Hetkel pakutavad kohaletoimetamisvõimalused. Tellimustel üle 50€ on Eesti piires transport TASUTA (v.a. kulleriga koju kätte ja Itella SmartEXPRESS). Tellimused pannakse 90% juhtudel teele samal päeval!  Tingimusel, et see on vormistatud ja makse laekunud enne kella 14:00. L-P tehtud tellimused pannakse posti järgneval esmaspäeval.  NB! Pangalingimaksed laekuvad koheselt ja ülekandeid kontrollime kord päevas.

Pakume kõiki Eestis levinumaid transpordiviise, et kõik peaks leidma endale sobiva.

  • Itella SmartPOST pakiautomaat (1.99€)

SmartPOST pakiautomaadid asuvad suuremates kaubanduskeskustes. Automaatide asukohad leiate siit. Teenuse kasutamiseks peate sisestama korrektse mobiilinumbri, millele saadetakse SMS  ja email kauba saabumisest.

Teenusepakkuja koduleht www.smartpost.ee

Smartpostiga on võimalik kasutada ka lunamakse teenust. Ehk siis klient saab maksta pangakaardiga nii kauba, kui ka transpordi eest pakile järele minnes.

  • Omniva pakiautomaat  (2.53€)

Omniva  (Endine Post24) pakiautomaadid asuvad õues suuremates kaubanduskeskuste juures . Automaatide asukohad leiate siit. Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS või soovi korral ka e-mail. Sõnumis on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ning hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel saad paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadist saad paki välja võtta sõltumata kellaajast – õues asuvaid pakiautomaate saad kasutada 24 tundi ööpäevas. Hoiame Sinu pakki Omniva pakiautomaadis  kuni 7 päeva.

  • DPD Pickup punkti (2.03€)

Leia sobiva asukohaga DPD Pickup punkt siit. Kiire ja usaldusväärne teenus! Kokku leiad üle Eesti juba ligi 130 Pickup punkti, millest 63 on pakiautomaadid. Kauba teekond on jälgitav. Eestis ja Euroopas. Kindel & professionaalne. Pakk kätte 1-2 tööpäevaga.

Teenusepakkuja koduleht dpd.ee

  • DPD Kuller (5.20€)

DPD kuller toob paki teile sobivale aadressile 2 tööpäeva jooksul. Tavaliselt käivad kullerid päeval ja seega on oluline, et soovitud aadressil oleks keegi päeval kohal. Kuller võib aga ei pruugi ette helistada. Kui päeval ollakse tööl siis tuleb kättetoimetamise aadressiks märkida töökoha aadress.

DPD kulleriga on võimalik kasutada ka lunamakse teenust. Ehk siis klient saab maksta kaardiga kogu tellimuse eest, kui kuller paki ära toob.

Teenusepakkuja koduleht dpd.ee

  • Omniva kuller  (5.40€)

Omniva kuller toob paki teile sobivale aadressile 2 tööpäeva jooksul. Tavaliselt käivad kullerid päeval ja seega on oluline, et soovitud aadressil oleks keegi päeval kohal. Kuller võib aga ei pruugi ette helistada. Kui päeval ollakse tööl siis tuleb kättetoimetamise aadressiks märkida töökoha aadress. Medpoint ei vastuta, kui kuller klienti kätte ei saanud ja pakk liigub postkontorisse, kuhu tuleb kliendil koos dokumendiga järgi minna.

  • Omniva pakk postkontorisse (5.40€)

Klient saab paki kätte talle sobivast postkontorist. Kui pakk saabub postkontorisse, saadab Omniva Sulle teate SMS-i või/ja e-kirja teel (kui saatja on märkinud pakendile Sinu mobiiltelefoni numbri või/ja e-posti aadressi), muul juhul saadame teate postkasti. Pakile järele minnes võta koos teatega kaasa ka isikut tõendav dokument. Kui kirjutad volituse, võib ka keegi teine Sulle saadetud paki ära tuua. Osa pakke väljastame ainult Sulle ja siis on see ka paki saabumise teates kirjas. Postkontorite asukohad siin

  • Järele tulemisega (Tasuta)

Meie esinduspoed asuvad Tallinnas aadressil:

Juhkentali 15 (E-R 10:00-17:00, L 12:00-15:00) ja

Tähesaju 11-11 (E-R 9:00-17:00, L kokkuleppel)

 

Lisainfo : Karl  +37256669222 (Eesti, Inglise, Soome) või  Veronika +372 5542715 (Eesti, Vene, Inglise) , Juhkentali kaupluse telefon +37255527171, Tähesaju kaupluse telefon +3725288342.
NB! Kui poe avamisaegades on tehtud ajutine muudatus, siis avaldame selle info esilehel!

  • Itella SmartEXPRESS pakiautomaat (7.39€) Hetkel mitte aktviine

SmartPOST pakub neljal päeval nädalas (T-R) SmartEXPRESS teenust, millega jõuavad pakid sihtkohta tellimisega samal päeval. SmartEXPRESS sihtkohtadeks on 70 pakiautomaati üle Eesti. Samal päeval sihtkohta toimetamise eelduseks on, et SmartExpress tellimused on tehtud hiljemalt sama päeva kella 9.00 või eelmise päeva õhtul peale 16:00. Teisipäevast reedeni (T-R) saadetud SmartEXPRESS pakid jõuavad sihtkohta samal päeval.
Pühadel ja esmaspäeviti samal päeval kättetoimetamist ei teostata.
SmartEXPRESS sihtkohaks on 70 SmartPOSTi pakiautomaati. Automaatide online nimekiri ja täitmise kellaajad.

  • Toome ise kohale (Tasuta)

Seda teenust pakume oma suurklientidele ja hulgiostjatele. Kaup tuuakse Eesti piires kohale  esimesel võimalusel.

PS. Kui soovite muid transpordivõimalusi, siis palun andke sellest meile teada”info@medpoint.ee”