Näitan kõiki 21 tulemust

Näita All

SWIVEL massaaži kontoritool must jalatoega

249.00
Masseerija ja jalatoega must kontoritool See tugitool sobib kaasaegsesse kontorisse, tagades kõrgeima töökvaliteedi. Pikad tööpäevad ei koorma enam teie selgroogu,
Loe edasi

Sakura massaazitool comfort 806

1,995.00
Sakura on massaažitoolide bränd, mis ühendab endas ainulaadse täpsuse ja kõrgeima tehnoloogilise arengu. Sakura massaažitoolid pakuvad lõõgastust ka kõige nõudlikumale inimesele, kes ootavad kvaliteetset massaaži professionaalses massaažitoolis. Osta järelmaksuaga (Placet group) - 6 kuud 0% intress - 0 lepingutasu - 0 sissemaks Ideaalne massaažitool kodukasutajale

Kontoritool massaažifunktisooniga

995.00
Shiatsu massaažifunktsiooniga kontoritool võimaldab vähendada pikast istumisest tekkinud pingeid 10 minutilise massaažiseansiga. Toolil olev jalatugi ja seljatoe alla laskmise võimalus tagab mõnusa asendi massaaži ajaks. Käetoe sisse on ehitatud LCD kontroller, mis võimaldab massaažifunktsiooni nupust käivitada ning seejärel on puldist võimalik valida, mis ala soovid masseerida. Valikus on kaela-, kere-, selja- ja puusamassaaž.

Sakura kokkupandav massaažitool Relax

399.00
Sakura Relax massaažitool eristub mitte ainult ainulaadse välimuse, vaid ka parima kvaliteediga materjalide kasutamise poolest. Seetõttu on see populaarne inimeste seas, kellele meeldivad huvitavad lahendused.
Lisa korvi

Massaažitool 3D Zero Gravity L-Track (Kõik lisad)

3,450.00
Tallinna piires on transport tasuta! Mujalt Eestist tellijatel transport kokkuleppel. Pakume ka massaažitoolirenti 145€ +km /kuu.  Kui rendite vähemalt 6-kuuks, siis on transport Eesti piires TASUTA! 1 tool hetkel saadaval! Massaažitool transporditakse kokku panduna. Oluline on ära märkida, et kokku pandud massaažitooli laius on 89cm, mis tähendab, et keskmisest korteri või maja uksest see sisse ei pruugi mahtuda. On võimalus massaažitool lahti võtta (küljed ja jala osa eemaldades) mis järel on tooli laius u. 75cm. Võimalusel oleme toole sisse tõstnud ka akendest.
Lisa korvi

iRest Massaažitool Brillactiq

6,399.00
iRest massaažitool Brillactiq on 4D tehnoloogiaga ülimalt uhke ja ilusa välimusega tool. Lisaks on sellel toolil väga palju erinevaid funktsioone, mis imiteerivad terapeudi käte loomulikke liigutusi ja tempot.
Lisa korvi

Sakura massaažitool LUXURY 808

2,950.00
Sakura massaažitool Luxury 808, millel on lai valik sisseehitatud funktsioone, mis on saadud otse Sakura äsja väljatöötatud tehnoloogiatest. Sisseehitatud kõrgklassi Bluetooth-kõlar võimaldab teil sisse lülitada teile sobiva muusika, suurendades seeläbi teie enda rahulolu taset.
Loe edasi

KJ-M8 massaažitool pruun

1,799.00
Punakas pruun  massaažitool
Loe edasi

Sakura kokkupandav massaažitool Relax (beež)

450.00
Sakura Relax massaažitool eristub mitte ainult ainulaadse välimuse, vaid ka parima kvaliteediga materjalide kasutamise poolest. Seetõttu on see populaarne inimeste seas, kellele meeldivad huvitavad lahendused.
Lisa korvi

Sakura Relax massaaži-kiiktool

370.00
Sakura Relax massaažitool eristub mitte ainult ainulaadse välimuse, vaid ka parima kvaliteediga materjalide kasutamise poolest. Seetõttu on see populaarne inimeste seas, kellele meeldivad huvitavad lahendused.  
Loe edasi

Intelligentne Massaazitool FUJIIRYOKI JP2000

9,250.00
Intelligentne Massaazitool FUJIIRYOKI - prestiiž ja tehnoloogia. Massaažitool, mis õpib tundma sinu keha. Parandage oma heaolu sellele mõtlemata. Massaažitool, mille süda on täidetud Jaapani disainerite poolt üle 65-aastase kogemusega, hoolitseb Teie eest. Viimistletud lahendused on murrangulise tehisintellekti algoritmi keskmes.

iRest Massaažitool Supearl

3,870.00
iRest massaažitool Supearl on ilusa disainiga ja mitmete massaažifunktsioonidega. Massaažitoolil on ka venitusprogramm ja magnetteraapia.

iRest Massaažitool Eccellente

2,115.00
iRest massaažitool Eccellente on klassikalise massaažitooli täiendatud versioon.
Lisa korvi

iRest Massaažitool Eccellente 2

2,500.00
iRest massaažitool Eccellente 2 ühendab endas kõike, mida lõõgastuseks vajad - massaaži, kvaliteeti ja head disaini. Toolil on 7 automaatset programmi, 5 massaažitehnikat ja 3 intensiivsue ja kiiruse taset.
Lisa korvi

iRest Massaažitool Eccellente 2 Pro

2,898.00
iRest Massaažitool Eccellente 2 Pro - Massaaž, disain, kvaliteet - kõik mida lõõgastamiseks vajad. Kõige mugavam asend, mis võimaldab teil lõõgastuda ja massaaži nautida - jah, see on nullgravitatsiooni asend. See lõdvestab suurepäraselt pinges lihaseid ja liigeseid ning muudab massaaži veelgi nauditavamaks ja mugavamaks.

iRest Massaažitool Esclusivo 2

3,475.00
iRest Massaažitool Esclusivo 2 massaaž masseerivate masaažirullikutega toob õndsa lõdvestuse kogu selgroo ulatuses, ulatudes kaelast kuni tuharateni. Sellel massaažitoolil on pikim massaaživahemik - 135 cm. Täiustatud SL-Shape tehnoloogia järgib täiuslikult selgroo joont veelgi harmoonilisema massaaži saavutamiseks. Värvivalik: valge/kreem või pruun grafiit

iRest Massaažitool Stravagante 2

4,840.00
iRest Massaazitool Stravagante 2 on väga paljude erinevate funktsioonidega massaazitool. Mitmekülgsed masseerivad rullikud liiguvad kolmes suunas, et tuvastada täpselt selgroo loomulikku joont ja avaldada kehale sobivat survet. Värvivalik: Beež/grafiit või grafiit

iRest Massaažitool Easyq

1,899.00
iRest massaažitool Easyq on klassikaline massaažitool, millel on
  • 8 automaatset programmi
  • 5 massaažitehnikat
  • 3 kiiruse reguleerimise taset

Sakura premium massaazitool 807

2,600.00
Sakura on massaažitoolide bränd, mis ühendab endas ainulaadse täpsuse ja kõrgeima tehnoloogilise arengu. Sakura massaažitoolid pakuvad lõõgastust ka kõige nõudlikumale inimesele, kes ootavad kvaliteetset massaaži professionaalses massaažitoolis. Osta järelmaksuaga (Placet group) - 6 kuud 0% intress - 0 lepingutasu - 0 sissemaks Tule tutvu tooliga lasnamäe Tähesaju 11

Jalamasseerija Active WY201

155.00
Soojendusega jalamassaažijaga WY201 saad lõdvestada jalalihaseid ja hoolitseda kogu keha heaolu eest. Ideaalne pärast talviseks jalutuskäiku! Käepärase puutetundliku ekraaniga juhtpaneeli abil saate määrata kolm erinevat jalamassaaži intensiivsust, temperatuuri ja kestust. Ja siis: lihtsalt naudi ja lõõgastu.
Loe edasi

Sakura massaažitool Classic 801 hall

1,690.00
Sakura on massaažitoolide bränd, mis ühendab endas ainulaadse täpsuse ja kõrgeima tehnoloogilise arengu. Sakura massaažitoolid pakuvad lõõgastust ka kõige nõudlikumale inimesele, kes ootavad kvaliteetset massaaži professionaalses massaažitoolis. Osta järelmaksuaga (Placet group) - 6 kuud 0% intress - 0 lepingutasu - 0 sissemaks  
Loe edasi