Näitan kõiki 3 tulemust

SISSEL® PILATESE rõngas

24.99
SISSEL Pilatese rõngas on vastupidavustreeningrõngas ja pakub laias valikus harjutusi kere ja jalgade jõu suurendamiseks. Sellel plastikust rõngal on polsterdatud küljed, mis muudavad selle pehmeks ja mugavaks ning sellel on ka teie ohutuse tagamiseks libisemisvastane kate. See Pilatese rõngas mitmekesistab ja intensiivistab paljusid Pilatese harjutusi, mis avaldavad positiivset mõju kehale ja vaimule.
Lisa korvi

SISSEL® PILATESE rõngas Compact

22.99
SISSEL® PILATESE rõngas Compact on vastupidavustreeningrõngas ja pakub laias valikus harjutusi, et tugevdada kerelihaseid ja jalgu. See plastikkattega rõngas on polsterdatud külgedelt, mis muudab selle pehmeks ja mugavaks ning sellel on ka teie ohutuse tagamiseks libisemisvastane kate. See Pilatese rõngas mitmekesistab ja intensiivistab paljusid Pilatese harjutusi, mis avaldab positiivset mõju kehale ja vaimule, selle väiksem läbimõõt vähendab ringi mahutamiseks vajalikku esialgset venitust, pakkudes teile rohkem kontrolli ja mugavust.
Lisa korvi

Pilatese rõngas-Tunturi

14.99
Pilatese rõngas-Tunturi on vastupidav treeningvahend, mis aitab tugevdada käte-, jalgade- ja seljalihaseid pilatese tundide ajal. Ergonoomilised vahtplastist käepidemed tagavad mugava haarde.
Lisa korvi