Tervishoiusektor nõuab täpsust ja usaldusväärsust, ning meie meditsiinseadmete mõõteseadmete kategooria vastab nendele nõudmistele täielikult. Pakume laia valikut spetsialiseeritud instrumente, mis on hädavajalikud erinevate meditsiiniliste hindamiste ja protseduuride läbiviimiseks. Meie dünamomeetrid, goniomeetrid ja muud seadmed on mõeldud nii rehabilitatsioonispetsialistidele, füsioterapeutidele, ortopeedidele kui ka teistele tervishoiutöötajatele, kes vajavad oma töös usaldusväärseid mõõtmistulemusi.

Dünamomeetrid: Meie dünamomeetrite valik hõlmab nii mehaanilisi kui ka digitaalseid mudeleid, mis on loodud lihasjõu hindamiseks. Need on olulised tööriistad, kui soovitakse täpselt mõõta patsiendi haardejõudu või teisi lihasrühmi, et hinnata vigastuse raskust, jälgida taastumise progressi või dokumenteerida degeneratiivseid haigusi.

Goniomeetrid: Goniomeetrid on olulised instrumendid liigeste liikuvuse ja painduvuse mõõtmiseks. Need täpsed vahendid aitavad füsioterapeutil hinnata patsiendi liigeste liikumisulatust, mis on kriitilise tähtsusega nii diagnostikas kui ka ravi jälgimises.

Lisaseadmed: Lisaks põhiseadmetele, pakume ka erinevaid täiendavaid mõõteseadmeid, mis on vajalikud mitmekülgseks ja täpseks hindamiseks meditsiinipraktikas. Need seadmed ulatuvad lihtsatest lindimõõtudest kuni keerukate biomehaaniliste mõõtesüsteemideni, mis annavad tervishoiutöötajatele detailse ülevaate patsiendi füsioloogilisest seisundist.

Meie tootevalikus on ainult kõrgeima kvaliteediga seadmed, mis on valitud nende täpsuse, kasutusmugavuse ja vastupidavuse järgi. Iga toode on loodud kestma ka kõige nõudlikumas meditsiinikeskkonnas, tagades, et investeering mõõteseadmetesse on pikaajaline. Täiendage oma meditsiiniliste mõõteseadmete kollektsiooni ja tagage oma patsientidele parim hooldus meie usaldusväärsete ja täpsete instrumentidega.

Dünamomeetrid (13)

Goniomeetrid ja inklinomeetrid (10)

Isokinetic Easytech (3)

Jõumõõtjad (10)

K-Invent seadmed (7)

Kaalud (2)

KMI mõõtjad (1)

Kopsumahu mõõtjad (2)

Pulsikellad ja aktiivsusmõõtjad (14)

Pulsoksümeetrid (2)

Skoliomeeter (1)

Sportliku soorituse mõõtjad (22)

Näitan kõiki 66 tulemust

REA Goniomeeter 21cm

5.95
REA 360-kraadine goniomeeter on laialt levinud kogu meditsiinis, et hinnata patsiendi liikumisulatust enne ja pärast igat sekkumist ja sellel ajal. Kui patsiendil on teatud liigese liikumine vähenenud, kasutab terapeut goniomeetrit, et mõõta selle liikumisulatust kahjustatud piirkonnas enne vajaliku ravi otsustamist. 21cm
Lisa korvi

Noerden MiniMi Nutikaal

Original price was: €59.00.Current price is: €19.90.
Noerden MiniMi Nutikaal Bluetooth-ühendusega üksikasjalikuks kehakoostise analüüsiks 14 mõõtmise kaudu.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

REA Kehamassiindeksi mõõdulint KMI

4.95
Kehaosade mõõtmiseks mõelud mõõdulint, millega on lihtne arvutada kehamassiindeksit
Lisa korvi

REA Goniomeeter 21cm piltidega

5.95
REA 360-kraadine goniomeeter on laialt levinud kogu meditsiinis, et hinnata patsiendi liikumisulatust enne ja pärast igat sekkumist ja sellel ajal. Kui patsiendil on teatud liigese liikumine vähenenud, kasutab terapeut goniomeetrit, et mõõta selle liikumisulatust kahjustatud piirkonnas enne vajaliku ravi otsustamist. 21cm
Lisa korvi

Pure 2Improve nutikaal

39.95
Pure 2Improve Bodyfat nutikaal.Must, 8mm karastatud klaasiga, maksimaalne kaal 200kg.
Lisa korvi

Huawei Band 9 nutikell

69.99
Huawei Band 9 nutikell ühendab endas kaasaegse disaini ja tipptasemel tehnoloogia, et jälgida teie tervisenäitajaid ja treeninguid. Sellel on suurepärane värviline ekraan, pikaajaline aku kestvus ja mitmekülgsed funktsioonid, mis aitavad teil igapäevaseid tegevusi ja treeninguid optimeerida ning tervislikumat eluviisi saavutada.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Rea Spiromeeter kopsutreening 3 palliga

9.99
Rea Spiromeeter kopsutreening on vahend, mis võimaldab optimeerida patsiendi füüsilist seisundit, taastada erinevaid funktsioone ja parandada inimese elukvaliteeti.
Lisa korvi

Baseline plastikust skoliomeeter

55.00
Baseline plastikust skoliomeeter on meditsiiniline vahend, mida kasutatakse skolioosi hindamiseks ja jälgimiseks. Skolioos on seisund, kus selgroog kõverdub külgkaldes ebanormaalselt, mis võib põhjustada erineva raskusastmega seljavalu ja muud terviseprobleemid.
Lisa korvi

Baseline mull inklinomeeter

99.00
Inklinomeeter võimaldab mõõta objekti kaldenurka gravitatsioonijõu suhtes.
Lisa korvi

MusTec HD käeshoitav dünamomeeter

945.00
MusTec HD dünamomeeter on ülitäpne mõõteriist, mis aitab terapeudil saada kvantitatviiset teavet patsiendi neuromuskulaarsete ja luu-lihaskonna haiguste diagnoosimisel, hindamisel ja ravimisel. Andmed edastatakse reaalajas Bluetoothi ​​kaudu arvutisse ja kuvatakse graafikuna. Tarkvaras on kõik standardsed referentsprotokollid terapeudi mõõtmisandmetega. Autonoomne MusTec HD sobib peaaegu kõikidele lihasgruppidele. Disainitud ovaalne kuju sobib ideaalselt peopessa.
Lisa korvi

KForce Grip käe isomeetriline dünamomeeter

299.00
KForce Gripi kasutatakse haardetugevuse mõõtmiseks erinevates olukordades: tugevuse mõõtmine (nt haarde test), harjutused, mängud, rehabilitatsioon (käte ja ülajäsemete, sportlase närvisüssteemi väsimus). K-FORCE rakendus. annab reaalajas biotagasiside patsiendi või sportlase arengu jälgimiseks.  
Lisa korvi

Stepper Twist HMS

90.00
Stepper Twist HMS aitab teil toniseerida reied ja tuharad, saavutades samal ajal keerulise kardiovaskulaarse treeningu. Saate treenida sügavaid lihaseid raskesti ligipääsetavates kohtades ilma liigeseid koormamata.
Lisa korvi

POLAR PACER PRO

Original price was: €329.99.Current price is: €299.00.
Polar Pacer Pro on ülikerge uue põlvkonna GPS-jooksukell sisseehitatud baromeetriga, mis pakub tõsisele jooksjale täiustatud treeninguvahendit jooksu ökonoomsuse ja tulemuste parandamiseks.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Goniomeeter, 32cm-REA

9.95
REA 360-kraadine goniomeeter on laialt levinud kogu meditsiinis, et hinnata patsiendi liikumisulatust enne ja pärast igat sekkumist ja sellel ajal. Kui patsiendil on teatud liigese liikumine vähenenud, kasutab terapeut goniomeetrit, et mõõta selle liikumisulatust kahjustatud piirkonnas enne vajaliku ravi otsustamist.
Lisa korvi

Keha termomeeter lastele, koer-Beurer

12.00
Termomeeter lastele on mõeldud kehatemperatuuri mõõtmiseks imikutele ja lastele. Sellel on mugav ja lapsele sobiv disain, mis muudab temperatuuri mõõtmise kiireks ja meeldivaks.
Lisa korvi

Randme vererõhumõõtja, BW 320-Medisana

29.95
Medisana randme vererõhumõõtja on täpne ja hõlpsasti kasutatav meditsiiniseade, mis kuvab süstoolse ja diastoolse vererõhu, pulsi, kuupäeva ja kellaaja väärtused suurel ekraanil. Seadmel on arütmia indikaator ja WHO värviskaala mõõtmistulemuste klassifitseerimiseks. See sobib randmetele, mille ümbermõõt on 12,5 - 21,5 cm. Seade salvestab kuni 120 mõõtmist iga kasutaja kohta.
Lisa korvi

Coros PACE 2 Premium GPS Spordikell sinine teras

199.00

Multisportlastele, kes liiguvad kiiresti ja kaugele

 • Turu kergeim GPS-kell turuletuleku ajal
 • 20 päeva tavaliseks kasutamiseks / 30 tundi täielikus GPS-režiimis
 • Baromeeter, kompass ja 24/7 pulsi jälgimine
 • Funktsioonid jooksu-, ratta-, ujumis-, kardio-, jõu- ja veerežiimid
 • Täielik treeningplaan ja treeningu tugi
Lisa korvi

Baseline, BIMS Digitaalne 5-positsiooniga Käe dünamomeeter, Kliinikutele

299.00
Baseline BIMS digitaalne dünamomeeter sobib ideaalselt kliiniku töötajatele ajastatud testide tegemiseks, mis arvutatakse ja salvestatakse seadmesse. See sisaldab Max Force, Quick ja GST teste.  
Lisa korvi

SAEHAN Hüdrauliline käe dünamomeeter

279.00
Kirjeldatud normväärtused on kehtivad spetsiaalsel dünamomeetril teostatud mõõtmise korral, kus dünamomeetriga mõõdetakse käelaba ja küünarvarre lihaste maksimaalset jõudu sõrmede kokkupigistamisel SAEHAN Hüdrauliline käe dünamomeeter omab 5 käepidemepositsiooni. Sertifitseeritud usaldusväärsus ja täpsus, kalibereeritud.
Lisa korvi

Coros Pace 3 GPS spordikell, nailonrihmaga

242.98
Coros Pace 3 GPS spordikell on tipptasemel GPS kell, mis on loodud aktiivse eluviisiga inimeste jaoks, pakkudes täpset jälgimist ja ulatuslikke treeningfunktsioone. Kellal on stiilne ja vastupidav rihm, kõrgekvaliteediline GPS-kiip, mitmekülgne spordirežiimide valik ja täpne pulsi jälgimine.
Lisa korvi

Huawei Watch Fit SE nutikell

89.99
Huawei Watch Fit SE (Special Edition) nutikell on elegantselt kujundatud ja funktsionaalne nutikell, mis sobib suurepäraselt aktiivse eluviisiga inimestele. Sellel on 1,64-tolline HD AMOLED ekraan ja valikus üle 10 000 erineva kellatahvli. Kell pakub täpseid terviseseire funktsioone, sealhulgas HUAWEI TruSleep™ 3.0 unemonitooringut ja HUAWEI TruSeen™ 5.0 südamelöögisageduse mõõtmist. Samuti on sellel teaduslik jooksuprogramm, üle 100 treeningrežiimi ja sisseehitatud GPS, muutes selle ideaalseks kaaslaseks treeningutel ja igapäevaelus. Kell toetab nii Androidi kui ka iOSi seadmeid.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Huawei Watch GT4 (46mm) nutikell

230.00
Huawei Watch GT4 (46mm) nutikell on loodud pakkuma parimat jõudlust ja stiili. Selle suure ja selge 1,43-tollise AMOLED ekraaniga saate hõlpsalt jälgida oma terviseandmeid, sealhulgas südamelööke, une kvaliteeti ja vere hapnikusisaldust. Kellal on üle 100 treeningrežiimi, sisseehitatud GPS ja Bluetooth 5.2 ühenduvus, mis tagab täpse ja usaldusväärse treeningu jälgimise. Kuni 14-päevane aku kestvus võimaldab teil nautida kõiki nutikella funktsioone ilma sagedase laadimiseta. Nutikell on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni, muutes selle sobilikuks igapäevaseks kandmiseks ja treeninguteks.
Lisa korvi

Coros Pace 3 GPS spordikell, silikoonrihmaga

242.98
Coros Pace 3 GPS spordikell on tipptasemel GPS kell, mis on loodud aktiivse eluviisiga inimeste jaoks, pakkudes täpset jälgimist ja ulatuslikke treeningfunktsioone. Kellal on stiilsed ja vastupidavad rihmad, kõrgekvaliteediline GPS-kiip, mitmekülgne spordirežiimide valik ja täpne pulsi jälgimine.
Lisa korvi

Hüdrauliline pinchmeeter-Sahean

189.10
Hüdrauliline pinchmeeter-Sahean on täpne ja usaldusväärne tööriist, mis mõõdab sõrmede pigistusjõudu. Ideaalne kasutamiseks taastusravis ja füsioteraapias, pakkudes olulist teavet käe tugevuse hindamiseks.
Lisa korvi

Digitaalne 5-positsiooniga käe dünamomeeter, funktsionaalne – Baseline, BIMS

249.99
Digitaalne viie positsiooniga käe dünamomeeter pakub täpset ja korduvat haarde- ja pigistustugevuse mõõtmist. See funktsionaalne mudel sobib kasutamiseks nii kliinikutes kui ka individuaalses rehabilitatsioonis, pakkudes laia valikut testiprotokolle ja suuremat mõõtmistäpsust võrreldes tavapäraste hüdrauliliste dünamomeetritega.
Lisa korvi

Vererõhumõõtja, BU586-Medisana

74.95
Medisana vererõhumõõtja BU586 on kaasaegne seade, mis pakub täpseid vererõhu ja pulsi mõõtmise tulemusi. Seade kuvab selgelt süstoolse ja diastoolse vererõhu, pulsi ning annab teavet südame rütmihäirete kohta. Ideaalne koduseks kasutamiseks.
Lisa korvi

Coros PACE 2 Premium GPS Spordikell, kuldne

199.00
Coros PACE 2 Premium GPS spordikell on üks kergemaid GPS-kellasid, kaaludes vaid 29 g (silikoonrihmaga). See pakub täpseid mõõtmistulemusi, tänu 1,5 korda võimsamale protsessorile, 5 korda rohkem RAM-i ja 4 korda rohkem salvestusruumi kui eelkäija. COROS PACE 2 aku kestab täis-GPS-režiimis kuni 30 tundi ja igapäevases kasutuses kuni 20 päeva. Ideaalne kaaslane nii võistlustel kui ka jõusaalis, pakkudes ulatuslikke treeningvõimalusi ja mugavat kasutajakogemust.
Lisa korvi

Baseline plastikust sõrme goniomeeter 10cm

35.00
Baseline plastikust sõrme goniomeeter, millega mõõdetakse sõrmeliigeste ja muude väikeste liigeste, sealhulgas varvaste liikumisulatust. See on meditsiiniline vahend, mida kasutatakse liigesenurkade mõõtmiseks ja hindamiseks, eriti sõrmede liigeste puhul.
Lisa korvi

Saehan Sõrme Goniomeeter 14 cm

25.00
Saehan Sõrme Goniomeeter mõõdab sõrmeliigeste (metakarpofalangeaalsed ja interfalangeaalsed) ja teiste väikeste liigeste, sealhulgas varvaste, liikumisulatust.
Lisa korvi

Saehan Sõrme Goniomeeter 9 cm

25.00
Saehan Sõrme Goniomeeter 9 cm mõõdab sõrmeliigeste (metakarpofalangeaalsed ja interfalangeaalsed) ja teiste väikeste liigeste, sealhulgas varvaste, liikumisulatust.
Lisa korvi

Neural Trainer 4

799.00
Treeningsüsteem, mis arendab ja suurendab neuromuskulaarset ja kognitiivset jõudlust.
Lisa korvi

Neural Trainer 4 lisavarustus

104.17
Lisavarustus: Kandekott tarvikute jaoks 4 rihma 4 magnetit 4 reaktsioonilampi 4 klippi
Lisa korvi

Kinvent K-Move V3 Liigutusulatuse andur

490.00
K-Move on elektrooniline goniomeeter. See on inertsiaalne andur, mis võimaldab hinnata, jälgida ja taastada keha põhiliigeste liikumisulatust.
Lisa korvi

Kinvent käedünamomeeter K-Grip V3

490.00
Kinvent K-Grip dünamomeeter haardetugevuse mõõtmiseks erinevates olukordades: jõu mõõtmine (nt haardekatse), harjutused, mängud, taastusravi (käed ja ülajäsemed, sportlase närvisüsteemi väsimus). Rakendus K-FORCE annab reaalajas biotagasisidet, et jälgida patsiendi või sportlaste edusamme.
Lisa korvi

Kinvent dünamomeeter K-PUSH V3

990.00
Kasutage seda isomeetrilise jõu ja biotagasiside treeningu mõõtmiseks. Seda saab hõlpsasti kinnitada füsioterapeudi laua, seinastangede või rihmaratta süsteemi külge.
Lisa korvi

KForce Twin handle

49.00
Kaksikkäepide on lisatarvik, mis muudab KFORCE Muscle Controller'i käsitsemise lihtsamaks. Universiaalne ühendus tagab selle,et saate seda vahetada vastavalt oma mõõtmisvajadustele. See sobib meetmete jaoks, mis nõuavad stabiilset ja kontrollitud kahe käega haaret. Käsidünamomeetri kasutamine ei ole kunagi varem olnud nii mugav.
Lisa korvi

K-Invent Deltas

4,990.00
Deltas jõuplatvormid on mõeldud soorituse biomehaaniliseks analüüsiks. Deltas on Bluetoothiga ühendatud KForce rakendusega ja aitavad treeneritel ja taastusravi spetsialistidel juhtida sportlase taastumist. Tänu oma konstruktsioonile, koormusmahule ja kõrgele proovivõtu sagedusele mõõdavad Delta platvormid füüsilist koormust mitmekülgselt ja kiirest võrreldes teiste turul olevate süsteemidega. Töötab KForce Pro+ App'iga
Lisa korvi

TENDO hüppematt

279.00
Tendo Hüppematt võimaldab Tendo Unit - WL abil usaldusväärselt mõõta jalgade võimsust ja kiirust.
Lisa korvi

TENDO Sprindisüsteemi ekraan

759.00
Tendo Sprint System ekraan onjuhtmevaba LCD-ekraan, mida kasutatakse peamiselt mõõdetud ajaväärtuste kuvamiseks.
Lisa korvi

TENDO võimsuse analüsaator WL

1,299.00
Tendo võimsuse analüsaator on kaasaskantav vahend, mida on lihtne kasutada treeningu ja testimise ajal võimsuse ja kangi liigutamise kiiruse määramiseks. Võimsuse analüsaator WL versiooni andur on vastupidavam ja sobib paremini tõstespordiks, kuna andur kaitseb kangi kukkumise eest.
Lisa korvi

TENDO võimsuse analüsaator

1,194.00
Tendo võimsuse analüsaator on kaasaskantav vahend, mida on lihtne kasutada treeningu ja testimise ajal võimsuse ja kangi liigutamise kiiruse määramiseks.
Lisa korvi

TENDO sprint süsteem kiiruseväravad

1,550.00
Intelligente juhtmevaba süsteem maksimaalse kiiruse saavutamiseks võimalikult lühikese aja jooksul. Reaalajas süsteem mõõdab sportlase sooritust ja annab tagasiside, et sportlane saaks end arendada.
Lisa korvi

Goniomeeter Tele-type 24cm 360?

39.50
Tele-Type goniomeeter mõõtevahemikuga 0–360 kraadi ja 5-kraadiste intervallidega. Kaks 180º skaalat, mida saab lugeda mõlemas suunas suunas.
Lisa korvi

Coros PACE 2 Premium GPS Spordikell valge nailonist rihm

199.00

Multisportlastele, kes liiguvad kiiresti ja kaugele

 • Turu kergeim GPS-kell turuletuleku ajal
 • 20 päeva tavaliseks kasutamiseks / 30 tundi täielikus GPS-režiimis
 • Baromeeter, kompass ja 24/7 pulsi jälgimine
 • Funktsioonid jooksu-, ratta-, ujumis-, kardio-, jõu- ja veerežiimid
 • Täielik treeningplaan ja treeningu tugi
Lisa korvi

Coros PACE 2 Premium GPS Spordikell valge silikoonist rihm

199.00

Multisportlastele, kes liiguvad kiiresti ja kaugele

 • Turu kergeim GPS-kell turuletuleku ajal
 • 20 päeva tavaliseks kasutamiseks / 30 tundi täielikus GPS-režiimis
 • Baromeeter, kompass ja 24/7 pulsi jälgimine
 • Funktsioonid jooksu-, ratta-, ujumis-, kardio-, jõu- ja veerežiimid
 • Täielik treeningplaan ja treeningu tugi
Lisa korvi

Neural Trainer 6

990.00
Treeningsüsteem, mis arendab ja suurendab neuromuskulaarset ja kognitiivset jõudlust.
Lisa korvi

Easytech Genu Line Isokineetiline dünamomeeter

Isokineetiline dünamomeeter põlveliigese hindamiseks ja taastamiseks.
Loe edasi

Kinvent käsidünamomeeter K-PUSH V3

990.00
Mugav lihasdünamomeeter, mis on varustatud elektrooniliste jõumuunduritega, mis annab teie nutitelefonis või tahvelarvutis KFORCE rakenduse kaudu reaalajas tagasisidet.
Lisa korvi

Garmin fenix 7X Sapphire Solar Black DLC Ti must spordikell

999.00
LIIGU KAUEM. SAA TUGEVAMAKS. SEITSE PÄEVA NÄDALAS. Vastupidava Garmin fenix 7X Sapphire Solar multisporti GPS-kellaga saad vastata mis tahes sportlikule või välitingimuste väljakutsele. Selle Power Sapphire™ päikesepatareiga klaas kasutab päikeseenergiat, et pikendada aku tööiga – olles toiteallikaks täiustatud treeningfunktsioonidele, spordirakendustele, tervise ja heaolu jälgimise anduritele ja muule.
Lisa korvi

Baseline BIMS Digitaalne 5-positsiooniga Käe dünamomeeter, Delux mudel

395.00
Baseline BIMS Digitaalne 5-positsiooniga Delux Käe dünamomeeter
 • Laiendatud testimisvõimsus (135 kg haare) on mõeldud kõige tugevamatele ja ka nõrgematele patsientidele
 • Mõõdab jõudu ühtlaselt ±1% täpsusega
 • Värviline LCD-ekraan näitab graafiliselt tulemusi
 • Arvukad testimisprotokollid täiustatud testimiseks
 • 5-asendiline käepide sobib erinevate käte suuruste ja katsetega
 • Tulemused salvestatakse enam kui 1000 patsiendi mäluga seadmesse
Lisa korvi

Easytech Libra nutikas tasakaalulaud

Libra tasakaalulaud on soovitatav propriotseptsiooni, tasakaalu ja neuromuskulaarse koordinatsiooni stimuleerimiseks. Võimalus programmeerida, koguda ja salvestada andmeid treeningu kohta.
Loe edasi

Easytech Flextensor

Flextensor võimaldab treenida põlvesirutaja- ja painutajalihaseid isomeetriliste ja isotooniliste harjutustega.
Loe edasi

Easytech MiniVector

Mini Vector on kompaktne, väike seade, mis on loodud liikumise taastamiseks ja mitmete anatoomiliste piirkondade (puus, pahkluu, õlg, küünarnukk) soojendamiseks. Mini Vector võimaldab taastusravi alustada ka siis kui patsient on veel haiglaravil või ratastoolis.
Loe edasi

Easytech Vector – Elastiliste süsteemidega seade (E-Care)

Vector on vastupanuga töötav seade alajäsemete lihaste treenimiseks kontsentrilise, ekstsentrilise, isomeetrilise ja plüomeetrilise treeningu puhul.Vectori aluseks olev biomehaanika kontseptsioon eeldab lihaste aktiveerimis kooskontraktsioonis, millel on positiivne tagasiside liigese stabiilsusele ja propriotseptiivsele stimulatsioonile.
Loe edasi

Easytech Prima Line Isokineetiline dünamomeeter

Prima Line'i seadmed on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ning on kasutajasõbralikud ja ohutud. Erakordne täpsus ja elektrooniline tagasiside võimaldavad täielikku jälgimist taastusravi edenemise üle. Prima seadmeid saab kasutada suuremate liigeste (õlg, põlv, pahkluu) hindamiseks ja rehabilitatsiooniks suletud kineetilises ahelas.
Loe edasi

Easytech N3 Active Performance Reielihaste treenimiseks komplekt

N3 Performance on kaasaskantav seade, mis on loodud tagareie lihaste treenimiseks ja põlve painutajate ekstsentrilise ja isomeetrilise tugevuse hindamiseks.
Loe edasi

TENDO sprint süsteemile lisa värav

595.00
Kasutage lisa fotosilma ja helkurite paare vaheaegade mõõtmiseks ja tempojooksude treenimiseks. Jagatud ajad võimaldavad teil võrrelda sportlaste aegu jooksu osades, samas kui mitu jagatud väravat muudavad tempojooksud lõbusaks ja lihtsaks treenimiseks, tänu suuremale kontsentratsioonile vahetu tagasiside andmisele.
Lisa korvi

Kit SUIFF PRO

474.00
Tehnoloogiline tööriist füüsilise ettevalmistuse ja taasusravi spetsialistidele. Võimaldab mõõta klientide lihasjõudu, et motiveerida neid oma jõudlust parandama. SUIFF andur on paigaldatud takistite ja lisaseadmete külge, et koguda kogu tegevuse kohta info reaalajas. Andmeid võimalik vaadata mobiilirakendusest.
Lisa korvi

Bobo Home Nutiplaat

249.00
Nutiplaat, mida saab asetada tavaliselt tasakaalupadjale ja mis muudab iga treeningu põnevaks ja väljakutset pakkuvaks.  Võimaldab  teha laias valikus harjutusi erineva raskusastmega. Enda keha tasakaaluga mängides ja nutiplaadi kallutamisega saab juhtida virtuaalmänge ja treeningprogramme igal pool ja igal ajal. Vaja on vaid tasakaalupatja (komplektis), plaati (kompletis) ja nutiseadet (ei ole komplektis). Plaat ühildub nutiseadmega Bluetoothi abil.
Lisa korvi

Saehan sõrme-goniomeeter

7.95
Plastikust sõrmegoniomeeter
Loe edasi

Puutevaba termomeeter PT3 iHealth

30.00
Puutevaba ja täpne termomeeter kiireks ja hügieeniliseks temperatuuri mõõtmiseks.
Loe edasi

Pure2Improve palli rõhuandur

15.00
Pure2Improve palli rõhuandur, universaalne õhurõhumõõtja pallide rõhu mõõtmiseks. Asetage nõel palli sisse ja mõõtke otse rõhku.
Loe edasi

COROS PACE 3 GPS Sport Watch Black w/ Nylon Band

Original price was: €299.00.Current price is: €239.00.
COROS PACE 3 GPS Spordikell must nailonist rihmaga on mõeldud multi-sportlastele, kes treenivad kõvasti, liiguvad palju ja kiiresti. Kerge ja madala profiiliga, mis tagab mugavuse kogu päeva ja öö jooksul. Pikendatud aku eluiga
Loe edasi

Airofit PRO nutikas hingamis- ja kopsutreenija

Original price was: €299.00.Current price is: €279.00.
Nutikas hingamis- ja kopsutreenija Airofit on seade, mis on välja töötatud selleks, et parandada inimeste füüsilis jõudlust, üldist heaolu ja tervist juhendatud hingamisharjutuste abil. Seadme omadused:
 • Kerge kasutada
 • Kopsufunktsioonide mõõtmine
 • Kasutamine 5-10 minutit päevas
 • Personaalne treeningplaan
 • Reaalajas juhendamine ja tagasiside
Loe edasi

COROS PACE 3 GPS Sport Watch Black w/ Silicone Band

242.98
PACE 3 on oma legendaarset eelkäijat igas mõttes täiustanud ja pakub veelgi võimsamat seadet.
Loe edasi

Coros PACE 2 Premium GPS Spordikell Dark Navy

199.00

Multisportlastele, kes liiguvad kiiresti ja kaugele

 • Turu kergeim GPS-kell turuletuleku ajal
 • 20 päeva tavaliseks kasutamiseks / 30 tundi täielikus GPS-režiimis
 • Baromeeter, kompass ja 24/7 pulsi jälgimine
 • Funktsioonid jooksu-, ratta-, ujumis-, kardio-, jõu- ja veerežiimid
 • Täielik treeningplaan ja treeningu tugi
Loe edasi