Medpointis on Eesti suurim professionaalsete raviseadmete rendipark. Rendi Air-relax, ultraheli, külmaravi, elektriravi või muu seade koduseks kasutamiseks. Säästad sellega väga palju aega ja raha. Mida tihedamini ja järjepidavamalt ravi saad, seda kiiremad ja paremad on ka tulemused. Vaata seadmeid siin

Game Ready rent

Nüüdsest on võimalik Medpointist rentida Game Ready seadet. Oleme selle oma klientidele teinud võimalikult mugavaks. Esialgu on võimalik küll netis sobiv periood broneerida ja selle eest tasuda aga järgi peab tulema ise meie esindusse Tallinnas Juhkentali 15 või Tähesaju 11-11. Kinnitame teile rendiseadme saadavuse pärast päringu laekumist.

GameReady külmakompressioonravi aitab kiirendada vigastustest ja operatsioonist taastumist.

GR seade hõlmab endas lisaks lokaalsele külmaravile ka kompressioonravi, mis sobib väga hästi turse ja valu (liigese-, lihase-, seljavalud jm) vähendamiseks trauma- või operatsioonijärgselt. GR on kliiniliselt tõestatud, et kiirendab tervenemisprotsessi 20% võrra, mille tulemused on näha juba peale esimesi kasutuskordi.

Parimate tulemuste saavutamiseks on GR soovitav kasutada iga 4h tagant ööpäeva ringselt 2 nädala jooksul.

Hetkel saadaval olevad Mansetid:

  • Põlveliigese mansett
  • Jalalaba ja sääre mansett
  • Hüppeliigese mansett
  • Reie lihase mansett

Pakume kinesioteipimist äriklientidele

Kui Teie töötajad kaebavad kaela, selja, randme ja muid kehalisi vaevusi, mis  tuleneb sundasenditest, ergonoomiliselt sobimatust tööasendist (laual, arvutihiirt hoides jne), palju korduvaid liigutusi nõudvast tööst (liinitöölised), liigsetest raskustest jne, siis saame teid kindlasti aidata.

Medpoint pakub ettevõtetele teipimiskoolitust ja paigaldamisteenust. Meil on Eesti parimad oma ala professionaalid.
Kui soovite, et tuleme Teie ettevõttesse töötajatele paigaldama kinesioteipi või  koolitama teie personali seda õigesti tegema, siis võtke meiega ühendust.

Info@medpoint.ee või helistades 56669222.

Hind sõltub asukohast ja töötajates arvust, kellele teipi vaja paigaldada.

 

kinesiocomp kinesioarvuti