Elektroonilised kupud on uuendusliku disainiga seadmed, mis kasutavad traditsioonilise Hiina meditsiini meetodit, tuntud kui kuputamine, kuid uuendusliku tehnoloogilise arendusega. Tavapärase tule või manuaalse pumba abil tekkinud vaakumi asemel kasutavad need seadmed elektrit, et tekitada nahaga tihedas kontaktis olevas kausis vaakum. See protsess on tuntud kui elektrooniline kuputamine.

Kuputamise eesmärk on parandada vereringet ja soodustada sügavat lihaselõõgastust, leevendades sellega erinevaid terviseprobleeme, nagu lihaspinged, stress, unehäired, külmetushaigused ja palju muud.

Elektroonilised kupud on sageli varustatud erinevate funktsioonidega, mis aitavad protsessi juhtida ja muuta. Näiteks võib neil olla reguleeritav vaakumtugevus, mis võimaldab kasutajal ravi intensiivsust kohandada. Mõned seadmed pakuvad ka soojendamise funktsiooni, mis soojendab kuppe ja võib suurendada ravi tõhusust.

Elektrooniliste kuppude kasutamine on lihtne ja mugav, pakkudes traditsioonilise kuputamise eeliseid ilma vajaduseta kasutada tuld või keerulist pumpamist. Neid seadmeid saab kasutada nii professionaalses terapeutilises keskkonnas kui ka kodus. Nagu iga teise ravi puhul, tuleks enne elektrooniliste kuppude kasutamist pidada nõu arsti või litsentseeritud terapeudiga, et tagada meetodi ohutus ja tõhusus vastavalt teie individuaalsetele tervisevajadustele.

Näitan kõiki 5 tulemust

Smart kupp kahe erimõõdus otsikuga

34.50
Smart kehakupp erimõõdus otsikutega on elektrooniline ja täiuslik kombinatsioon traditsioonilisest kupust ja kaasaegsest tehnoloogiast. Ühendab dünaamilise vaakumi ja punase valguse kuumateraapia ühes seadmes. Soojusteraapia ja rütmiline vaakum soodustavad vereringet, leevendavad väsimust ja valu. Kaasas 2 erimõõdus otsa keeratavat kuppu, et saaks enamikes kehapiirkondades kuppu kasutada.
Lisa korvi

Smart kupp puldiga -värvivalik

33.50
Elektrooniline smart kupp puldiga on täiuslik kombinatsioon traditsioonilisest kupust ja kaasaegsest tehnoloogiast. Ühendab dünaamilise vaakumi ja punase valguse kuumateraapia ühes seadmes. Soojusteraapia ja rütmiline vaakum soodustavad vereringet ja leevendavad väsimust . Lihtne nupule vajutus juhtpaneelile võimaldab kergelt intensiivsust ja soojusastet muuta. Uuendusena on kuppu võimalik juhtida ka puldist (kaasas)

Smart kupp käepidemega- gua sha

29.90
Smart kupp käepidemega on elektrooniline massaažikupp, mis on täiuslik kombinatsioon traditsioonilisest kupust ja kaasaegsest tehnoloogiast. Võrreldes teiste elektrooniliste kuppudega on sellel mugav käepide ning tekstuurne otsik.
Lisa korvi

THERABODY THERACUP elektrooniline kupp

159.00
Täiustatud kuumuse ja vibratsiooniga kuputamine. TheraCup ühendab traditsioonilise kuputamise meie tipptasemel ThermaVibration™ tehnoloogiaga. Ühendame imemise, soojuse ja vibratsiooni, et luua lihtsalt kasutatav digiteeritud kuputamiskogemus, mis optimeerib lokaliseeritud leevendust ja taastumist. Sisseehitatud ohutusandurite ja seadmesiseste juhtnuppudega TheraCup toob professionaalse taseme teraapia turvaliselt kodu mugavustesse. Põhiomadused: Imemise dekompressioon 3 intensiivsuse tasemega (30 kpa, 40 kpa, 50 kPa) Soojusteraapia 3 intensiivsusega (41C, 43C, 45C) Vibratsiooniteraapia 3 intensiivsusega (madal, kõrge ja laineline) 3 vahetatavat läbipaistvat tassi (läbimõõduga 35mm, 45mm ja 55mm) Automaatne väljalülitus pärast 3-minutilist pidevat kasutamist Sisemise rõhu tuvastamine koos automaatse väljalülitusega, kui rõhk ületab 60 kpa Suure intensiivsusega imemishoiatus kõrgeima imemistaseme valimisel LED toite indikaator Sisemine liitiumioonaku 120-minutilise aku kasutusajaga USB-C laadimisport Kaasaskantav ja kerge
Lisa korvi

Smart kupp Elektrooniline massaažikupp infrapunaga

24.5029.90
Elektrooniline smart massaažikupp on täiuslik kombinatsioon traditsioonilisest kupust ja kaasaegsest tehnoloogiast. Ühendab dünaamilise vaakumi ja punase valguse kuumateraapia ühes seadmes. Soojusteraapia ja rütmiline vaakum soodustavad vereringet, leevendavad väsimust ja valu. Lihtne nupule vajutus juhtpaneelile võimaldab kergelt intensiivsust ja soojusastet muuta.