Näitan kõiki 8 tulemust

ICONFIT Omega 3-6-9 (90 Kapslit)

9.90
ICONFIT Omega 3, 6 ja 9 koos E-vitamiiniga on tõhus rasvhapete kompleks, mis toetab südame ja aju tööd. Need rasvhapped on olulised ka hea nägemise säilitamiseks. Tegemist on toidulisandiga, mis tagab üldise heaolu.
 • EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele. Kasulik mõju avaldub 250 mg EPA ja DHA tarbimisel päevas.
 • DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja nägemist. Kasulik mõju avaldub 250 mg DHA tarbimisel päevas.
 • E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
 • Iga kapsel sisaldab 990 mg oomega-3-6-9 rasvhappeid.
 • Purgis 90 päeva kogus. Ainult 1 kapsel iga päev!
Lisa korvi

Now Foods, Omega-3 Mini Gels, 180 Softgels

15.90
Uuringud on näidanud, et Now Foods Omega-3 rasvhapped omavad positiivset toimet südame tervise, kolesterooli taseme ning terve naha säilitamisele. Lisaks aitavad oomega 3 rasvhapped kaasa liigeste paremale liikuvusele ning ajutegevuse parandamisele.
Lisa korvi

Now Foods, Omega-3, 100 geelkapslit

13.90
Now Foods Omega-3 rasvhape on asendamatu, mida keha ise ei tooda, ja mis tuleb saada toiduga. Oomega-3 rasvhapetel EPA-l (eikosapentaeenhappel) ja DHA-l on positiivne toime nii laste kui täiskasvanute südamele, ajule, mälule, nägemisele ning kogu organismi arengule ja immuunsusele.
Lisa korvi

OstroVit Omega 3-6-9, 180caps

14.90
OstroVit Omega 3-6-9 – väärtuslike küllastumata rasvhapete allikas Omega 3 rasvhapped on asendamatud rasvhapped, mida inimorganismis ei sünteesita, mistõttu tuleb neid organismi varustada igapäevase toiduga või vajadusel toidulisanditena. OstroVit preparaadis kasutatakse nii alfalinoleenhapet (ALA), mida leidub peamiselt linaseemneõlis, kui ka eikosapentaeenhapet (EPA) ja dokosaheksaeenhapet (DHA), mis on peamiselt õlistest merekaladest saadud ühendid. Omega 6 rasvhapped on asendamatute rasvhapete rühma kuuluvad ühendid, mis on osa rakumembraanidest. OstroVit Omega 3-6-9 toidulisandis kasutatakse päevalilleõlist ja linaseemnetest saadud linoolhapet (LA), mida võib leida ka teistes taimeõlides, nt viinamarjaseemneõlis. Omega 9 rasvhapped on küllastumata rasvad, mille esindaja (kasutatakse OstroViti tootes) on oleiinhape (OA). Ühendi peamine toiduallikas on oliiviõli, kuigi oleiinhapet leidub ka rapsiõlis, sarapuupähkliõlis, päevalilleseemneõlis ja linaseemneõlis. E-vitamiin on rühm orgaanilisi keemilisi ühendeid, mis on klassifitseeritud rasvlahustuvateks vitamiinideks, millest suurimat bioloogilist aktiivsust näitab valmistises kasutatav D-alfa-tokoferool. See on ühend, mis inimorganismis ladestub peamiselt rasvkoes ja ka neerupealistes. Toidus leidub seda aga peamiselt taimeõlides, pähklites ja seemnetes.
Lisa korvi

OstroVit Omega 3 150 caps – Limited Edition

12.90
OstroVit Omega 3 on kvaliteetne toidulisand, mis põhineb kalaõlil, mis on polüküllastumata oomega-3 rasvhapete allikas. Preparaat sisaldab selliseid väärtuslikke ühendeid nagu eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) ning on saadaval kergesti neelatavate märjakapslite kujul.
 • Omega 3 polüküllastumata rasvhapete allikas – Üks kapsel sisaldab 1000 mg kalaõli.
 • EPA ja DHA rikkus – üks portsjon toodet annab kehale 180 mg eikosapentaeenhapet (EPA) ja 120 mg dokosaheksaeenhapet (DHA).
 • Efektiivsus – Ühest tootepakist piisab 5 kuuks regulaarseks toidulisandiks.
 • 1 portsjon = 1 kapsel .
 • Mugav vorm – preparaat on saadaval kergesti neelatavate geelkapslite kujul.
Lisa korvi

ICONFIT Omega 3 1000mg (60pcs)

7.90
ICONFIT Omega-3 on tõhusat lahendus südame ning aju tervise toetamiseks, koosnedes hoolikalt valitud olulistest rasvhapetest. Iga pehmekapsel sisaldab optimeeritud koguses 180 mg EPA (eikosapentaeenhapet) ja 120 mg DHA (dokosaheksaeenhapet)
 • EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele.
 • DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja nägemist.
 • Purk kestab 60 päeva. Võta lihtsalt 1-2 pehmet kapslit päevas!
Lisa korvi

Mega Omega 3 – 90 Softgels

12.90
Mega Omega 3 - 90 Softgels EPA ja DHA-ga toetad südame tervist. Puhastatud, kolesteroolivaba. Kalaõli pakub toitainetuge liigeste tervisele ning omega-3 rasvhapped DHA ja EPA aitavad toetada kardiovaskulaarsüsteemi. Iga kapsel sisaldab 1000mg kalaõli, mis pakub: EPA, mis on tähtis vereringesüsteemile. DHA, mida vajab terve süda ja mis on tähtis nägemiseks ja ajurakkude funktsioneerimiseks. Strukturaalsed rasvhapped DHA ja EPA, mis moodustavad suure hulga ajus olevast hallmassist. Omega-3 rasvhapete tarbimine võib vähendada südamereuma ohtu. Soovituslik kasutamine: Toidulisandina võta 2 geelkapslit päevas.
Lisa korvi

Mega Omega 3, 180 kapslit-BioTechUSA

25.00
Mega Omega 3, 180 kapslit-BioTechUSA pehme želatiinikapsel sisaldab 1000 mg kalaõli portsjoni kohta, 70% EPA ja DHA omega-3 rasvhapete sisaldusega, millele on lisatud E-vitamiini.
Lisa korvi