Täispuhutav poksikott

28.45
Täispuhutav seisev poksikott poksi, MMA ja karate jaoks on kasulik treeningvahend, mis pakub palju eeliseid ja võimalusi. Koti pikkus on 1,6 meetrit, mis annab sobiva treeningpinna erinevateks harjutusteks. See täispuhutav seisev poksikott võib olla kasulik tööriist nii professionaalsetele sportlastele kui ka harrastajatele. See võimaldab arendada oma võitlus-, vormi- ja lõõgastusoskusi turvalises treeningkeskkonnas.
Lisa korvi

Pull Up bar HMS premium lõuatõmbekang

85.40
Vastupidav ja mitmekülgne lõuatõmbekang, mis sobib seinale või lakke paigaldamiseks. Sisaldab poksikoti hoidjat. Tule tutvu tootega Juhkentali esinduses, kus se on meil lakke kinnitatud.
Lisa korvi

Eraldiseisev poksikott-Tunturi

299.00
Tunturi eraldiseisev poksikott pakub suurepärast treeningut lihaste tugevdamiseks ja koordinatsiooni parandamiseks. Valmistatud vastupidavast PVC materjalist, mis neelab lööke ja vähendab liigeste koormust. Lihtne paigaldada, täites jala liivaga. Sobib erinevate spordialade jaoks, sealhulgas kikkpoks, vabavõitlus ja traditsiooniline poks.
Lisa korvi

Poksikott Tunturi Double End Ball

44.99
Kahe otsaga poksikott on kinnitatud – nagu nimigi ütleb – kahele küljele. Ühe külje kinnitad rihmadega lae külge, teise külje põranda külge.
Lisa korvi

Poksikoti laekinnitus Tunturi Boxing Bag Ceiling Ring

14.99
Poksikotil treenimine parandab teie vormi, arendab koordinatsiooni ja kasvatab lihasmassi. Selle laeklambriga saate oma poksikoti lihtsalt ja turvaliselt lakke kinnitada.
Loe edasi