Näitan kõiki 3 tulemust

Näita All

Amix – Kreatiin monohüdraat 300g

19.90
AMIXTM Creatine Monohydrate (kreatiin monohüdraat) on efektiivne, laialt kasutatav ning ühtlasi ka populaarseim toidulisand. See on keha poolt loomulikul teel toodetav aine, mis toetab keha loomulikku ATP tootmist. ATP on kütus, mida lihased kasutavad intensiivsel kontraktsioonil. See pakub plahvatuslikku energiat ja jõuvastupidavust. Kreatiin monohüdraat on äärmiselt sobilik kulturistidele, jõutõstjatele ja ka teiste jõu- ja vastupidavusalade harrastajatele, kes soovivad ehitada kuiva lihast, suurendada plahvatuslikku jõudu, maksimiseerida vastupidavust ja parandada üldist sooritusvõimet. AMIXTM Creatine Monohydrate sisaldab 100% puhast ülipeent mikroniseeritud ja HPLC testitud kreatiin monohüdraati. Maksimaalse lihaskasvu ja jõulisa saavutamiseks on väga tähtis kreatiin monohüdraadi tarvitamise ajal tarvitada suurtes kogustes vedelikku (vett). See kindlustab lihaste piisava veega varustatuse ja rakkude volümiseerumise. Kreatiin monohüdraati võib kombineerida teiste AMIXTM toodetega nagu L-glutamiini, aminohapete või ükskõik millise vadakuvalguga.
Lisa korvi

Amix – Kreatiin monohüdraat 500g

29.90
AMIXTM Creatine Monohydrate (kreatiin monohüdraat) on efektiivne, laialt kasutatav ning ühtlasi ka populaarseim toidulisand. See on keha poolt loomulikul teel toodetav aine, mis toetab keha loomulikku ATP tootmist. ATP on kütus, mida lihased kasutavad intensiivsel kontraktsioonil. See pakub plahvatuslikku energiat ja jõuvastupidavust. Kreatiin monohüdraat on äärmiselt sobilik kulturistidele, jõutõstjatele ja ka teiste jõu- ja vastupidavusalade harrastajatele, kes soovivad ehitada kuiva lihast, suurendada plahvatuslikku jõudu, maksimiseerida vastupidavust ja parandada üldist sooritusvõimet.
Lisa korvi

Amix – AmixPro® Kreatiin HCl 120cps

24.00
Kreatiin HCl on kreatiinipreparaatide uus põlvkond tänu kreatiini kontsentreeritud vormile. Kui otsid parimat ja efektiivsemat kreatiini vormi turul, siis vali kreatiin hüdrokloriid. Puhas kreatiin, ilma lisaefektideta. Kreatiin HCL on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis on kreatiinvesinikkloriidi allikas. See on kreatiini molekuli ja soolhappe segu. Suurepärane toode inimestele, kelle eesmärk on ehitada puhast lihasmassi, samuti suurendadaa jõudu ja vastupidavust. Lisaks teiste kreatiinidega võrreldes on suur eelis selle ülihea lahustuvus. Kasutamine: Võtke 2–4 kapslit klaasi veega, eelistatavalt 60 minutit enne treeningut. Treeninguvälistel päevadel võta päevas 2-4 kapslit. Kreatiini kasutavad sportlased peaksid tarbima piisavas koguses vett (2–3 liitrit päevas), et maksimeerida vedelikku ja parandada ainevahetusfunktsioone. Kasulik toime saavutatakse 3 g kreatiini tarbimisega päevas.
Lisa korvi