand spordilisandites. Professionaalsete sportlaste seas on see hästi tuntud kui aine, mis võib aidata kiiresti taastada ATP (energia)varud ja potentsiaalselt aidata ületada suuremaid koormusi, tõsta suuremaid raskusi ning joosta kiiremini lühikestel ja keskmistel distantsidel. See on kõrge kvaliteediga ülipuhas kreatiin, mida on kliiniliselt testitud (HPLC).
Loe edasi