BiotechUSA – Arthro Forte 120tbl

26.90
BiotechUSA - Arthro Forte, meie populaarne toode naaseb uue nime, uuendatud ja patenteeritud koostisega K2VITAL® ChondrActiv® ja rohkemate lisatud toimeainetega. Arthro Forte tablettides sisalduv C-vitamiin aitab kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele ning selle kaudu kõhrede, luude, veresoonte ja igemete normaalsena hoidmisele.
Lisa korvi

Ca-D3-K2 kapslid (90 kapslit) – BioTechUSA

10.59
Ca D3 K2 kapslid on kompleksne toidulisand, mis sisaldab kaltsiumi, fosforit, D3-vitamiini ja K2-vitamiini. Need koostisosad toetavad luude ja hammaste tervist, parandavad mineraalide imendumist, aitavad säilitada normaalset lihaste ja immuunsüsteemi funktsiooni. Need on mõeldud kõigile, kes soovivad tagada piisava kaltsiumi ja D-vitamiini tarbimise, eriti neile, kes ei tarbi piimatooteid.
Lisa korvi

Now Foods, Vitamin D-3 & K-2, Liposoomne sprei, 59ml

15.90
Vitamiin D3 liposoomne sprei koos K-2ga ühendab kaks toitainet, mis on tuntud oma luude, hammaste ja kardiovaskulaarsüsteemi kasulikkuse poolest. Ei ole valmistatud nisu, gluteeni, piima, muna, kala ega koorikloomade koostisosadest. Toodetud GMP tehases, mis töötleb muid neid allergeene sisaldavaid koostisosi.
Loe edasi