Suurim valik massaažipüstoleid Eestis leiad just Medpoint tootevalikust. Igaüks leiab oma soovidele vastava massaažipüstoli. Pakume toodetele kuni 24 kuulist garantiid ja kui toode ei meeldi, siis maksame raha tagasi!

Kui erinevate seadmete hulk võtab silme eest kirjuks, siis vaata massaažipüstolite võrdlustabelit. Loe ka artiklit: Kõik mida sa peaksid teadma massaažipüstolitest

PARIMA HINNA GARANTIID* Kui leiad mujalt Eestis odavama hinnaga sama toote, siis maksame vahe kinni!

Näitan kõiki 37 tulemust

Booster Lightsaber AI massaažipüstol – juhtmevaba löökraviseade

Original price was: €295.00.Current price is: €169.00.

Booster Lightsaber AI massaažipüstol on uus tehisintellektiga massaaživahend, millel on 5 standard kiirust ja 3 tehisintellektiga automaatset reziimi. Seadme maksimaalne löögijõud on umbes 20kg, mis sobib ka kõige nõudlikumale kasutajale!  Seadmele kehtib 18 kuuline garantii** ja 1 kuuline raha tagasi garantii, kui seade ei meeldi!  

Lisa korvi

Booster Pro3 massaažipüstol Tippmudel

Original price was: €395.00.Current price is: €289.00.
Loe ka artiklit: Kõik mida sa peaksid teadma massaažipüstolitest Booster Pro3 on uus silmatorkava disainiga massaazipüstolite tippmudel, mille märksõnadeks on väga vaikne (55-65db*), vastupidav kummist ja plastikust kere (peab vastu erinevatele massaaziõlidele ja kreemidele), 4 kiirusastet, kauakestev aku kuni 6h, võimas löögijõud (kuni 27kg! ).  Booster Pro 3 on ainuke massaazipüstol maailmas, mis on varustatud spetsiaalne süsteemiga "Pressure Control system", mis saab aru, kui kõvasti kasutaja sellega keha peale surub ja kohandab vastavalt sellele rakendatavat löögijõudu. Kuigi seadmel on 4 kiirustaset teisenduvad need reaalajas 30 intelligentselt muutuvaks kiiruseks, et pakkuda teile parimat massaažitulemust. Seadmele kehtib 18 kuuline garantii ja 1 kuuline raha tagasi garantii, kui seade ei meeldi! Hetkel tutvusmishinnaga    
Lisa korvi

Medpoint Mini 2 massaažipüstol super silent

Original price was: €129.00.Current price is: €109.00.
Medpoint Mini 2 massaažipüstol on  kompaktne ja super vaikne juhtmevaba löökraviseade. tegemist on kõige vaiksema massaazipüstoliga meie valikus. See seade on nii kompaktne, et see mahub taskusse.  Kuid vastupidiselt eeldustele on tegemist üllatavalt võimsa löökraviseadmega, mis sobib kasutamiseks kõigil, kes hindavad ergonoomilisust ja kompaktsust.
Lisa korvi

Fittop HitMaster intelligentne massaažipüstol

Original price was: €485.00.Current price is: €299.00.
Uus innovaatiline FITTOP SuperHit Master massaažipüstol kõige intelligentsem ja lihtsamini kasutatav massaažipüstol maailmas. Stiilse ja silmatorkava disainiga massaažipüstolite tippmudel, mis on võitnud maineka IF disainiauhinna. Massaažipüstol kõige nõudlikumale kasutajale. 1 kuuline raha tagasi garantii, kui seade ei meeldi!      
Lisa korvi

Booster Pro2 massaažipüstol – professionaalne juhtmevaba löökraviseade

Original price was: €395.00.Current price is: €285.00.
Loe ka artiklit: Kõik mida sa peaksid teadma massaažipüstolitest Booster Pro2 on tippmudel, mille märksõnadeks on väga vaikne (45-55db*), vastupidav kummist kere (peab vastu erinevatele massaaziõlidele ja kreemidele), 9 kiirusastet, kauakestev aku, võimas löögijõud (kuni 30kg! ). Kindel tööriist prodessionaalile! Booster Pro2 massaažipüstol on juhtmevaba löökraviseade, mis leevendab pinges ja valulikke lihaseid ja sidekudet. Seade töötab väga vaikselt ja sobib kasutamiseks ka vaiksemates kohtades. Ideaalne abimees treening- ja võistlussoojendusel ja taastumisel. Seda löökteraapiaseadet saab kasutada selliste vigastuste puhul nagu pinges õlad, karpaalkanal, bursiit, sääre luuvalud (shins splints), bicepsi kõõlusepõletik, tennise küünarnukk, alaseljavalu, plantaar fastsiit. Seadmele kehtib 18 kuuline garantii ja 1 kuuline raha tagasi garantii, kui seade ei meeldi!     
Lisa korvi

Theragun Prime perkussiooniseade

Original price was: €299.00.Current price is: €199.00.
Kõik vajalik. Peaaegu hääletu. Prime massaažipüstoli näol on tegemist täiusliku tasakaaluga stiili ja ja jõu vahel. Koos intuitiivse mobiilirakendusega pakub Prime massaažipüstol süvamusklite teraapiat lihtsustatuna Sinu vajaduste järgi, et saaksid vabaks igapäeva pingetest ja stressist.
Lisa korvi

THERABODY THERAGUN ELITE

Original price was: €399.00.Current price is: €279.00.
Therabody Theragun Elite: vaikseim, stiilseim ja efektiivseim Tark Löökteraapia seade turul. Elite ühendab endas kõrgkvaliteeti, efektiivsust ja stiili, tõustes Theraguni Tark Löökteraapia seadmete seas vaikseimaks liikmeks.  
Lisa korvi

Medpoint Mini massaažipüstol Blue

Original price was: €115.00.Current price is: €89.00.
Medpoint Mini massaažipüstol Blue on  kerge, kompaktne ja super vaikne juhtmevaba löökraviseade. Tegemist on ühe vaikseima massaažipüstoliga meie valikus. See seade on nii kompaktne, et see mahub taskusse.  Kuid vastupidiselt eeldustele on tegemist piisavalt võimsa seadmega, mis sobib kasutamiseks kõigile, kes hindavad ergonoomilisust ja kompaktsust.
Lisa korvi

Medpoint+ EVO massaažipüstol

Original price was: €390.00.Current price is: €295.00.
Medpoint+ EVO massaažipüstol on juhtmevaba löökraviseade, mis leevendab pinges ja valulikke lihaseid ja sidekudet. Seade töötab äärmiselt vaikselt ja on äärmiselt käepärane kasutada Osta murevabalt- Garanti 24 kuud**    
Lisa korvi

Theragun Mini 2.0 Uus generatsiooni massaazipüstol

Original price was: €199.00.Current price is: €159.00.
Theragun mini 2.0 on kõige väiksem ja kergem Theragun siiani. Theraguni võimsus, pakitud ülimalt kompaktsesse pakendisse, et saaksite püstolit kaasas kanda igalpool.  Nüüd 20% väiksem ja 30% kergem Theragun mini leevendab valusid ja parandab taastumist. Lisaks on see Bluetooth-toega, nii et pääsete ligi kogu meie isikupärastatud terviserutiinide teegile rakenduses Therabody.
Lisa korvi

Booster LightsaberMINI AI massaažipüstol – juhtmevaba löökraviseade

Original price was: €129.00.Current price is: €88.88.
Booster Lightsaber MINI AI massaažipüstol, mis suudab jälgida kasutaja poolt avaldatavat survet koos mootori pöördemomendi ja kiiruse kiire reguleerimisega, mis annab teile võimaluse sujuvalt vahetada kiirust (1300 - 3300 rpm) ja intensiivsust.
Lisa korvi

Külma-sooja mini massaazipüstol

Original price was: €199.00.Current price is: €180.00.
Külma-sooja mini massaazipüstol on unikaalne ja kompaktne juhtmevaba löökraviseade. Selle püstoli unikaalsus peitub tema võimes tõsta ja alandada otsa temperatuuri vaid mõne sekundiga 10°C kuni 45°C. Kasuta enne treeningut soojendavat funktsiooni ja pärast treeningut jahutavat. Samuti aitab soojendav funktsioon erinevate krooniliste- ja närvivalude korral. Jahutav otsal on kiire põletikku alandav ja valuvaigistav toime. Tegemist on ka väga vaikse massaazipüstoliga, et saab saab kasutada kõrvalolijaid segamata.  Püstoli mõõtmed on sellised, et see istub ilusti käes ja sellega on mugav töötada, ehk see ei ole liiga suur ega liiga väike.
Vali

Hypervolt 2 Massaažipüstol

Original price was: €299.00.Current price is: €219.00.
Originaalne Hypervolt massaazipüstol, mida on täiustatud - See on nüüd kergem, võimsam ja uue ergonoomilise käepidemega. Hypervolt 2 Massaažipüstol tagab teie lihastele igapäevase leevenduse, mida nad on oodanud. Valmistage lihased ette treeninguks, lõdvestage neid pärast pingutust, et  kiirendada taastumist nii kodus kui ka mujal - nii olete valmis tegelema oma hobi, või erialaga.
Lisa korvi

Active mini massaažipüstol kroom

75.00
Active mini massaažipüstol võimaldab lõdvestada ja stimuleerida kõiki lihasgruppe. Kasutaja käsutuses on 4 vahetatavat otsikut: ümmargune, kuuli-, lame- ja kahvlikujuline ("u" kujuline). Seda on mugav ja lihtne kasutada. Värvus: Kroom
Lisa korvi

Theragun G5 PRO professionaalne 5. generatsiooni perkussiooniseade

Original price was: €599.00.Current price is: €449.00.
Tõenäoliselt Maailma parim massaažiseade.  Targem ja vaiksem kui kunagi varem, Theragun PRO on parim vahend taastumiseks ja valu leevendamiseks. Leidke vaevustele, pingetele ja valudele leevendust teaduslikult tõestatud süvalihaste raviga. Theragun G5 PRO on täielikult ümber kujundatud visuaalselt juhitavate, sisseehitatud rutiinide ja teise põlvkonna patenteeritud EQ-150 mootoriga, mis on 20% vaiksem – saate kogu võimsuse ilma mürata.
Lisa korvi

Hypervolt 2 PRO Massaažipüstol

Original price was: €399.00.Current price is: €349.00.
Hypervolt 2 Pro massaažipüstol on Hyperirce brändi tugevaim löögiseade, mis pakub sügavale tungivat leevendust jäikadele lihastele, et saaksid efektiivsemalt treenida ja kiiremini taastuda.
Lisa korvi

Hypervolt GO 2.0 Must

Original price was: €149.00.Current price is: €129.00.
Kerge, mitmekülgne ja elegantse disainiga massaažipüstol pakub lõõgastust, kus iganes te viibite. Masseerides stressis ja pinges lihaseid, lõdvestades lihassõlmi ja leevendades väsimust. See on midagi enamat kui tavaline massaažipüstol – see püstol on loodud kaasas kandmiseks oma kerguse poolest.  Ideaalne valik liikuvale ja palju reisivale inimesele!
Lisa korvi

Medpoint kahe peaga massaažipüstol Mini Twin Black Edition

149.00
Medpoint Mini Twin Black Edition kahe peaga massaažipüstol võimaldab lühema aja jooksul läbi masseerida suurem piirkond. Seda löökteraapiaseadet saab kasutada selliste vigastuste puhul nagu pinges õlad, karpaalkanal, bursiit, sääre luuvalud (shins splints), biitsepsi kõõlusepõletik, tennise küünarnukk, alaseljavalu, plantaar fastsiit.
Lisa korvi

Sissel Intensive Massager massaažiseade

199.00
Sissel Intensive Massager süvakudede massaažiseade kasutab löökravi ja erinevaid võimsuse seadistusi lihaste masseerimiseks. Seade kaalub vähem kui 2kg, mistõttu on seda lihtna kaasas kanda. Kuju on ideaalne, et masseerida raskesti ligipääsetavaid kohti nagu õlad ja seljakeskosa.
Lisa korvi

Booster Mini Gen2 AI massaazipüstol

120.00
Tutvustame booster mini 2.0 massaažipüstolit, kaasaskantavat seadet, millega saate massaaži teha igal ajal ja igal pool. Minipüstol on piisavalt väike, et mahutada see taskusse või käekotti, kuid piisavalt võimas, et leevendada valusate lihaste pinget. See püstol sobib suurepäraselt ka reisimiseks – võtke see kaasa rongile või autosse ummikute ajal. Või kasutage seda kodus kui lõõgastute pärast tööd diivanil. Booster 2.0 massaažipüstolil on ergonoomiline käepide ja laetav aku, nii et juhtmete pärast pole vaja muretseda.
Lisa korvi

THERAGUN SuperSoft 3x Tip ReFill vahuotsikut

25.20
Theragun SuperSoft 3x Tip ReFill vahuotsiku on disainitud pakkuma õrna, kuid efektiivset massaaži, mis sobib ideaalselt tundlikele kehapiirkondadele või peale vigastusi.
Lisa korvi

Mini massaazipüstol CUTE-X

100.00
Mini massaazipüstol CUTE-X on massöör, mis kasutab löögiteraapiat, et suurendada verevoolu konkreetsesse lihaspiirkonda, mis võib aidata vähendada põletikku ja lihaspingeid. Mini massaažipüstolit kasutatakse ka enne intensiivset treeningut, et aidata soojendada lihaseid enne aktiivsust.
Lisa korvi

Hypervolt 2 Massaažipüstol Must

Original price was: €299.00.Current price is: €219.00.
Originaalne Hypervolt massaazipüstol, mida on täiustatud – See on nüüd kergem, võimsam ja uue ergonoomilise käepidemega. Hypervolt 2 Massaažipüstol tagab teie lihastele igapäevase leevenduse, mida nad on oodanud. Valmistage lihased ette treeninguks, lõdvestage neid pärast pingutust, et  kiirendada taastumist nii kodus kui ka mujal – nii olete valmis tegelema oma hobi, või erialaga.
Lisa korvi

Theragun STANDARD BALL ATTACHMENT

37.00
Theragun STANDARD BALL ATTACHMENT on parim valik üldiseks kasutamiseks. Standardse palli kinnitus on spetsiaalselt loodud üldiseks kasutamiseks nii suurte kui ka väikeste lihasgruppide jaoks. Väiksema kuju ja suurema löögitasemega, on see parim valik üldiseks kasutamiseks ja see on teie jaoks pärast treeningut või treeningu ajal sobiv lisaseade.
Lisa korvi

Massaažipüstol Super HnC – külma ja sooja funktsiooniga

125.00
Juhtmevaba massaažipüstol on mõeldud lihaspingete ja -valude leevendamiseks ning taastumise kiirendamiseks. See kasutab löögiteraapiat, et pakkuda sügavat kudede massaaži, mis aitab parandada vereringet, vähendada lihaspingeid ja kiirendada lihaste taastumist pärast treeningut. Massaažipüstolit saab kasutada erinevates kehapiirkondades, nagu selg, kael, õlad, jalad ja käed, pakkudes kiiret leevendust ja parandades üldist füüsilist heaolu. See kompaktne ja kaasaskantav massaažipüstol pakub kuuma ja külma teraapiat koos reguleeritava intensiivsusega.
Lisa korvi

THERAGUN PRO PLUS 6. generatsiooni massaazipüstol

599.00
THERAGUN PRO PLUS 6. generatsiooni massaažipüstol, mis sisaldab kuut läbimurdelist teraapiat, leevendab valu, parandab liikuvust ja optimeerib taastumist.
Lisa korvi

THERABODY THERAGUN MINI STAND

Original price was: €43.50.Current price is: €25.00.
THERABODY THERAGUN MINI STAND - See läikiv metallist alus esitleb teie theragun minit, hoides selle hõlpsasti ligipääsetavana alati, kui vajate kiiret lõõgastust. Tugeva aluse ja mugava avamisega, mis tagab juurdepääsu laadimispordile, on minialus teie seadme hoidmiseks parim viis.
Lisa korvi

Blackroll massaažipüstol

199.00
Blackroll massaažipüstol tagab tõhusa taastumise vibratsioonitehnoloogiaga - kodus või liikvel olles. Kui soovid lõõgastavat massaaži või oma lihaseid enne treenimist ette valmistada ja ennetada valu, siis see 4 massaažitasemega massaažipüstol võib olla ideaalne seade teie vajaduste rahuldamiseks.  
Lisa korvi

Hypervolt GO 2 massaažipüstol valge

Original price was: €149.00.Current price is: €125.00.
Kerge, mitmekülgne ja elegantse disainiga massaažipüstol pakub lõõgastust, kus iganes te viibite. Masseerides stressis ja pinges lihaseid, lõdvestades lihassõlmi ja leevendades väsimust. See on midagi enamat kui tavaline massaažipüstol - see püstol on loodud kaasas kandmiseks oma kerguse poolest.  Ideaalne valik liikuvale ja palju reisivale inimesele!
Lisa korvi

THERABODY MULTI-DEVICE JUHTMEVABA LAADIJA

84.00
Therabody multi-device juhtmevaba laadija sobib Theragun G4PRO ja Elite püstolitele ning Wave Roller massaažirullile. Asetage lihtsalt oma seade dokile, et see saaks laadida ja oleks alati kättesaadav kui seda vajate. See mugavalt kasutatav universaalne juhtmevaba laadija sobib igapäevaseks ja kiireks taastumiseks ideaalselt.
Lisa korvi

THERAGUN SENSE massaazipüstol

299.00
Theragun Sense on kõrgtehnoloogiline massaažiseade, mis pakub personaalset ja intuitiivset kehahooldust tänu oma innovaatilistele omadustele. See on loodud selleks, et pakkuda kasutajatele sügavat ja sihipärast lihashooldust, mis aitab leevendada valusid, vähendada pinget ning parandada liikuvust.
Vali

Medpoint mini EVO Massaažipüstol + kohver

Original price was: €115.00.Current price is: €74.90.
Uus Medpoint mini EVO Massaažipüstol on kompaktne, kuid võimas. Massaažipüstoli teeb eriliseks tema ergonoomiline käepide ja alumiiniumist korpus. Seda löökteraapiaseadet saab kasutada selliste vigastuste puhul nagu pinges õlad, karpaalkanal, bursiit, sääre luuvalud (shins splints), biitsepsi kõõlusepõletik, tennise küünarnukk, alaseljavalu, plantaarfastsiit.  
Vali

Fittop Super Mini II massaazipüstol

Original price was: €148.00.Current price is: €95.00.
FITTOP MINI II i on ergonoomilise kerga, äärmiselt kompaktne juhtmevaba löökraviseade. See seade on nii kompaktne, et see mahub taskusse.  Kuid vastupidiselt eeldustele on tegemist ünsa tugeva löökraviseadmega, mis sobib kasutamiseks kõigil, kes hindavad kompaktsust ja tugevat massaazi.  Seadmele kehtib 24 kuuline garantii ja 1 kuuline raha tagasi garantii, kui seade ei meeldi! Hetkel tutvusmishinnaga
Loe edasi

Medpoint kahe peaga massaažipüstol mini twin

149.00
Medpoint kahe peaga massaažipüstol võimaldab lühema aja jooksul läbi masseerida suurem piirkond. Seda löökteraapiaseadet saab kasutada selliste vigastuste puhul nagu pinges õlad, karpaalkanal, bursiit, sääre luuvalud (shins splints), biitsepsi kõõlusepõletik, tennise küünarnukk, alaseljavalu, plantaar fastsiit.    
Loe edasi

Swedish Posture massaažipüstol mini

169.00
Swedish Posture Mini Massaažipüstol  aitab leevendada lihaseid, valulikkust ja selja jäikust. Suurepärane nii koduseks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Mugav käepärane disain ja 5 massaažiotsikut võimaldavad masseerida kõiki lihaseid.
Loe edasi

Fittop Silicon Mini massaazipüstol mint

69.00
FITTOP Silicon Mini massaažipüstol on ergonoomilise ümarate nurkadega kerega. Püstolil on 4 erinevat kiirutaset, 4 erinevat otsikut ja kuni 2.5h kestev aku. (kestab umbes 20 päeva). Üks suuri eeliseid võrreldes suurte massaažipüstolitega on see, et FITTOP Mini on istub väga ergonoomiliselt käes ja tänu limisemiskindla kummisele kere on sellega on äärmiselt mugav töötada!
Loe edasi

THERAGUN PRO aku

Original price was: €59.00.Current price is: €49.00.
Laetav liitium-ioonaku Theragun PRO jaoks
Loe edasi