Näitan kõiki 4 tulemust

Amix – Kreatiin monohüdraat 500g

29.90
AMIXTM Creatine Monohydrate (Amixtm - kreatiin monohüdraat) on efektiivne, laialt kasutatav ning ühtlasi ka populaarseim toidulisand. See on keha poolt loomulikul teel toodetav aine, mis toetab keha loomulikku ATP tootmist. ATP on kütus, mida lihased kasutavad intensiivsel kontraktsioonil. See pakub plahvatuslikku energiat ja jõuvastupidavust.
Lisa korvi

Amix – Kreatiin monohüdraat 300g

23.00
AMIXTM Creatine Monohydrate (Amix - kreatiin monohüdraat) on efektiivne, laialt kasutatav ning ühtlasi ka populaarseim toidulisand. See on keha poolt loomulikul teel toodetav aine, mis toetab keha loomulikku ATP tootmist. AMIXTM Creatine Monohydrate sisaldab 100% puhast ülipeent mikroniseeritud ja HPLC testitud kreatiin monohüdraati.
Lisa korvi

Amix – AmixPro® Kreatiin HCl 120cps

Original price was: €24.00.Current price is: €19.90.
Amix - AmixPro® Kreatiin HCl on kreatiinipreparaatide uus põlvkond tänu kreatiini kontsentreeritud vormile. Kui otsid parimat ja efektiivsemat kreatiini vormi turul, siis vali kreatiin hüdrokloriid. Puhas kreatiin, ilma lisaefektideta. Kreatiin HCL on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis on kreatiinvesinikkloriidi allikas. See on kreatiini molekuli ja soolhappe segu.
Lisa korvi

Nutriversum – FLOW – PWO 2.0 – 210g

19.90
Nutriversum pre-workout pulber on keeruline treeningeelne valem, mis sisaldab kofeiini, kreatiini, A-AKG-d, aminohappeid, beeta-alaniini ja niatsiini – kõiki väärtuslikke koostisosi, mis on vajalikud kaljukindel treeninguks ka kõige raskematel päevadel. Tänu uuendatud toimeainete kompleksile on toode võimsam kui kunagi varem!
Vali