Näitan kõiki 19 tulemust

REA Teibikäärid nakkumisvastase kattega

14.95
Teibikäärid on kaetud spetsiaalse mittekleepuva materjaliga.  Spetsiaalselt konstrueeritud terad püsivad teravana ja tagavad kinesio ja sporditeipdele puhta lõike. Kääridele ei jää liimi jääke. Tugevad materjalid tagavad pikaajalise vastupidavuse Tera pikkus: 13cm Kogupikkus: 22 cm
Lisa korvi

REA Teibiliim 118ml

14.95
REA Teibiliim on mittefarmakoloogiline meditsiinis kasutamiseks mõeldud pihustatav liim, mis mõeldud spetsiaalselt kinesio- ja sporditeipide paigaldamiseks. Liimi võib pihustada otse naha peale.  Liim parandab kinesioteibi kleepumist higistele kehaosadele treeningu ajal või ujuma minnes. Spetsiaalselt välja töötatud valem tagab, et liim on naha vastu õrn, hüpoallergeenne, lõhnatu ja värvitu.Kogus 118ml
Lisa korvi

RehabMedic Teibiliimi eemaldaja 500ml

9.90
Professionaalne teibiliimi eemaldaja, mis deaktiveerib liimi ja laseb selle hõlpsalt maha pesta. Maht: 500 ml
Lisa korvi

Mueller TAPE & TUFFNER REMOVER teibieemaldaja

11.5217.40
Mueller® Tape & Tuffner® teibieemaldaja eemaldab eelteipimis sprei ja kinnitaja jäägid nahalt. Aitab kaasa ka teibi eemaldamisele kaasa.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

NAQI Clean Skin Sprei 200ml

12.00
NAQI® Clean Skin ettevalmistus sprei puhastab õrnalt naha enne igat teipimist, et parandada kleepuvust, tänu millele püsib teip nahal kauem.
Lisa korvi

TUF SKIN Sporditeibi alusliim 113g

11.90
Teibiliim, mis tagab teibi püsivuse pikemaks ajaks.
Lisa korvi

K-ACTIVE nahapuhastus SPRAY 200ml

15.50
K-Active CleanSkini ettevalmistusprei on tõhus ja kergesti kasutatav puhastusvahend. Vahend aitab naha õrnalt puhastada mustusest või kreemijääkidest. Ideaalne kasutada pärast massaaži ja enne kinesioteipimist. See aitab suurendada kleepuvust ja teip püsib tänud sellele nahal paremini. 200ml
Lisa korvi

Mueller Kiirelt kuivav teibiliim

21.5021.90
Mueller kiirelt kuivavat Teibiliimi (KKT) pihustatakse nahale enne sporditeibi paigaldamist. Sprei muudab naha kleepuvaks, nii et teip püsib peal paremini. Tänu spreiliimile püsib kinesio- või sporditeip naha peal kauem. Liim ei kahjusta nahka. Parim liimisprei iga füsioterpeudi ja massööri arstikotti. Parima kvaliteedi ja hinnaga teibiliim Eestis!
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Xiaomi InFace Electric Blackhead eemaldaja

24.90
Xiaomi InFace Electric Blackhead eemaldaja on kaasaegne meetod mustpeade ja laienenud pooride vastu võitlemiseks, tänu millele on nägu pehme, sile ja toidetud.
Lisa korvi

BSN Tensospray 300ml Teibiliim

12.00
Tensospray on mugav läbipaistev pihusti, mis jätab nahapinnale õhukese kaitsekile. See annab ideaalse kihi kleepuvate sidemete ja teipide jaoks, soodustades suurepärast kleepuvust ja vähendades eemaldamisel nahatraumasid. Mõeldud kasutamiseks enne eelmähise, teibi või elastsete sidemete pealekandmist. Kogus: 300ml
Lisa korvi

NAQI Cleanser Gel – nahapuhastusvahend massöörile

15.7499.48
NAQI® nahapuhastus geel massöörile eemaldab kõik mustuse jäljed kahjustamata naha loomulikku niiskust ja annab nahale pehme ja värske tunde. Sobib nahalt rasvainete eemaldamiseks.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Kinesioteibi käärid Nevanon PRO

49.00
Spetsiaalselt loodud käärid kinesioteibi lõikamiseks. Kvaliteetne, valmistatud roostevabast terasest, mis on kaetud musta süsiniku ja fluorivaiguga, mis hoiab tera aastaid teravana. 3,5-tollise teraga saab puhta ja kiire lõike kiiresti ja lihtsalt ilma jääke jätmata või teipi deformeerimata.
Lisa korvi

Medisept – alkoholivaba desinfitseeriv vaht pindadele 1L

14.99
Alkoholivaba desinfitseerimisvaht on mõeldud alkoholi suhtes tundlike pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Sobib kasutamiseks meditsiiniasutustes, hooldekodudes, fitness- ja spaakeskustes, ilu- ja massaažisalongides.
Lisa korvi

Pindade desinfitseerimisvahend, 1000ml-Alpinuseptol+

9.90
Pindade desinfitseerimisvahend, 1000ml-Alpinuseptol+ on kiiresti kuivav alkoholilahus. See on ohutu ja tõhus vahend, mis aitab eemaldada bakterid, seened ja viirused vaid mõne sekundiga. See pakub tõhusat kaitset meditsiini-, rehabilitatsiooni-, spordi- või spaakeskustes.
Lisa korvi

Mueller MTAC MITTE AEROSOOLNE PRETAPE SPRAY 8 OZ

15.90
Mueller® M-Tac ™ aitab MTape® ja MWrap® paremini kleepuda. Enne mähkimist pihustage lihtsalt ühtlase kihina. Mugav aerosoolivaba koostis kuivab kiiresti
Lisa korvi

Teibikäärid 14cm

9.90
Spetsiaalsed käärid professionaalile. Arstikäärid.
Loe edasi

Mueller Tuffner Pre-Tape Spray

15.9019.90
Mueller Tuffner Pre-Tape Teibiliim pihustatakse nahale enne sporditeibi paigaldamist. Sprei muudab naha kleepuvaks, nii et teip püsib peal paremini. Tänu spreiliimile püsib kinesio- või sporditeip naha peal kauem. Liim ei kahjusta nahka. Parim liimisprei iga füsioterpeudi ja massööri arstikotti.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Kokkupandavad käärid 10cm

9.90
Spetsiaalsed käärid spordikotti Kokkupandavad käärid saab ühe liigutusega muuta kompaktseks, et oleks mugav ja ohutu kotis või taskus hoiustada. Kokkupanduna ei võtavad käärid väga vähe ruumi ja ei ole ühtegi teravat külge.  
Loe edasi

TUF SKIN Sporditeibi alusliim 170g

18.90
Teibi liim, mis tagab teibi pikema kestvuse.
Loe edasi