Pure2Improve jooga komplekt

11.90
Pure2Improve jooga komplekt, kuhu kuulub üks joogaplokk ja üks joogarihm. Komplekt aitab Teil poose ohutult ja tõhusalt sooritada. Arendab paindlikkust, leevendab valusid ja suurendab heaolu tunnet.

P2I joogarihm 180X3,8 CM roosa

3.75
See Pure 2 Improve joogrihm on valmistatud rebenemiskindlast polüestrist ja sellel on terasrõngas. Seda rihma saab kasutada jooga- ja pilateseharjutuste intensiivistamiseks. Parema venituse on võimalik luua väiksema vigastuste riskiga. Mõõdud: 180 x 3,8 cm Värv: roosa

P2I joogarihm 180X3,8 CM sinine

3.75
See Pure 2 Improve joogarihm on valmistatud rebenemiskindlast polüestrist ja sellel on terasrõngas. Seda rihma saab kasutada jooga- ja pilateseharjutuste intensiivistamiseks. Parem venitus on võimalik luua väiksema vigastuste riskiga. Mõõdud: 180 x 3,8 cm Värv: sinine

Venitusrihm- venita ja lõõgastu

7.90
Lihaste venitusrihm sportlastele võimaldab universaalset, ohutut ja tõhusat jalgade venitamist. Ideaalne jooga, pilatese, balleti, füsioteraapia jaoks. Tehes venitusharjutusi venitamisrihmaga enne treeningut aitab vältida vigastusi ja parandab lihaste taastumist.  

Navaris Jooga põlvepehmendused (2 tk koos joogarihmaga)

21.50
Navaris Jooga põlvepehmendused on jooga lisavarustus, kuhu kuuluvad põlve/küünarnuki pehmendused ja joogarihm. Kui teatud harjutusi on ebamugav sooritada, siis neid pehmendusi saab kasutada joogaharjutustes põlve, randmete ja küünarnukkide all, et tunda end mugavalt.

Thera-Band venitamise abirihm

24.00
Thera-Band® Stretch Strap Thera-Band venitusrihm on revolutsiooniline asendus staatilistele venitusseadmetele.
  • See ühildub klassikaliste staatiliste venitustega ja tutvustab tõhusamaid dünaamilisi venitusi.
  • See aitab parandada paindlikkust ja liikumisulatust taastusravi ajal.