Näitan kõiki 3 tulemust

ICONFIT Shaker 800ml (1 Shaker)

5.00
Kvaliteetne klassikaline shaker, millel on kergesti avatav kork. Sobib suurepäraselt mis tahes pulbriliste koostisosade segamiseks vee, piima või muude vedelikega. ICONFIT Lite Shaker plastik ei sisalda BPA või DEHP aineid! Piisavalt suur (800ml) mahutamaks proteiinijooke, dieetkokteile või taastumisjooke. Sobib suurepäraselt jõusaali või liikvel olles. Värvivalik - läikiv valge ja must.
Vali

ICONFIT Shaker Reforce Stainless Steel 900ml

14.50
See kõrgkvaliteetne šeiker on valmistatud kvaliteetsest terasest. ICONFITi logo on lasergraveeritud, mis lisab lõppviimistluse eksklusiivse välimuse jaoks. Lisaks esmaklassilisele välimusele on see ka suurepärase funktsionaalsusega. Kvaliteetne tihend tagab veekindla sulgemise, mis aitab vältida lekkeid. Mugav, kuid hästi tihendatud kork ja mugav suur riputuskonks selle kaanel. Saadaval mattvalge ja musta värvivalikuga.
Vali

Termos Lilla metallic NILS

10.00
Termos Lilla metallic NILS termokruusil on nii lihtne struktuur kui ka originaalne disain! See termos on roostevabast terasest topeltseinaga termokruus, mille tõttu hoiab see kuumade jookide temperatuuri 12 tundi ja külmade jookide temperatuuri 24 tundi. Termose teeb ainulaadseks lukustusvõimalusega avamissüsteem, mis muudab termokruusi äärmiselt lekkekindlaks. Järelikult võite selle kõikjale kaasa võtta ja mitte lekete pärast muretseda. Luku vabastamiseks ja kaane avamiseks lükake lihtsalt lukustusnupp üles, seejärel vajutage avamisnuppu ja ongi olemas, kruus avaneb automaatselt!
Lisa korvi