Näitan kõiki 17 tulemust

Filtreeri Värvi järgi
Filtreeri suuruse järgi
Filtreeri brändi järgi

Pure 2Improve Võimlemispall. 75cm

22.34
Võimlemispall sobib nii kodus treenimiseks, jõusaalitreeninguteks, jooga ja pilatese treenimiseks. Suurepärane tasakaalu, stabiilsuse, süvalihaste ja kõhulihaste arendamiseks. Purunemiskindlad tihedad kummiseinad pakuvad suurepärast tuge ja kontrolli.  
Lisa korvi

Sveltus võimlemispall 55-75cm

11.5012.50
Sveltus võimlemispall tuleks valida vastavalt oma pikkusele. Sobivaim võimlemispall on selline, millel istudes on puusad natuke kõrgemal kui põlved. Kui rindkere ja reite vahele jääb terav nurk, siis see koormab liigselt selja lihaseid ja pikalt istuda ei ole soovitatav. NB! Pump ei ole kaasas!
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Gymnic PhysioRoll

24.9069.00
Gymnic PhysioRoll on juba aastaid muutunud füsioteraapiapraktika klassikaks: see sobib ideaalselt neile, kellel on koordinatsiooni- ja tasakaaluraskusi, nii puuetega inimestele kui ka eakatele. Sobib ka lastele. Saadaval erimõõtudes: 30cm, 40cm, 55cm, 70cm ja 85cm
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

BLACKROLL® GYMBALL 65cm Võimlemispall

Original price was: €39.90.Current price is: €36.90.
BLACKROLL® GYMBALL 65
  • BLACKROLL® GYMBALL 65 arendati spetsiifiliselt välja selleks, et olla kasutusel funktsionaalses trennis. Olgu tegemist koordinatsiooni- või stabilisatsioonitrenni või ka jõutrenniga, BLACKROLL® GYMBALL 65 on ideaalne trennikaaslane.
• Treenige GYMBALL 65l istuvas asendis, lamades kõhul või seljal või olge kätekõverdusasendis. Sel viisil kasutatakse kõiki erinevaid lihasgruppe varieeruva intensiivsusega. • Suurus: Ø65cm • Värv: must  
Lisa korvi

Mambo Max AB istumispall | 95 cm hõbedane + pump

35.00
Mambo Max AB istumispall, mis sobib treenimiseks, kui ka asendama kontoritooli. Diameeter: 95cm Värvus: hõbedane Kaasas pump.
Lisa korvi

Sveltus võimlemispalli pesa 49cm

13.99
Võimlemispalli pesa, mis muudab palli stabiilsemaks. Annab pallil istudes turvalisema tunde.
Lisa korvi

SISSEL® Securemax võimlemispall, 65 cm, roheline

33.90
65 cm läbimõõduga turvaline võimlemispall. Parendatud mugavus. Pump ei kuulu komplekti. Pumba saab eraldi osta SIIT.
Lisa korvi

Mambo Max AB Peanut Ball – 50cm x 100cm – punane

32.00
Mambo Max AB Peanut Ball aitab kasutajatel, nagu eakad või rasedad naised, kes võitlevad tavalise võimlemispalli ebastabiilsusega. Maapähkli kuju pakub täiendavat külgsuunalist stabiilsust, mis annab rohkem enesekindlust võimlemispallidega treenimise alustamiseks. Mõõdud: 50 x 100 cm Kaasas pump.
Lisa korvi

Võimlemispall | 85 cm must + pump-Mambo Max AB

32.00
Mambo Max AB (Anti-Burst) võimlemispall aitab parandada paindlikkust ja kehahoiakut. Palliga treenimine aitab kaasa ka parema tasakaalu ja koordinatsiooni saavutamisele. Võimlemispall on lõhkemisvastane: kui pall satub terava esemega kokku, siis pall ei lõhke, vähendades vigastuse ohtu.
Lisa korvi

PTP CBPRO ONYX Must võimlemispall 65cm

30.50
PTP CBPRO ONYX võimlemispall 65cm koos pumbaga. See on ideaalne treeningvahend kerelihaste tugevdamiseks, tasakaalu treeninguteks ja koordinatsiooni parandamiseks. Värvus: must
Lisa korvi

Võimlemispall, 25cm, Rondo-Tunturi

5.95
Võimlemispall Rondo-Tunturi sobib kasutuseks joogas või  pilateses. Lihtsasti täispuhutav kaasas oleva kõrrega.
Lisa korvi

Võimlemispall, 90cm-Tunturi

20.00
Tunturi võimlemispall on mitmekülgne ja vastupidav treeningvahend, mis sobib suurepäraselt jooga, venituste, tasakaaluharjutuste ja füsioteraapia jaoks. Pall aitab parandada rühti, tugevdada lihaseid ja lõdvestada liigeseid. Valmistatud libisemiskindlast ja kergesti puhastatavast materjalist. Komplekt sisaldab pumpa ja kahte ventiili, mis muudavad palli täispuhumise lihtsaks ja mugavaks.
Lisa korvi

Võimlemispall, 75cm-HMS

14.99
Võimlemispall, 75cm-HMS on kvaliteetne treeningvahend, mis sobib suurepäraselt fitness-treeninguteks ja rehabilitatsiooniks. Valmistatud vastupidavast sünteetilisest materjalist, millel on libisemisvastane pind, tagades ohutuse ja mugavuse treeningu ajal.
Lisa korvi

Tasakaalupadi pumbaga

11.5012.50
Sinist, musta ja halli värvi. Koos pallipumbaga Uued kvaliteetsemast materjalist, mis on ohtlikkest ainetest vabad, ehk sobivad ka lastele ja vanuritele.  
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Võimlemispall / kontoritool Pumbaga 75

Original price was: €16.90.Current price is: €12.90.
Uus paksemast materjalist võimlemispall Värvus :Hall või must Komplektis pump ja pall
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Võimlemispall / kontoritool Pumbaga 85cm

Original price was: €19.90.Current price is: €13.90.
Uus paksemast materjalist võimlemispall. mis sobib treenimiseks, kui ka asendama kontoritooli. Vali värv Komplektis pump ja pall
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Võimlemispall 85cm SPORTWELL – hall

19.90
Sportwell paksemast materjalist võimlemispall, mis sobib treenimiseks, kui ka asendama kontoritooli. Värvus: hall Läbimõõt: 85cm
Loe edasi