Näitan kõiki 6 tulemust

Adler Ultrasonic õhuniisutaja /aroomi difuuser 3in1

30.00
Adler Ultrasonic õhuniisutaja võimaldab lõhnaainet kiiresti levitada, mille kandjaks on purustatud veeosakesed, mis on segatud eeterliku õliga. Meeldiv lõhn parandab meeleolu, kergelt niisutatud õhk hõlbustab keskendumist ja uinumist, atmosfäärivalgus muudab töö ja lõõgastumise meeldivamaks
Lisa korvi

Camry disain Ultrasonic õhuniisutaja /aroomi difuuser

39.90
Camry disain Ultrasonic õhuniisutaja /aroomi difuuser, 3 funktsiooni: aroomiteraapia, kuiva õhu õrn niisutamine jaheda uduga, meeleolulamp.
Lisa korvi

Adler Ultrasonic õhuniisutaja /aroomi difuuser

39.95
Adler Ultrasonic õhuniisutaja võimaldab lõhnaainet kiiresti levitada, mille kandjaks on purustatud veeosakesed, mis on segatud eeterliku õliga. Meeldiv lõhn parandab meeleolu, kergelt niisutatud õhk hõlbustab keskendumist ja uinumist, atmosfäärivalgus muudab töö ja lõõgastumise meeldivamaks.
Lisa korvi

Õhuniisutaja ja öölamp, juhtmevaba

30.00
Juhtmevaba kahekordse pihustiga õhuniisutaja ja öölamp on kompaktne ja vaikne seade, mis sobib ideaalselt kasutamiseks kodus ja kontoris. See pakub tõhusat õhu niisutust ja hubast valgustust.
Lisa korvi

Õhuniisutaja I aroomi difuuser valgustusega, elevant

38.50
Õhuniisutaja I aroomi difuuser (2in1) aitab parandada õhu kvaliteeti ja luua lõõgastav atmosfäär. Toode hoiab õhuniiskuse optimaalsel tasemel, vältides kuiva õhu probleeme. Lisades eeterlikke õlisid, levib meeldiv aroom, mis aitab rahuneda ja paremini magada. RGB LED valgus vahetuvate värvidega. Sobib ideaalselt lastetuppa, ruumidele kuni 20 m².
Lisa korvi

Anduriga õhuniisutaja

23.90
Õige õhuniiskuse tase on väga oluline ruumis, kus veedame suure osa päevast. Paljudel meist on punased, põlevad silmad tööpäeva lõpuks, sest küte ja kuiv õhk kuivatavad meie silmad. Anduriga õhuniisutaja tuleb kasuks.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page