Näitan kõiki 8 tulemust

Therabody Wave Solo vibreeriv pall

Original price was: €75.00.Current price is: €59.00.
Therabody Wave Solo vibreeriv pall on kompaktne, kerge kaaluga, tark vibratsiooni teraapia seade, mis aitab vähendada pinget ja parandada liikuvust erinevatel survepunktidel. Moderne lähenemine traditsioonilisele palli massaažile. Wave Solo kasutab vibratsiooni, et vähendada valu tungides sügavale lihase sisse.
Lisa korvi

Theragun G5 PRO professionaalne 5. generatsiooni perkussiooniseade

Original price was: €599.00.Current price is: €449.00.
Tõenäoliselt Maailma parim massaažiseade.  Targem ja vaiksem kui kunagi varem, Theragun PRO on parim vahend taastumiseks ja valu leevendamiseks. Leidke vaevustele, pingetele ja valudele leevendust teaduslikult tõestatud süvalihaste raviga. Theragun G5 PRO on täielikult ümber kujundatud visuaalselt juhitavate, sisseehitatud rutiinide ja teise põlvkonna patenteeritud EQ-150 mootoriga, mis on 20% vaiksem – saate kogu võimsuse ilma mürata.
Lisa korvi

RecoveryAIR PRIME kompressioonsüsteem

Original price was: €699.00.Current price is: €650.00.
Avastage meie uuenduslik RecoveryAir Prime - kõrgtehnoloogiline pneumaatiline kompressioonisüsteem, mis on loodud selleks, et pakkuda teile kliiniliselt tõestatud survemassaaži mugavalt oma kodus. See süsteem on mõeldud igale kasutajale, kes soovib kiiresti ja tõhusalt taastada oma jõu ja värskuse pärast intensiivset füüsilist koormust. Olgu teil eesmärk vähendada lihasvalu, alandada turseid või parandada vereringet, Recovery Air Prime on teie ideaalne kaaslane.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

RECOVERY AIR JETBOOTS

Original price was: €899.00.Current price is: €699.00.
Täielikult juhtmevabad kompressioonisaapad Recovery Air Jetboots muudab jalgade lõdvestamise mugavamaks kui kunagi varem, kuna see on täielikult juhtmevaba konstruktsiooniga ja integreeritud sisemise pumbaga. Kogege meie patenteeritud pneumaatilise kompressiooni eeliseid igal ajal ja igal pool.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

THERABODY THERAGUN MINI STAND

Original price was: €43.50.Current price is: €25.00.
THERABODY THERAGUN MINI STAND - See läikiv metallist alus esitleb teie theragun minit, hoides selle hõlpsasti ligipääsetavana alati, kui vajate kiiret lõõgastust. Tugeva aluse ja mugava avamisega, mis tagab juurdepääsu laadimispordile, on minialus teie seadme hoidmiseks parim viis.
Lisa korvi

THERAFACE PRO Näoteraapia

Original price was: €399.00.Current price is: €295.00.
THERAFACE PRO näoteraapia on ülim seade näo tervise jaoks. Vähendage pingeid ja lõdvestage näolihaseid Theragun löökteraapia tehnoloogiaga, mis on nüüd loodud näole. See multifunktsionaalne seade ei piirdu sellega – nahka toniseerivast mikrovoolust noorendava valgusteraapiani saate kombineerida ja kohandada rohkem näohooldusi kui ühegi teise seadmega.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

THERABODY MULTI-DEVICE JUHTMEVABA LAADIJA

84.00
Therabody multi-device juhtmevaba laadija sobib Theragun G4PRO ja Elite püstolitele ning Wave Roller massaažirullile. Asetage lihtsalt oma seade dokile, et see saaks laadida ja oleks alati kättesaadav kui seda vajate. See mugavalt kasutatav universaalne juhtmevaba laadija sobib igapäevaseks ja kiireks taastumiseks ideaalselt.
Lisa korvi

THERAGUN PRO aku

Original price was: €59.00.Current price is: €49.00.
Laetav liitium-ioonaku Theragun PRO jaoks
Loe edasi