Silikonist kupud on üha populaarsemaks muutuv tööriist traditsioonilise Hiina meditsiini praktikas tuntud kui kuputamine. Nende kasutamine põhineb samaaegsel massaažil ja vaakumtervendusel, mille eesmärk on parandada vereringet ja leevendada lihaspingeid.

Silikonist kupud on valmistatud kvaliteetsest, meditsiinilise kvaliteediga silikoonist, mis on hüpoallergeenne, lõhnatu, ja plekikindel. See materjal on eriti vastupidav, samas paindlik, võimaldades kasutajal kergesti reguleerida vaakumi tugevust, lihtsalt kausi kokku surudes või lahti lastes.

Kuna need kupud ei vaja tule või pumpamise kasutamist, on need eriti kasutajasõbralikud. Lisaks on silikonist kupud kergesti puhastatavad ja transportimiseks mugavad. Need võivad olla eriti kasulikud inimestele, kes soovivad teha kuputamist kodus või reisides.

Silikonist kupud on sageli saadaval erineva suuruse ja kujuga, et need sobiksid erinevatele kehaosadele, nagu näiteks selg, jalad, käsivarred ja isegi nägu. Mõned komplektid võivad sisaldada ka “anti-tselliidikuppe”, mis on mõeldud spetsiifiliselt tselluliidi vastu võitlemiseks.

Kuigi silikonist kupud on üldiselt ohutud ja lihtsad kasutada, peaksid inimesed enne kuputamise alustamist konsulteerima tervishoiutöötaja või kvalifitseeritud terapeudiga, et veenduda, et see meetod on neile sobiv ja ohutu.

Näitan kõiki 8 tulemust

PRO2 Massaažikupp 4 erinevat suurust

4.208.90
Vali üksik kupp suuruse järgi või komplekt, kuhu kuuluvad kõik 4 suurust kuppe. Kõik kupud on läbipaistvad, et oleks näha, kui palju nahka kupp üles tõstab. NB! See toode on individuaalne hügieenitoode. Tervislikel ja hügieenilistel põhjustel ei saa toodet tagastada ega vahetada. 
Vali

Näokupp 3.7 x 8 cm Medpoint

Original price was: €4.50.Current price is: €3.90.
Näokupp Mõõdud: 3.7cm x 8cm Kõik kupud on läbipaistvad, et oleks näha palju nahka kupp endasse imab, kas kupp on puhas jne. näokupp_läbipiastev NB! See toode on individuaalne hügieenitoode. Tervislikel ja hügieenilistel põhjustel ei saa toodet tagastada ega vahetada. 
Lisa korvi

Massaažikupp 5.5 x 5.5cm

Original price was: €5.50.Current price is: €4.90.
Taas laos! Osta netist või Juhkentali 15 poest! Mõõdud:Saadaval 5,5cm x 5,5cm  Värvus: Läbipaistev kehakupp-labipaistev NB! See toode on individuaalne hügieenitoode. Tervislikel ja hügieenilistel põhjustel ei saa toodet tagastada ega vahetada.   
Lisa korvi

Silmakupp 15x50mm Medpoint

2.90
Mõõdud: 1.5cm x 5.5cm Kõik kupud on läbipaistvad, et oleks näha palju nahka kupp endasse imab, kas kupp on puhas jne. NB! See toode on individuaalne hügieenitoode. Tervislikel ja hügieenilistel põhjustel ei saa toodet tagastada ega vahetada. 
Lisa korvi

REA kehakuppude komplekt 8 kuppu

29.95

REA SUX Massaažikuppude komplekt on väga heade vaakumiomadustega ja mõeldud eelkõige passiivseks kuputeraapiaks.

Komplekti kuulub 8tk kuppu + kott. Kupud on kahes mõõdus 6,6cm ja 5,7cm läbimõõduga. NB! See toode on individuaalne hügieenitoode. Tervislikel ja hügieenilistel põhjustel ei saa toodet tagastada ega vahetada.   
Lisa korvi

Habys Silikoonist kuppude komplekt valged 4tk

19.90
Habys Silikoonist kuppude komplekt meditsiinilisest silikoonist valmistatud. 4tk komplektis ja kott kuppude hoiustamiseks. Kupud on valget värvi. Silikoonist kupud on vastupidavad ja neid saab korduvalt kasutada, mis muudab need ökonoomseks ja jätkusuutlikuks valikuks.
Lisa korvi

Habys Silikoonist kuppude komplekt 4tk sinine

19.90
Meditsiinilisest silikoonist valmistatud kupud. 4tk komplektis ja kott kuppude hoiustamiseks. Kupud on sinist värvi. Neid iseloomustab erakordne materjali vastupidavus, mis võimaldab neid kasutada aastaid
Lisa korvi

Massaažikupp 7 x 8cm

Original price was: €6.50.Current price is: €5.90.
Mõõdud: 7cm x 8cm  Kõik kupud on läbipaistvad, et oleks näha palju nahka kupp endasse imab, kas kupp on puhas jne. kehakupp-labipaistev NB! See toode on individuaalne hügieenitoode. Tervislikel ja hügieenilistel põhjustel ei saa toodet tagastada ega vahetada.   
Loe edasi