Testera kiirestid on spetsiaalselt disainitud kiirtestid, mille eesmärk on pakkuda kiireid ja täpseid tulemusi erinevate testitavate elementide või näitajate osas. Need testid on välja töötatud selleks, et optimeerida ajakasutust ja ressursse, pakkudes samal ajal kõrgetasemelist usaldusväärsust ja täpsust. Testera kiirestide kategooria võib hõlmata erinevaid teste, nagu näiteks:

  • Meditsiinilised kiirtestid: Kasutatakse haiguste või meditsiiniliste seisundite diagnoosimiseks. Näiteks COVID-19 antigeeni testid, d-vitamiini kiirtest,  Raua-või rasedustestid.

Need testid on kujundatud nii, et need oleksid kasutajasõbralikud ja lihtsasti rakendatavad, võimaldades testijatel saavutada kiireid tulemusi ilma vajaduseta pikkade protseduuride või keeruliste seadmete järele. Testera kiirestid on ideaalsed valikud olukordades, kus tulemused on vajalikud operatiivselt, aidates kaasa efektiivsematele otsustusprotsessidele.

Näitan kõiki 4 tulemust

COVID-19 kiirtest NEWGENE ninakaapega

Original price was: €5.90.Current price is: €3.90.
Antigeeni kiirtest enesetestimiseks NEWGENE Tuvastab kiirelt COVID-19 antigeeni olemasolu. Proovi võetakse ninasõõrmest, mitte sügavalt ninaneelust. Tundlikkus: 97.1% Spetsiifilisus: 99,2% Täpsus: 98,4% Testitulemus on käes 15 minutiga. Proov võetakse ninasõõrmest. Proov pannakse vatitampooniga anumasse, kus asub puhverlahus. Anumat segatakse ning seejärel lisatakse 3 tilka puhvrisegu teskaardile. 15 minuti pärast on tulemus nähtav. Tuvastab viiruse olemasolu, olenemata tüvest (Omicron, Delta jne) NB! Positiivse tulemuse korral teavita perearsti või võta ühendust perearsti nõuandeliiniga 1220. Kaup kohe laos ja kaupluses (Tallinnas Juhkentali 15) olemas
Lisa korvi

Puukborrelioosi kiirtest, Testera

15.99
See on kiirtest puukborrelioosi tuvastamiseks, mõõtes IgG ja IgM antikehi Borrelia vastu inimese veres, seerumis või plasmas. Test on mõeldud in vitro diagnostikaks ja seda viiakse läbi tervishoiutöötaja järelevalve all.
Lisa korvi

Rauapuuduse kiirtest, Testera

10.99
Rauapuuduse kiirtest on mõeldud koduseks kasutamiseks, pakkudes kiiret ja täpset viisi rauavaegusaneemia avastamiseks. Test on lihtne ja seda on mugav kasutada, pakkudes selgeid tulemusi vaid mõne minutiga. See on ideaalne lahendus neile, kes soovivad jälgida oma rauataset ilma aja- ja rahakuluta arsti külastamiseks.
Lisa korvi

D-vitamiini kiirtest, Testera

11.99
D-vitamiini kiirtest, mida saab mugavalt kodust lahkumata ise teha.
Lisa korvi