Näitan kõiki 19 tulemust

Näita All

Mueller® Wraparound Randme tugiside SPORT CARE

11.90
Mueller® Wraparound'i randmetugi tagab mõõduka kuni kindla toe ja kompressiooni valulikule, nõrgale või vigastatud randmele, mis juures säilib randme vaba liikuvus. Universioaanle suurus,
Loe edasi

Swedish Posture ergonoomiline randmetugi

17.00
Swedish Posture randmetugi on ergonoomiline tugi randmele, mis lõdvestab mugavalt lihaseid arvutiga töötades.
Loe edasi

Gabi Randmetugi metalliga Parem RT0-3R

21.00
Gabi reguleeritav randmetuge on mugav kanda päev läbi , see valmistatud pehmest ja kergest kangast. Elastne pöidla-, käe- ja randmelahas on soovitatav randmeliigese põletiku, kontuuride, kõõluste ja sidemete nikastuse või reutatsiooni, raadiumurdude, tendovaginiidi, karpaalluumurdude korral ning ka rehabilitatsiooniperioodil. Seda saab kasutada ka erinevate käsivarrepiirkondade, pöidla ja randmeluumurdude edasisel paranemise perioodil.

Mueller FITTED WRIST GREEN LINE LEFT

25.60
Mueller®Green reguleeritav randmetugi pakkub tuge nõrgale või vigastatud randmele mis juures pöidlale ja sõrmedele jääb nende vaba liikumis ulatus. Mueller®Green reguleeritav randmetugi on disainitud aitamaks leevendada valu ja turset mis tuleneb karpaalkanali sündroomist.

Sõrme lahas

3.36
Sõrme lahas, mis on sõrme otsast kõver, et pakkuda suuremat kaitset. Kergesti sõrme ümber volditav, et stabiliseerida see õigesse asendisse.
Lisa korvi

Mueller Adjust To Fit pöidla stabilisaator

22.00
Mueller ADJUST-TO-FIT® pöidla stabilisaatoril aitab toetada ja piirata pöidla liikumist. Stabilisaatoril on kolm reguleeritavat rihma, mistõttu on seda kerge reguleerida. Üks suurus sobib enamikele
Lisa korvi

Mueller elastne randmetugi must

15.60
Mueller elastne randmetugi pakub tugevat, kuid mugavat tuge ja valuvaigistust nõrkadele, jäikadele või valulikele randmetele.

Gabi Wrist and hand splint Vasak RT0-3-1R

21.00
Tekstiilist randemtugi kahe tugitalaga. Soovituslik kasutada rehabilitatsiooni perioodil.

Gabi Wrist and hand splint Parem RT0-3-1R

21.00
Tekstiilist randemtugi kahe tugitalaga. Soovituslik kasutada rehabilitatsiooni perioodil.

Mueller universiaalne pöidla stabiliseerija

22.00
Aitab toetada ja piirata pöidla liikumist. Mueller pöidla stabilisaator võimaldab sõrme täielikku liikumist. Sobib ideaalselt pehmete kudede vigastuste, mängija pöidla, osteoartriidi ja degeneratiivsete liigeste haiguste korral. Annab pöidla piirkonnale ja liigestele soojust. Sobib vasakule või paremale käele.
Lisa korvi

Mueller Randme ortoos GREEN LINE paremale käele ML

25.60
Mueller® Green Fitted randmeortoos on mõeldud karpaalkanali sündroomiga seotud valu ja turse leevendamiseks. Randmekinnitus toetab nõrka või vigastatud rannet, võimaldades samal ajal pöidla ja sõrmede täielikku liikumisulatust. Pehmet, kerget kangast ortoosi on mugav kanda kogu päeva. Valmistatud lateksivabadest taaskasutatud materjalidest.

GABI sõrmetoed (RPA-1)

10.00
GABI sõrmetoed sobivad kasutamiseks erinevatel spordialadel, sõrmenukkide ja lihaste kaitseks ja spordivigastuste vältimiseks. Samuti sobilikud liigeste ja ja lihaskahjustuste raviks.
Lisa korvi

Mueller kohandatav universiaalne randmeortoos (parem käsi)

22.00
ADJUST-TO-FIT® kohandataval randmetoel on sisemine tugi, mis tagab kindla ja jäiga toe. Lihtsalt tõmmake rihmadest ja saate täieliku kontrolli soovitud kompressiooni suuruse üle.
Lisa korvi

Mueller Hg80 PREMIUM WRIST BRACE

36.47
Parem sobivus ja reguleeritavus. Mueller® Hg80® Premium randmetugi on valmistatud Muelleri eksklusiivsest HydraCinn® kangast, suure jõudlusega, niiskust imavast kangast, mis säilitab suurepärase toe soojuse juhtimisel.

Näpu lahas

3.50
- Vormitud - Läbipaistev RX-l - Sõrme otsast kumer, et pakkuda rohkem kaitset - Neljaharuline disain võimaldab kiiret ja lihtsat pealekandmist ning kaitseb sõrmeotste vigastuste eest. Materjal: 0,6 cm sinine polüester uretaan.
Loe edasi

Rehband RX Pöidla kaitseside 1.5mm Paar – Must

7.80
RX pöidla kaitsesidemed on välja töötatud, et maksimeerida teie potensiaali ja vähendada ebamugavustunnet. Kaitseside on kiirem ja mugavam kui teipimine ja kaitseb pöidlaid konksuga haaret või suure mahuga treeninguid tehes. Konstruktsioon hoiab pöialt libisemise eest ja kaitseb nahka hõõrdumise eest.

Gabi Randmetugi metalliga Vasak RT0-3-2R

21.00
Nahast randmetugi nelja reguleeritava rihmaga istuvuse sobitamiseks.

Gabi Randmetugi metalliga Parem RT0-3-2R

21.00
Nahast randmetugi nelja reguleeritava rihmaga istuvuse sobitamiseks.

Mueller Pöidla Stabiliseerija-OSFM

25.78
Aitab toetada ja piirata pöidla liikumist.
Loe edasi