Näitan kõiki 6 tulemust

Pure 2Improve selja ja kõhu venitaja 30x28x9,5cm

Original price was: €24.95.Current price is: €20.90.
Selja-kõhu venitaja. Suurus: 30x28x9.5cm. Vahtkummist mustriga ainulaadse disainiga venitamise abivahend avaldab kerget survet ja tuge, aitab lõõgastuda, suurendab paindlikkust ning parandab kehahoiakut. Sobib koju ja kontorisse.
Lisa korvi

Seljavenitaja Back Magic

16.90
Seljakandur Back Magic - lilla Back Magic aitab teil vabaneda pingetest seljas. Seljapingete vähendamiseks, liigutuste ulatuse ja selja painduvuse suurendamiseks piisab seadme regulaarsest kasutamisest 5 minutit päevas hommikul ja õhtul. Back Magic seljavenitusseade on kompaktne ja väga kerge, nii et saate selle alati kaasa võtta perereisile, tööreisile, puhkusele jne.
Vali

Pure 2Improve Jooga ja pilatese ratas 34cm

Original price was: €39.95.Current price is: €27.15.
Jooga ja pilatese ratas sobib suurepäraselt õlgade, selja, rinna ja puusade venitamiseks ning keha painduvuse suurendamiseks. Ideaalne jooga ja pilatese treeningutel kasutamiseks. Ratta läbimõõt 34cm
Lisa korvi

SISSEL® SpineFit seljavenitaja

89.00
Sissel® SpineFit on uuenduslik treeningvahend, mis ühendab endas nii lihaste masseerimise, kui ka tõhusa treeningu. See pakub intensiivset, sügavat survet kõigile lülisamba ümber paiknevatele lihastele, läbi mille väheneb valu ja lihased lõõgastuvad. Samuti aitab see kaasa liigeste liikuvuse paranadmsiele. SpineFit on ainulaadne spordivahend, mida saab kasutada füsioteraapias või isiklikus ja rühmatreeningus. Vaata videost!
Lisa korvi

Seljavenitaja HMS

15.00
Seljavenitaja HMS on reguleeritav seade, mis on mõeldud selja venitamiseks ja kehalihaste tugevdamiseks. See on suurepärane lahendus nii spordiga tegelevatele inimestele kui ka kõigile neile, kes kaebavad istuvast eluviisist põhjustatud krooniliste seljavalude üle.
Lisa korvi

Seljavenitaja Habys

14.00
Seljavenitaja Habys on loodud inimestele, kes võitlevad igapäevaselt püsivate seljavaludega. Lisaks aitab see lõdvestada venitatud lihaseid, suurendades keha paindlikkust ja toetades selgroo loomulikku kumerust.
Lisa korvi