Näitan kõiki 32 tulemust

Cefar kleebis-elektrood DuraStick 5x5cm 4tk

Original price was: €10.00.Current price is: €8.50.
Üks pakk (ühes pakis on 4 elektroodi) Mõõdud 5cm x 5cm Sabaga elektroodid kõikidele Cefar seadmetele Elektroode kasutatakse TENS (Transkutaanne Elektriline Närvistimulatsioon) seadmetes. TENS seadmed kasutavad elektrivoolu, et stimuleerida närve ja leevendada valu. Snap elektroodid on mugav ja lihtne viis elektroodide paigaldamiseks. Need elektroodid kleepuvad naha külge ja on kasutavad 10-30x.
Lisa korvi

Compex kleebis-elektrood 5x5cm Mustad

Original price was: €11.00.Current price is: €9.00.
4tk Compex performance elektroodi 5x5cm
Lisa korvi

Cefar Rehab X2

295.00
REHAB X2 stimulaatorisse on kokku koondatud nii TENS kui NMES protsetuurid. TENS programmid sisaldavad segasagedust ja CEFAR FLOW TENS-i, NMES sisaldab: eelseadistatud katkendlikke progamme nii ortopeediliseks kui ka neuroloogiliseks rehabilitatsiooniks, stimuleerimise vaheldumist, jõuprogramme koos aktiivse puhke-, soojendus- , taastumis- ja massaažiprogrammidega.
Lisa korvi

THERABODY POWERDOT DUO 2.0 Punane

Original price was: €349.00.Current price is: €249.00.
Therabody Powerdot duo 2.0 lihasstimulaator koondab NMES ja TENS tõestatud kontseptsioonid elegantsesse kergesse kapslisse, mida saate kasutada kõikjal. Täielikult kontrollitav rakenduse abil, mille abil saab suunata ja kohandada padja paigutust ja intensiivsust. Seadet usaldavad kõik alates maailma tippsportlastest kuni fitness entusiastideni.
Lisa korvi

Compex Fit 3.0 lihasstimulatsiooni aparaat

Original price was: €499.00.Current price is: €367.00.
Osta täna ja maksa 2 kuu pärast järelmaksuga. Kiire ja mugav Liisi järelmaksu vormistamine ostukorvis! Compex Fit 3.0 on lihasstimulatsiooni aparaat keskmise koormusega tervisesportlasele. Võrdlustabel ja programmide nimekiri on allpool. Komplektis: -stimulaator -4 kaablipaari -mi-sensori kaabel -komplekt elektroode -laadija -vöökinnitus -transpordikott -juhend
Lisa korvi

Chattanooga Rehab

399.00
Chattanooga REHAB on 4 kanaliga elektristimulaator, mis on välja töötatud füsioterapeutidele ja taastusravikliinikutele, kes soovivad kasutada standardset elektristimulatsiooni. Selle eesmärk on vaigistamine, veresoonkonnahaiguste ravi ja lihaste stimulatsiooni põhiprogrammidega, see vastab professionaalide põhinõuetele. 
Lisa korvi

RehabMedic Interlax Vaginaal sond PR08A

22.00
RehabMedic Interlax Vaginaal sond on mõeldud kasutamiseks tervishoiutöötaja juhendamisel, kes võib soovitada sobivaid harjutusi ja seadistusi vastavalt kasutaja seisundile. Kui kaalute selle seadme kasutamist, on oluline konsulteerida tervishoiuteenuse osutajaga, et koostada kohandatud raviplaan ja tagada ohutu ja tõhus kasutamine. Sond sobib kokku seadmega: Põiepidamatuse elektristimulaator EM2400
Lisa korvi

TENS/EMS Premier Plus EM6300 elektristimulaator

95.00
RehabMedici EM6300 Premier Plus on täisdigitaalne akuga töötav impulsigeneraator, mis saadab elektrilisi impulsse närvidele ja lihasgruppidele. - on TENSi ja EMS-i kombineeritud seade - Seade on varustatud kahe juhitava sõltumatu väljundkanaliga - Iga väljundkanaliga saab ühendada paar elektroode - Intensiivsuse taset ja sätteid juhitakse nuppude abil - Sellel on 6 TENS-režiimi ja 3 EMS-režiimi Tehnilised omadused - Impulsi amplituud: reguleeritav, 0-110 mA tipp kuni 500 oomi - Lainevorm: asümmeetriline kahefaasiline ruutimpulss - Suurus: 11,8 cm (P) x 6 cm (L) x 3,1 cm (K) - Kaal: 157 grammi koos akuga
Lisa korvi

THERABODY POWERDOT 2.0 elektroodid 4tk

19.90
Elektroodid PowerDot 2.0 jaoks Igas pakendis on 2 ristkülikukujulist elektroodipatja, 4 ümmargust elektroodipatja.
Lisa korvi

Compex Sport 4.0 lihasstimulatsiooni aparaat

Original price was: €599.00.Current price is: €442.00.
Osta täna ja maksa 2 kuu pärast järelmaksuga. Kiire ja mugav Liisi järelmaksu vormistamine ostukorvis! Compex Sport 4.0 on lihasstimulatsiooni aparaat suurema koormusega harrastussportlasele. Võrdlustabel ja programmide nimekiri on allpool. Tarne 1-2 nädalat
Lisa korvi

Chattanooga Physio

799.00
Chattanooga PHYSIO on neljakanaliline stimulaator, mõeldud elektroteraapia rakendamiseks erinevate näidustuste korral. Siin on ülevaade mainitud omadustest:
 1. Elektroteraapia näidustused:
  • Standardne (TENS/NMES): Transkutaanne elektriline närvi stimulatsioon (TENS) valu leevendamiseks ja neuromuskulaarne elektriline stimulatsioon (NMES) lihaste tugevdamiseks.
  • Täielik (neuroloogia, ACL): Võimalik kasutamine neuroloogiliste seisundite ja eesmise ristatisideme (ACL) vigastuste rehabilitatsiooniks.
  • Denervatsiooniga lihased: Stimulatsioon lihastele, mis on kaotanud närvisideme.
  • Iontoforees: Tehnika, mis kasutab elektrivoolu ravimi kohaletoimetamiseks läbi naha.
  • Hüperhidroos: Liigse higistamise raviks.
  • Uroloogia: Võimalik, et seotud vaagnapõhja taastusraviga või muude uroloogiliste seisunditega.
  • Edeemi ennetamine: Tehnikad turse ennetamiseks või raviks.
 2. Optimaalne programmi seadistus:
  • See tähendab tõenäoliselt, et PHYSIO seade võimaldab kohandatavaid programme vastavalt konkreetsetele patsiendi vajadustele.
  • Optimaalne programmi seadistus võib hõlmata parameetrite, nagu sagedus, impulsi laius ja intensiivsus, kohandamist vastavalt teraapia tüübile.
 3. Neljakanaliline stimulaator:
  • Nelja kanaliga saab stimuleerida mitut lihasrühma või piirkonda samaaegselt.
  • See võib olla kasulik põhjaliku rehabilitatsiooni või suunatud ravi jaoks.
Lisa korvi

RehabMedic Prostim 2 TENS/EMS elektristimulaator

166.00
RehabMedic Prostim 2 TENS/EMS elektristimulaator - Mõeldud rehabilitatsiooniks ja ennetamiseks - Ideaalne spordi-, fitnessi- ja valuraviks - Kasulik mõju ainevahetusele ja lihaskudedele - Spetsiaalsed programmid meestele ja naistele
Lisa korvi

Compex TENS/HEAT seljatugivöö – soojus ja elektristimulatsioon

115.69

Compex TENS/HEAT seljatugivöö valu leevendamiseks ühendab TENS/EMS elektrostimulatsioonivoolud soojusega. Seda saab kasutada enne, treeningu ajal ja pärast treeningut, et tugevdada seljalihaseid EMS-vooludega või aidata leevendada valu TENS-vooludega.

Vali

RehabMedic Rektaalne elektrode sond

22.00
RehabMedic rektaalne elektrood Uriinipidamatuse ja seksuaalsete või koloproktoloogiliste probleemide raviks - Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest ja ABS-st - Sileda kujuga otsikut on väga lihtne puhastada ja kasutada - läbimõõt: 0,55 tolli (14 mm) - Pikkus: 3,3 tolli (83 mm) Sond sobib kokku seadmega: Põiepidamatuse elektristimulaator EM2400
Lisa korvi

Põiepidamatuse elektristimulaator EM2400

86.29
Põiepidamatuse elektristimulaator EM2400 regulaarne kasutamine: Oluline on järjepidevus. Kasutajad peavad tavaliselt kasutama seadet regulaarselt nädalate või kuude jooksul, et saavutada märgatav paranemine vaagnapõhjalihaste tugevuses ja inkontinentsi sümptomites.
Lisa korvi

Compex Põlvetugiside valu leevendamiseks

115.69
Compex põlvetugiside valu leevendamiseks Valu leevendav seade, mis ühendab TENS/EMS elektrostimulatsioonivoolud soojusega. Seda saab kasutada enne treeningut, treeningu ajal ja pärast seda, et tugevdada põlve EMS-vooludega või leevendada valu TENS-vooludega. Suurused: Mõõtke põlve keskosast S/M: 30-38cm L/XL: 38-48cm
Vali

Compex Mini lihasstimulaator

299.00
Juhtmevaba Compex Mini lihasstimulaator on lihsaste stimuleerimis ja valu leevendamise seade, millel on bluetooth-ühendus nutitelefoniga. Mõeldud füüsilise vormi parandamiseks igal ajal ja igal pool.
Lisa korvi

THERABODY POWERDOT UNO 2.0 Punane

Original price was: €199.00.Current price is: €149.00.
Therabody Powerdot UNO võimas lihasstimulaator koondab NMES ja TENS tõestatud kontseptsioonid elegantsesse kergesse kapslisse, mida saate kasutada kõikjal. Täielikult kontrollitav rakenduse abil, mille abil saab suunata ja kohandada padja paigutust ja intensiivsust. Seadet usaldavad kõik alates maailma tippsportlastest kuni fitness entusiastideni.
Lisa korvi

CEFAR BASIC Elektristimulaator

185.00
Valu leevendav stimulaator, mis vastab kõigile põhivajadustele. Cefar Basic kasutab TENS programme võitlemaks kõige sagedamini esinevate valude vastu.
Lisa korvi

Compex kleebis-elektrood DuraStick 5x5cm

Original price was: €10.00.Current price is: €8.50.
Üks pakk (ühes pakis on 4 elektroodi) Mõõdud 5cm x 5cm Elektroodid kõikidele Compex Sport seeria (Compex Fit 1.0, Sport 2.0, Fit 3.0, Fit 5.0, Sport 6.0, Sport 8.0) toodetele.  
Lisa korvi

Compex Fit 5.0 elektristimulatsiooni aparaat

Original price was: €599.00.Current price is: €499.00.
Osta täna ja maksa 2 kuu pärast järelmaksuga. Kiire ja mugav Liisi järelmaksu vormistamine ostukorvis! Compex Fit 5.0 on mugav elektristimulatsiooni aparaat keskmise ning suurema koormusega tervise- ja harrastussportlasele. Juhtmevaba süsteem ja sisseehitatud juhend tagavad mugava kasutamise. Võrdlustabel ja programmide nimekiri on allpool. Compex Fit 5.0 sai 2015 aastal ka maineka European Consumer Choice auhinna. -juhtpult -2 moodulipaari -laadimisjaam, laadija -komplekt elektroode -transpordikott -USB kaabel -juhend
Lisa korvi

Compex Sport 6.0 Lihasstimulaator

Original price was: €899.00.Current price is: €674.00.
Compex Sport 6.0 on lihasstimulatsiooni aparaat suurema koormusega harrastussportlasele. Juhtmevaba süsteem ja sisseehitatud juhend tagavad mugava kasutamise. Võrdlustabel ja programmide nimekiri on allpool. Komplektis: -juhtpult -4 moodulipaari -laadimisjaam, laadija -komplekt elektroode -transpordikarp -USB kaabel -juhend Kui soovid seadet enne ostmist testida, siis on seda võimalik meilt ka rentida siin
Lisa korvi

Compex Fit 1.0 on lihtne lihasstimulatsiooni aparaat

Original price was: €199.00.Current price is: €179.00.
Osta täna ja maksa 2 kuu pärast järelmaksuga. Kiire ja mugav Liisi järelmaksu vormistamine ostukorvis! Compex Fit 1.0 on lihtne lihasstimulatsiooni aparaat kerge koormusega tervisesportlasele. Võrdlustabel ja programmide nimekiri on allpool.  
Lisa korvi

Compex Sport 8.0 profi lihasstimulatsiooni aparaat

Original price was: €1,229.00.Current price is: €863.00.
Osta täna ja maksa alles 2 kuu pärast järelmaksuga. Kiire ja mugav Liisi järelmaksu vormistamine ostukorvis! Compex Sport 8.0 on lihasstimulatsiooni aparaat professionaalsele sportlasele. Juhtmevaba süsteem ja sisseehitatud juhend tagavad mugava kasutamise. Võrdlustabel ja programmide nimekiri on allpool. Tarne 1-2 nädalat
Lisa korvi

Chattanooga Wireless Professional 4CH Full elektriraviseade

Original price was: €1,399.00.Current price is: €1,290.00.
Chattanooga Wireless Professional 4CH Full on 4-kanaliline juhtmevaba elektristimulaator, mis on välja töötatud elektroteraapia peamiste näidustuste haldamiseks: Standard (TENS/NMES) ja Full (neuroloogia, ACL).
Lisa korvi

Physio Invasiva 2.0 – Perkutaanne elektriline stimulatsioon

Physio Invasiva 2.0 on mitmekülgne elektromeditsiiniline seade, mis on loodud kasutamiseks haiglates ja kliinilistes keskkondades. See kasutab kõiki kõige tõhusamaid ja uuenduslikumaid elektrivoolusid perkutaanse elektrolüüsi valdkonnas. Lisaks võimaldab Physio Invasiva 2.0 operaatoril täpselt mõõta ja kontrollida manustatud energia intensiivsust ja pealekandmisaega.
Loe edasi

Delta – Hüpertermiline elektromagnetiline teraapia seade

Delta on elektromeditsiiniline seade, mis on mõeldud hüpertermiliste elektromagnetiliste laineteraapiate läbiviimiseks. See kutsub esile kohalikku ja sügavat hüpertermiat (kuni 6/7 cm) suure täpsuse ja kudede temperatuuri kontrollimisega. Lisaks võimaldab Delta sama ravi kordamist aja jooksul, mis on oluline eelis konkreetsete patoloogiate ravimisel.
Loe edasi

Compex kleebis-elektrood DuraStick 5x10cm

Original price was: €10.00.Current price is: €9.00.
Üks pakk (ühes pakis on 2 elektroodi) Mõõdud 5cm x 10cm Elektroodid kõikidele Compex Sport seeria (Compex Fit 1.0, Sport 2.0, Fit 3.0, Fit 5.0, Sport 6.0, Sport 8.0) toodetele.
 • Ristkülikukujuline geel elektrood koos 2 trukk-kinnitusega
 • Hea ühenduvus nahaga
 • Kõikide programmide jaoks.
 • vastupidavus: umbes 30-40 kasutuskorda*
 • Veekindel
*Nõuanded, kuidas kleepuvust hoida
 1. Paigalda elektrood alati puhtale nahale. Soovitav nahk eelnevalt desinfitseerida
 2. Jälgi, et nahk oleks kuiv
 3. Pärast kasutust pihusta elektroodile desinfitseerivad spreid, aseta tagasi kilele (ON -poolele) ja pane suletud kilekotti.
 4. Kilekotti on soovitav hoida ka külmkapis
 5. Mitte kleepida elektroode õlisele ja rasvasele nahala.
Nõuanded on mõeldud, selleks et geeli kleepuvus säiliks ja et geel ära ei kuivaks.
Loe edasi

Compex 6.0 ja 8.0 reisikott

49.50
Compex reisikott SP 6.0 ja SP 8.0 mudelitele. Kott on polsterdatud, et kummis käepidemega. 3 taskut. Musta värvi Piisavalt mahukas kott, kuhu mahuvad sisse nii pult SP 6.0 ja 8.0 laadija ja moodulid.
Loe edasi

Compex Sport 2.0 lihasstimulatsiooni aparaat

Original price was: €399.00.Current price is: €299.00.
Osta täna ja maksa 2 kuu pärast järelmaksuga. Kiire ja mugav Liisi järelmaksu vormistamine ostukorvis! Compex Sport 2.0 on lihasstimulatsiooni aparaat kerge koormusega tervisesportlasele, kes põhiliselt tegeleb vastupidavuspordiga. Võrdlustabel ja programmide nimekiri on allpool. Tarne 1 nädal
Loe edasi

Compex 5.0 Lisamoodulid 2 paari

339.00
Compex fit 5.0 lisamoodulid Komplektis: 2 paari Ühildub compex fit 5.0´ga
Loe edasi

Compex Mooduli kaitsevutlar

27.90
Kummist vutlar sobib Compex Fit 5.0, SP 6.0 ja SP 8.0 mudelitele. Palun valige, kas soovite valget või musta vutlarit.
Vali