Näitan kõiki 5 tulemust

Nina-ja kõrvakarvade trimmer-Soocas

15.00
Nina-ja kõrvakarvade trimmer on kompaktne ja tõhus seade, mis tagab kiire ja mugava karvade eemaldamise. Trimmeri veekindel disain ja roostevabast terasest terad muudavad selle ideaalseks igapäevaseks kasutamiseks.
Lisa korvi

Kõrvapuhastaja kaameraga

38.75
Kõrvapuhastaja kaameraga on professionaalne kõrvavaha eemaldamise seade, mida saab mugavalt kodus kasutada. Varustatud 5MP HD-kaamera ja 6 LED-tulega, pakub see kristallselget pilti ja tõhusat puhastamist. Tänu otoskoobi funktsioonile saad oma kõrva sisemust selgelt näha. Minikaamera võimaldab lähemalt uurida kõrva kanalit, aidates hõlpsamini tuvastada võimalikke probleeme. Kõrvapuhastaja kaameraga on mitmekülgne seade, sobib kõrva, nina, kurgu ja suu kontrollimiseks ning on ohutu kasutada ka lastel ja lemmikloomadel. Juhtmevaba ühendus ühildub iOS ja Android seadmetega.
Lisa korvi

Elektriline hambahari-Ultrasonic X3U Soocas

60.00
Soocas X3U on elektriline ultraheli hambahari, mis pakub efektiivset ja õrna hambapesu. Sellel on 4 puhastusrežiimi, mis sobivad  hammastele ja igemetele, ning IPX7 veekindlus.
Lisa korvi

Elektriline küünelõikur – Showlon

22.35
Unustage küünte käsitsi lõikamise vaev! Showlon multifunktisionalne elektriline küünelõikur tagab ühtlase lõike ja sileda viimistluse ühe nupuvajutusega. Küünelõikurit on ohutu ja lihtne kasutada, sobib suurepäraselt nii lastele, täiskasvanutele kui ka eakatele.
Lisa korvi

Seemagic Pro elektriline küünelõikur

18.32
Seemagic Pro elektriline küünelõikur on innovatiivne ja kasutajasõbralik seade, mille abil saate saavutada salongikvaliteediga tulemused mugavalt oma kodus. Seade tagab sujuva ja täpse lõikamise iga kord. Küünelõikurit on ohutu ja lihtne kasutada, sobib suurepäraselt nii lastele, täiskasvanutele kui ka eakatele.
Lisa korvi