BIOTECHUSA – Liquid Curcuma 30 caps

18.90
BiotechUSA - Liquid Curcuma sisaldab patenteeritud valemit, mis sisaldab vedelat kollajuure ekstrakti: NovaSOL®. See ainulaadne valem on biosaadav 185 korda rohkem kui tavaline kurkumiini ekstrakt. Kurkumiin on tugev antioksüdant, mis võitleb kehas rakke kahjustavate vabade radikaalidega. Kurkumiin parandab immuunsüsteemi 5-8 korda paremini kui c-vitamiin, seda just kõrge antioksüdantide osakaalu tõttu.
Lisa korvi

OstroVit Vitamin E Natural Tocopherols Complex 90 caps

12.00
OstroVit Vitamin E Natural Tocopherols Complex on universaalne toidulisand, mis kaitseb teie organismi toidust ja keskkonnast pärinevate vabade radikaalide kahjuliku mõju eest. E-vitamiinil ja neljal looduslikul tokoferoolil on antioksüdantsed omadused, tänu millele nad võitlevad erinevate haiguste vastu. Mis on OstroVit E-vitamiini toidulisand? Vitamiin E Natural Tocopherol Complex on organismi nõuetekohaseks toimimiseks vajalike toimeainete komplekt, millel on antioksüdantne toime. Tänu E-vitamiini ja looduslike tokoferoolide kombinatsioonile taimse skvaleeni, fütosterooli, beetakaroteeni ja koensüüm Q10-ga on preparaadi toime väga lai.
Lisa korvi

Now Foods, Selenium (Seleen), 200 mcg, 90 kapslit

9.90
Now Foods Selenium (Seleen) esmane funktsioon organismis on kaasatus antioksüdantsetesse süsteemidesse ja kilpnäärme hormoonide ainevahetusse. Seleeni bioaktiivne vorm L-selenometioniin on üks paremini omastatavamaid ja imenduvamaid vorme. Lisaks aitab seleen kaasa immuunsüsteemi, spermatogeneesi ning juuste ja küünte normaalsele talitlusele.
Lisa korvi

Nutriversum – VITA – Coenzyme Q10 – 60caps

14.90
Kõrge toimeainesisaldusega Q10 koensüümi kapsel. Nutriversum - VITA - Coenzyme Q10 suurendab vastupidavust, vähendab väsimussümptomeid, kiirendab regeneratsiooni ja rakkude uuenemist ning toetab südame- ja immuunsüsteemi nõuetekohast talitlust, mis on teinud sellest ühe populaarseima toidulisandi.
Lisa korvi

Now Foods, NAC (N-atsetüültsüsteiin), 600 mg, 100 kapslit

18.00
Now Foods NAC (N-atsetüültsüsteiin) pärineb aminohappest L-tsüsteiin ning on väga hea toidulisand, mis toetab maksa, neerude ning kopsude tööd. Tegu on tugeva antioksüdandiga ning kõige tõhusamaks maksa haiguste ennetamise mooduseks peetaksegi enda kaitsmist vabade radikaalide kahjuliku toime eest.

Loe edasi

Nutriversum – VITA – Breath – 60caps

13.00
Nutriversum VITA tooteperekonna uus liige Breath on kõrge toimeainesisaldusega vitamiinilisand, mis sisaldab eksootilist koostisainet Q10 ja Rutiin. Lisaks sisaldab toode suures koguses A-, C-, D- ja E -vitamiini, seega aitab see kaasa tervise säilitamisele.
Loe edasi