Säärised sobivad kõigile omavad mitmeid kasulikke omadusi. Need parandavad näiteks verevoolu. Trenni tehes aitab see suurendada verekogust, mis voolab jalgadest tagasi südamesse. See võib aidata anda lihastele näiteks jooksmisel või jalgrattasõidul veidi hoogu juurde. Selle tulemusel võite nende kandmisel täheldada vähem krampe jalgades või vähem väsimust treeningu lõpus.
Need aitavad kaasa tasakaalu hoidmisel. See tuleneb sellest, et kompressioon võib pidevalt stimuleerida meeleretseptoreid ja aidata suurendada teie teadlikkust, aidates teil leida tasakaal.
Need aitavad vähendada valulikkust. Pärast treeningu lõppu võivad kompressioonpüksid aidata vähendada põletikku ja aidata lümfisüsteemil treeningust kogunenud piimhapet ära juhtida. Järgmisel päeval võite tunda end vähem valusana ja selle tulemusena tekib vähem ka hilisemat lihasvalu.
Need aitavad mitmesuguste vaevuste puhul: Kompressioonpüksid võivad olla eriti kasulikud eakatele või kõigile, kellel on turses jalg või pahkluu, närvivalu või vereringeprobleemid.

Näitan kõiki 2 tulemust

Filtreeri hinna järgi
Filtreeri Värvi järgi
Filtreeri suuruse järgi
Filtreeri brändi järgi

Elastsed meditsiinilised kompressioon säärised unisex, kompressioon 18-21mmHg

12.31
Elastsed meditsiinilised kompressioon säärised on soovitatavad igapäevaseks kasutamiseks aktiivse eluviisiga inimestele: treenides, töötades, reisides või lõõgastudes. Kompressioon säärised kuuluvad I kompressiooniklassi, mis tagab kompressiooni vahemikus 18 kuni 21 mmHg.
Vali

Elastne meditsiiniline kompressioon-varrukas, kompressioon 23-32mmHg

6.80
Elastne meditsiiniline kompressioon-varrukas on mõeldud käte varajase lümfihaiguse ennetamiseks ja kompleksseks raviks. LUX-seeria tooted, mis on valmistatud kahekordselt keeratud mikrokiust, pakuvad suuremat kasutusmugavust.
Vali