Näitan kõiki 10 tulemust

Universiaalne Tecar teraapia massaazikreem 1000 ml Human Tecar

35.00
1000ml Kasutatakse  Human Tecar HCR 1002 ja muude Tecar seadmete ravis. Vähendab koe resistentsust naha sarvkesta kihis. Niisitab sügavalt kudesid, hõlbustades seega metaboolse aktiveerimise eest vastutavate ainete liikumist.
Lisa korvi

Water-Soluble Dermopurifying Solution 500 ml Human Tecar

Original price was: €39.00.Current price is: €30.00.
500ml Kontsentreeritud toode, lahjendamiseks vees. Professionaalseks kasutamiseks. Kõrvaldab mustuse, hõlbustab naha hapniku saamist, valmistab keha ette ravi saamiseks.  
Lisa korvi

RehabMedic Magneto PRO

480.00
RehabMedic Magneto PRO Madala sagedusega impulssmagnetväljadega magnetteraapia seade. Täiuslik valik programme. See võib salvestada 10 uut programmi kasutaja isikupärastatud parameetritega. 46 programmi: 32 tervis ja taastumine, 14 treening-fitness, 10 kohandatavat Uue põlvkonna solenoid Peamised näidustused: - Osteoporoos - Nahakahjustuste ravi - Kontraktuurid ja lihaspinged - Nikastused ja muljumised - Traumatoloogia: luukoe regenereerimine - Valuvaigisti - Füsiaatria ja taastusravi: kõik peamised terapeutilised näidustused
Lisa korvi

Human Tecar T-kujuline käepide Res-elektroodidele, Rev.2b

250.00
Human Tecar T-kujuline käepide Res-elektroodidele. Human tecar HCR1002 varuosa. Ilma metallist elektroodita.
Lisa korvi

Human Tecar Low Impedence Electrode (RES) 35mm Human Tecar otsik

85.00
Low Impedence Electrode (RES) 35mm Human Tecar otsik
Lisa korvi

Human Tecar Silindrikujuline indiferentne elektrood, Rev. 2

Human Tecar HCR1002 silindriline indiferentne  elektrood on hädavajalik varuosa kõigile, kes kasutavad Human Tecar HCR1002 teraapiaseadet. See pakub täiustatud lahendust
Loe edasi

Delta – Hüpertermiline elektromagnetiline teraapia seade

Delta on elektromeditsiiniline seade, mis on mõeldud hüpertermiliste elektromagnetiliste laineteraapiate läbiviimiseks. See kutsub esile kohalikku ja sügavat hüpertermiat (kuni 6/7 cm) suure täpsuse ja kudede temperatuuri kontrollimisega. Lisaks võimaldab Delta sama ravi kordamist aja jooksul, mis on oluline eelis konkreetsete patoloogiate ravimisel.
Loe edasi

HUMAN TECAR HCR1002 TECAR-teraapia lipulaev

Kõige kaasaegsem ja vajalikum tööriist igale füsioterapeudile, osteopaadile, massöörile ja teistele, kes soovivad pakkuda kõige kvaliteetsemat teenust. Loe rohkem all pool. ÜKS MEETOD, LÕPUTUD EELISED-  Terav valu, krooniline osteoartikulaarne ja lihaspatoloogia, väsimus ning stress: Human Tecar lahendab kõik need probleemid, pakkudes kohe, tõhusaid ja püsivaid lahendusi. LAHENDUS LAIAULATUSLIKELE PROBLEEMIDELE Human Tecari metoodika, koos uue lähenemisviisiga füsioteraapiale on kõrgetasemelise spordi maailmas kasutuses ja tava inimese jaoks kasutatakse seda samuti ning seda meetodit kasutavad paljud erinevad valdkonnad. Uuenduslikud tehnoloogiad, mis on kaubamärgi all Human Tecar, mida on toetanud teaduslikud uuringud. Selle töötas välja Unibell Corporation üle kahe aastakümne ja see on osutunud eriti väärtuslikuks professionaalsete sportlaste seas, kes peavad maksimeerima jõudlust surve all, taastama vigastusest võimalikult lühikese ajaga ja säilitama enda füüsilist ja psühholoogilist tasakaalu ning seda kõike tegema võistluste pinge all. See on uue põlvkonna füsioteraapia, mis aitab ennetada probleeme. SAAVUTA KIIRELT TULEMUS JA HOIDES SELLEGA RAHA KOKKU Tänu kiirusele, millega Human Tecar meetod saavutab tulemusi ja asjaolu, et patsiendid saavad ohutult teha mitmeid seansse - isegi mitu tükki päevas - Unibell on aidanud teraapia kulu vähendada, muutes selle eelised kättesaadavaks avalikkusele. ENNETAMINE- JA HOOLDUSVAHELINE VÕRK Itaalias ja kogu maailmas tegutseb arvukalt Human Tecar spetsialiste: haiglates, spaades, rehabilitatsiooni- ja tervisekeskustes jne. Ükskõik kus see on kasutusel, annab Human Tecari tööviis alati parema heaolu ja maksimaalse jõudluse. Väiksemad tervisehäired ja ebamugavused, kui neid õigeaegselt avastatakse, siis kaovad need ning elukvaliteet paraneb. Teisest küljest, kui neid ignoreeritakse, võivad need muutuda kroonilisteks ja sealt edasi aina hullemaks probleemiks. Garantii 2a aastat. Medpoint teostab seadmetele ka garantiiremonti. Seadmega kaasneb tasuta põhjalik koolitus.
   
Loe edasi

THERMOACTIVATING MASSAGE QUINTESSENCE 50 ml Human Tecar

26.00
50ml Massaažiõli professionaalseks kasutamiseks. Stimuleerib kudede looduslikku ainevahetuse taasaktiveerimist.  
Loe edasi

Human Tecar Hcr1002 Neutraalne terasplaat Rev. 2

220.00
Human Tecar seadme varuosa

Steel Neutral Plate (Plastic connection)

Loe edasi