Pumbaga kupud on kuputamise tööriistad, mis kasutavad manuaalset pumpa vaakumi tekitamiseks. Kuputamine on sajandeid vana traditsiooniline Hiina meditsiini praktika, mida kasutatakse sageli lihaste pingete leevendamiseks, vereringe parandamiseks ja erinevate terviseprobleemide leevendamiseks.

Pumbaga kupud koosnevad tavaliselt läbipaistvast plast- või klaaskaussist ning eraldi käepärasest pumbast, mis on kupuga ühendatud viaali või toru abil. Kasutaja asetab kupu oma nahale ja kasutab pumpa õhu eemaldamiseks, luues nii vaakumi. Seejärel tõmbab vaakum naha ja lihaskoe kupu sisemusse, soodustades verevoolu ja lõdvestades lihaseid.

Pumbaga kupud pakuvad suuremat kontrolli vaakumi tugevuse üle võrreldes traditsioonilise tulega kuputamise või silikonist kuppudega. See võimaldab kasutajatel ravi intensiivsust kohandada vastavalt oma vajadustele ja mugavustasemele.

Pumbaga kuppude komplektid sisaldavad sageli erineva suuruse ja kujuga kuppe, mis võimaldab neid kasutada erinevatel kehaosadel. Samas, need nõuavad natuke rohkem oskust ja ettevaatlikkust kasutamisel võrreldes silikonist kuppudega.

Enne pumbaga kuppude kasutamist on soovitatav konsulteerida tervishoiutöötaja või litsentseeritud terapeudiga, et veenduda meetodi sobivuses ja ohutuses teie individuaalsetele tervisevajadustele.

Näitan kõiki 2 tulemust

Kupp Agupunt kummipalliga

9.5010.85
Erinevate suurustega plastklaasist kummist pumbaga kupud. Saadaval kupud diameetriga: 1.5 cm; 2.3 cm; 3.3 cm; 4 cm; 4.8 cm; 5.6 cm Vali sobiv suurus! NB! See toode on individuaalne hügieenitoode. Tervislikel ja hügieenilistel põhjustel ei saa toodet tagastada ega vahetada. 
Vali

Navaris klaaasist kupud pumbaga – 5tk

32.50
Tee kuputeraapiat kogu kehal Navarise massaažikuppudeabil. Navaris kupumassaažikomplekt erinevate suurustega, mida on lihtne ja kerge kasutada, isegi mugavalt kodus! 5 erineva suurusega kupud sobivad iga kehapiirkonnaga. Kasutage suuremaid suurtel kehaosadel või kasutage väiksemaid, et sihtida täpsemaid piirkondi. NB! See toode on individuaalne hügieenitoode. Tervislikel ja hügieenilistel põhjustel ei saa toodet tagastada ega vahetada. 
Lisa korvi