Avastage meie lai valik kvaliteetseid sõrmelahaseid, sõrmesplinte ja kaitsmeid, mis on hoolikalt valitud, et pakkuda optimaalset tuge ja kaitset igat tüüpi sõrmevigastuste korral. Olgu tegu spordivigastuse, kroonilise valu, liigeseprobleemide või taastumisega pärast operatsiooni, meie tooted on loodud sõrme õiges asendis hoidmiseks ja taastumisprotsessi kiirendamiseks. Meie valikus leiduvad lahased ja splindid on mugavad, kergesti kohandatavad ja sobivad igapäevaseks kasutamiseks, pakkudes samal ajal vajalikku stabiliseerimist ja leevendust. Avastage just teie vajadustele vastav lahendus meie veebipoest.

Näitan kõiki 5 tulemust

Filtreeri hinna järgi
Filtreeri suuruse järgi
  • M (2)
  • S (2)
Filtreeri brändi järgi

Sõrmelahas Frog

5.90
Sõrme lahas, mis on sõrme otsast kõver, et pakkuda suuremat kaitset. Kergesti sõrme ümber volditav, et stabiliseerida see õigesse asendisse.
Lisa korvi

Universiaalne alumiinium toega sõrmelahas finger splint

6.50
Universiaalne sõrmelahas finger splint on nahasõbralikust kangast valmistatud sõrmerihm on pehme, hingav ja suurepärase elastsusega, mistõttu on seda mugav ja sobiv kanda.
Lisa korvi

Kohandatav sõrmekaitse sportimiseks must

5.00
Kohandatav sõrmekaitse sportimiseks must See reguleeritav sõrmelihaste kaitse on spetsiaalselt kavandatud, et pakkuda tuge ja kaitset sõrmedele, eriti kasutamisel korvpalli või võrkpalli mängimisel. S- 3.8 -4.5cm M- 4.5-6.5cm
Vali

Alumiiniumist sõrmelahas luumurru korral

7.95
Alumiiniumist sõrmelahas luumurru korral, see on super mugav - lihtsalt libistage see oma sõrme otsa ja pingutage silmust veidi, padi toestab teie sõrmi, et see ei teeks haiget, roostevaba teras hoiab sõrmed paigal.
Vali

Sõrme lahas COT

5.90
Alumiiniumist sõrmelahas sõrme traumade, nihestuste puhul ja operatsioonijärgselt kasutamiseks. Sõrmelahas COT on pehmest vahust sisepolsterdusega.
Lisa korvi