BIO Magneesium ja Kaalium SPORT & JOINTS (N14)

Original price was: €18.00.Current price is: €15.00.

Elektrolüütide lahus on rikastatud mineraalide (magneesium, kaalium ja tsink), soolade (naatrium) ja glükoosamiiniga.

Lisa korvi

BIO Kaltsium+Kaalium+Magneesium+Tsink+Vitamiin D3 (N28)

Original price was: €16.00.Current price is: €11.20.
Luudele ja hammastele, normaalsele vererõhule, lihastele, närvisüsteemile, väsimuse vähendamiseks, immuunsüsteemile, nahale, juustele ja küüntele.
Lisa korvi

BiotechUSA Kaltsium-Tsink-Magneesium (ZMA)

10.00
Tervisliku luutiheduse ja tugevate hammaste heaks. Soovitus: Soovitame seda toodet luude ja hammaste tugevdamiseks. See on eriti soovitatav naistele. Kasutamine: Võtke 3 tabletti päevas koos klaasi veega.
Lisa korvi

Atlant (kollageen, glükoosamiin, kaltsium) N28

Original price was: €57.00.Current price is: €45.00.
Aktiivsete toimeainete sünergia kõhre, luude, naha ja lihaste tervise toetuseks. Kõrge koguse kollageeni (12 200 mg), glükoosamiini ja kaltsiumi kompleks rikastatud vitamiiniga C.  
Lisa korvi

BiotechUSA – Arthro Forte 120tbl

26.90
BiotechUSA - Arthro Forte, meie populaarne toode naaseb uue nime, uuendatud ja patenteeritud koostisega K2VITAL® ChondrActiv® ja rohkemate lisatud toimeainetega. Arthro Forte tablettides sisalduv C-vitamiin aitab kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele ning selle kaudu kõhrede, luude, veresoonte ja igemete normaalsena hoidmisele.
Lisa korvi

BIO Glükoosamiin MARINE (N20)

Original price was: €12.00.Current price is: €9.50.
Glükoosamiinsulfaat, kaltsiumtsitraat, D3-vitamiin, C-vitamiin.
Lisa korvi

Sport&Hydro+ elektrolüütide tasakaalule

17.00
Sport&Hydro+ on kõrgekvaliteediline elektrolüütide ja mineraalide kompleks, mis toetab organismi niiskustasakaalu ja energiavahetust. See aitab vähendada väsimust, toetab lihaste ja närvisüsteemi normaalset talitlust. Sport&Hydro+ sisaldab magneesiumi, kaaliumi, kaltsiumi, tsinki ja C-vitamiini. Toode sobib aktiivsetele inimestele ja sportlastele.
Lisa korvi

Sport&Isotonic-elektrolüütide tasakaalule ja südame tervisele

15.00
Sport&Isotonic on isotooniline jook, mis on loodud treeningu ajal kaotatud vedelike kiireks asendamiseks ja energiataseme taastumiseks. See sisaldab inimkehale sarnases kontsentratsioonis soola ja süsivesikuid. Toetab sooritusvõimet. Lisaks elektrolüütidele ja süsivesikutele sisaldab Sport&Isotonic taimseid ekstrakte ja B-grupi vitamiine, et säiliks üldine heaolu ja südame tervis.
Lisa korvi

Ca-D3-K2 kapslid (90 kapslit) – BioTechUSA

10.59
Ca D3 K2 kapslid on kompleksne toidulisand, mis sisaldab kaltsiumi, fosforit, D3-vitamiini ja K2-vitamiini. Need koostisosad toetavad luude ja hammaste tervist, parandavad mineraalide imendumist, aitavad säilitada normaalset lihaste ja immuunsüsteemi funktsiooni. Need on mõeldud kõigile, kes soovivad tagada piisava kaltsiumi ja D-vitamiini tarbimise, eriti neile, kes ei tarbi piimatooteid.
Lisa korvi

BIO Glükoosamiin MARINE 1500mg (N60)

Original price was: €27.00.Current price is: €20.00.
Glükoosamiinsulfaat, kaltsiumtsitraat, D3-vitamiin, C-vitamiin.
Loe edasi