Näitan kõiki 20 tulemust

Pure 2Improve pahkluu-/randmeraskus, must koos musta takjapaelaga. 2×0,5kg

Original price was: €7.95.Current price is: €6.55.
Pure 2Improve pahkluu-/randmeraskus, must koos musta takjapaelaga. 2x0,5kg.
Lisa korvi

Sveltus neopreenist 2kg raskuskotid 2tk

17.50
Pehmed ja väga mugavad raskuskotid nii randmetele kui ka pahkluudele. Vastupidavad terasest pandlad ja takjakinnitus tagavad kindla ja kiire paigalduse. Müüakse paari kaupa.
Lisa korvi

Sveltus neopreenist raskusekotid 0.5-1.5kg

9.9915.99
Raskuskotid nii randmeele kui ka pahkluudele. Vastupidavad terasest pandlad ja takjakinnitus tagavad kindla ja kiire paigalduse. Vali raskus
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Pure 2Improve jalaraskused 2x 750g

Original price was: €39.95.Current price is: €29.90.
Jalaraskused, mis kinnitatakse jalatsi külge. Raskus 2 x 750g
Lisa korvi

Jalaraskused 2x 3kg neopreenist HMS

17.00
Jalaraskused 2x 3kg neopreenist HMS on kvaliteetsete raskuste komplekt. Toode on valmistatud parimatest materjalidest. Komplekt täiustab pilatest, sörkimist, aeroobikat ja muid üldisi harjutusi. Treeningud raskustega aitavad teil saavutada soovitud tulemusi kiiremini ja tõhusamalt võrreldes tavalise treeninguga. Jalaraskused HMS on varustatud funktsionaalsete takjakinnitustega, nii et saate neid kasutada nii pahkluu kui ka randmeraskusena.
Lisa korvi

Raskused 1kg x 2 pehmed neopreenist HMS

8.54
Raskused 2 x 1kg on mitmekülgsed treeningvahendid, mis on loodud pakkuma lisaraskust erinevate harjutuste jaoks. Need aitavad suurendada treeningu intensiivsust ja efektiivsust, võimaldades kasutajatel saavutada paremaid tulemusi. Kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest valmistatud raskused on mugavad ja ohutud kasutada. Sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnud treenijatele, kes soovivad oma treeningrutiini täiustada.  
Lisa korvi

Jalaraskused 2x 0,7kg HMS

8.00
Jalaraskused 2x 0.7kg HMS on kvaliteetsed randme- ja pahkluu raskused. Toode sobib suurepäraselt pilatese harjutusteks, sörkimiseks, aeroobikaks või võimlemiseks. Randme -ja jalaraskused aitavad teil täiuslikku keha saavutada.
Lisa korvi

Randme-/pahkluuraskused TUNTURI Wrist/Ankle Weights 1kg (paar)

12.99
Randme-/pahkluuraskused TUNTURI Wrist/Ankle Weights 1kg (paar) Tehke veelgi tõhusam treening nende Tunturi pahkluu ja randme raskustega! Kinnitage oma pahkluude või randmete külge ja laske oma lihastel lisaraskuse tõttu rohkem tööd teha.
Lisa korvi

Raskused 2kg x 2 pehmed neopreenist HMS

16.99
Raskused 2kg x 2 pehmed neopreenist HMS sobib suurepäraselt pilatese harjutuste, jooksu, aeroobika või võimlemise jaoks. Rihmapunnid aitavad teid täiusliku keha saavutamisel.
Lisa korvi

Jala- ja käeraskused, 2×1.5kg-Tunturi

15.99
Tunturi jala- ja käeraskused (1,5 kg paar, beež/must) on ideaalsed treeningvahendid käte ja jalgade lisakoormuseks. Need on mugavad, reguleeritava takjapaelaga ja sobivad suurepäraselt jõutreeninguks, jooga- või aeroobikatundideks.
Lisa korvi

Randme-/pahkluuraskused CHRISTOPEIT 2×2 kg

25.95
Randme-/pahkluuraskused CHRISTOPEIT 2×2 kg, mida saate kasutada oma treeningu intensiivsuse suurendamiseks. See on meeldivast materjalist valmistatud kvaliteetne randme- ja jalaraskused.
Lisa korvi

Randme-/pahkluuraskused TUNTURI Wrist/Ankle Weights 2.25kg (paar)

21.95
Randme-/pahkluuraskused TUNTURI Wrist/Ankle Weights 2.25kg (paar) Tehke veelgi tõhusam treening nende Tunturi pahkluu ja randme raskustega! Kinnitage oma pahkluude või randmete külge ja laske oma lihastel lisaraskuse tõttu rohkem tööd teha.
Lisa korvi

Aquaband veekindel jalaraskus 0.5kg või 1kg x 2

19.99
Aquaband veekindad jalaraskused 0.5kg või 1kg x 2 on mõeldud veealaste vajaduste jaoks. Aquabands sobivad ideaalselt intensiivseks kasutamiseks. Komplektis 2 raskuskotti
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Võimlemiskepp 120cm raskusega

18.0040.00
Võimlemiskepp 120cm raskusega pakub täiuslikku kombinatsiooni kvaliteedist ja mugavusest. See treeningvahend koosneb rauast torust, mis tagab vastupidavuse ja pikaealisuse. Varda pind on kaetud vahtkummist kattega, mis tagab meeldiva ja mugava haarde igas treeningusituatsioonis.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Nailonist raskuskotid

5.909.90
Vali raskus. Komplektis paar ehk 2 x raskuskotti. 1kg komplekt= 0,5kg+0,5kg 2kg komplekt= 1kg+1kg 4kg komplekt= 2kg + 2kg 3kg  komplekt= 1,5kg+1,5kg  
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Raskuskott Neopreen Lilla

8.9012.90
Vali raskus. Komplektis paar ehk 2 x raskuskotti. 1kg komplekt= 0,5kg+0,5kg 2kg komplekt= 1kg+1kg 3kg  komplekt= 1,5kg+1,5kg     Pehmed neopreenist jala- ja käeraskused. Äärmiselt mugavad ja ja hästi paigal püsivad raskused, mis muudavad iga üldfüüsilise treeningu intensiivsemaks. Kui enda keharaskusega harjutuste tegemine tundub juba liiga lihtne siis parim viis raskusi juurde lisada on velkro kinnitusega raskused ümber jalgade või käte. Värvus: Sinine
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Pure 2Improve pahkluu-/randmeraskus, must koos musta takjapaelaga. 2×1,5kg

Original price was: €12.95.Current price is: €10.95.
Pure 2Improve pahkluu-/randmeraskus, must koos musta takjapaelaga. 2x1,5kg.
Loe edasi

Jalaraskused 2x1kg Sport Well

7.90
SPORTWELL jalaraskused 2x1kg on lisaraskuseks paljude erinevate harjutuste jaoks. Raskuskott on mõeldud kinnitamiseks jala või randme külge. Mõõdud: 30 x 12 cm. Materjal: nailon/liiv.
Loe edasi

Neopreenist jalaraskused 2tk 0.5kg või 1kg

11.9014.90
Jalaraskused lihaste ja vastupidavuse treenimiseks. Sobivad ideaalselt kasutamiseks nii kodus kui ka professionaalsetes tingimustes. Randme või pahkluude raskused treeningu ajal suurendavad harjutuste tõhusust. Pehmest neopreenist Valikus: 2x 0,5kg või 2x 1kg komplekt
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Jala- ja käeraskused TUNTURI Arm/Leg Weights 1kg (paar) Puhastatavad

10.95
Jala- ja käeraskused TUNTURI, kinnitage need oma pahkluude või randmete külge ja laske oma lihastel tänu lisaraskusele intensiivsemalt töötada.
Loe edasi