Kasulik, Õppevideod, Tervis

Kodus treenimise eelised

kodune treening

Treenida saab igal ajal ja igal pool. Sa tõesti ei pea kolm korda nädalas jõusaali minema või iga teine päev matkamas käima või jooksma tänaval 35 kraadi juures või lumesajus. Sa võid treenida ka kodus, kus sul on piiratud ruumid! Vaatame järgnevalt, millised on kodus treenimise eelised.

Kodus on palju võimalusi treenida ning püsida tervena ja heas vormis. Kodus treenimine võib olla ajutine lahendus, kuid toimib suurepäraselt ka pikemas perspektiivis. “Aga siis on mul vaja täielikku jõusaali!” kuuleme teid ütlemas. Ei, see ei ole tõsi! Kodus treenimiseks ei ole vaja täielikku jõusaali keldris või pööningul. See nõuab lihtsalt nutikat lähenemist.

Kodus töötamine on üha enam normiks, isegi pärast koroonat. Seda seetõttu, et oleme avastanud kodus töötamise eelised, sest oleme kodus produktiivsemad kui hõivatud töökohas ja tööandja on valinud paindlikud töötingimused. Või olete ehk üliõpilane ja veedate palju aega oma toas õppides. Millises olukorras te ka ei oleks, kodus olemine annab suurepärase võimaluse piisavalt liikuda. Kui korraldate kodus ruumi õigesti, saate iga päev teha mitmekülgset trenni, ilma et vajaksite palju ruutmeetreid.

Kodus treenimise eelised

Ei ole veel päris veendunud, et ka kodus saab suurepäraselt trenni ära teha? Loetleme nüüd mõned kodus treenimise eelised:

  • Säästad aega –  koduse treeningu mahutamine tihedasse ajakavasse on palju lihtsam. Ei ole vaja kulutada energiat koti pakkimisele, jõusaali sõitmisele ja muudele tegevustele.
  • See on paindlik –  kodus saate treenida igal ajal ja valida treeningu, mida just sel hetkel teha soovite. Treeningsaali lahtiolekuajad ja tunniplaanid ei piira teie kavatsusi. Saate oma treeningu katkestada ja sooritada selle vahetustega või isegi mitu treeningut kombineerida.
  • Sina oled juht – kodus saad valida ise muusika, sisustuse, temperatuuri ja tegevused. Kuula oma lemmiklaulu nii palju kordi kui soovid ja laula valjusti ja uhkelt kaasa. Ei ole vaja uhkeid jalanõusid ega treeningriideid. Ilma väliste häirivate teguriteta, mis võtaksid tähelepanu treeningult, saad täielikult treeningule keskenduda.
  • Säästate raha – jõusaali kuutasud ei ole odavad, sa pead maksma liikmemaksu, bensiini ja muude kulude eest. Hea uudis on see, et tõsiste tulemuste saavutamiseks ei ole vaja jõusaali masinaid. Kui varustate end treeningmati, hantlite komplekti, võimlemispalli ja mõne treeningkummiga, avanevad peaaegu piiramatud võimalused. See on ühekordne investeering pikaks ajaks, mis ei maksa teile varandust.
  • Vähem vabandusi  – väljas ei ole kunagi liiga külm või vihmane, et kodus treenida. Kui päev muutub kiireks, ei olegi nii raske leida paar minutit oma keha liigutamiseks.

Nutikad viisid kodus treenimiseks

Kas tahaksite jalutama või jooksma minna, kuid halbade ilmastikuolude tõttu ei ole see võimalik või eelistate hoopis siseruumides viibida? EQiSmart jooksulindid on väga kompaktsed ja võtavad vähe ruumi. Kui olete trenni lõpetanud, libistate selle lihtsalt voodi alla või panete selle püstiselt kappi ära.

Kas teile meeldib treenida raskustega? Meie valikus on väga palju erinevaid sangpomme, hantleid, palle, raskuskettaid, kangi -ja hantlite komplekte. Lisaks on olemas ka muudetava raskusega hantel, et ei peaks ostma mitmeid paare erinevaid hantleid.

Kas soovite oma ülakeha lihaseid korralikult treenida? Lõuatõmbekang ukseavale ei võta üldse ruumi, kuid tagab käte-, rinna- ja seljalihaste hea treeningu. Samuti aitavad sind välja kõiksugu treeningkummid, kindlasti hea lahendus kodus on ka TRX treeningrihmad.

Kas teile meeldib teha joogat või pilatese? Need on spordialad, mida saate hõlpsasti kodus teha. Mugavaks treeninguks on hädavajalik fitness- või joogamatt. Vastupidavusrihmad ja jõurihmad, rullid ja tasakaalulauad, joogaplokid ja pilatese rõngas – need kõik mahuvad hõlpsasti sahtlisse, kappi või laua alla.

Medpoint TRX treeningrihmad P3

Original price was: €99.00.Current price is: €42.90.
TRX treeningrihmad Revolutsiooniline treeningmeetod, mis põhineb oma kehakaaluga tehtavatel harjutustel. Võite kaasaskantavad treeningrihmad üles seada igal pool ning treenida teile sobival viisil. Treeningseade on turvaline ning saate seda kasutada erinevate harjutuste tegemiseks, mis kasvatavad jõudu, tugevust, painduvust, tasakaalu, liikuvust ja kõike seda täpselt sellisel intensiivsusel nagu soovite. Väga hea vigastustest taastumiseks! Värvus roheline/ must või must/kollane
Vali

Muudetava raskusega hantel 2.5-24 kg

Original price was: €199.00.Current price is: €160.00.
Komplektis 1x hantel Muudetava raskusega hantel asendab 15 erineva raskusega hantlit, mis tavaliselt võtavad kohalikus spordisaalis kogu riiuli jagu ruumi. Sobib ideaalselt kodus või kontoris kasutamiseks. Unikaalne raskuste vahetamise süsteem, mis võimaldab kiirelt ja ohutult valida just sulle sobiv raskus. Piiratud koguses laos! Kiire ja tasuta tarne pakiautomaati!  
Loe edasi

P2I Body Shaper kvaliteetne purunemiskindel treeningkumm kerge

Original price was: €7.99.Current price is: €6.95.
P2I Body Shaper kvaliteetne purunemiskindel treeningkumm on ideaalne väiksemate lihaskettide treenimiseks. See aitab parandada keha staatikat ja vähendada vigastuste ohtu. Ütle head aega ebamugavatele kummist võrudele – uus revolutsioon nahasõbralikus tekstiilis, mille sisse on õmmeldud ka lateksivaba kummi.  
Lisa korvi

P2I metallist sangpomm 6-20kg

21.9566.95
Sangpomm jõu ja vastupidavus treeninguteks. Materjal metall ja kaetud kummist kattega. Saadaval raskusega 6kg, 8kg, 12kg, 16kg, 20kg Laos kohe olemas, kiire 1 päevane tarne
Vali

Pure 2Improve õhuke joogamatt 610x1720x4mm

Original price was: €12.95.Current price is: €9.95.
4mm paksune, kerge, kuid vastupidav P2I joogamatt tagab hea  ja stabiilse aluspinna kõikidele tasakaalu nõudvatele harjutustele. Pärast kasutamist saab mati hõlpsalt kokku rullida või voltida ja ära hoiustada. Mõõtmed: 610x1720x4mm  
Lisa korvi

SISSEL Gym Mat võimlemismatt 1.0 cm, hall

Original price was: €49.90.Current price is: €39.50.
Sissel Gym mat võimlemismatt on optimaalne ja mugav spordi, fitnessi, jooga jms jaoks. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis on hügieeniline ja mida on võimalik kergesti puhastada. Kvaliteetne NBR matt  
Lisa korvi

Sveltus TRX treeningrihmad suspension trainer

Original price was: €99.00.Current price is: €59.50.
TRX treeningrihmad Revolutsiooniline treeningmeetod, mis põhineb oma kehakaaluga tehtavatel harjutustel. Võite kaasaskantavad treeningrihmad üles seada igal pool ning treenida teile sobival viisil. Treeningseade on turvaline ning saate seda kasutada erinevate harjutuste tegemiseks, mis kasvatavad jõudu, tugevust, painduvust, tasakaalu, liikuvust ja kõike seda täpselt sellisel intensiivsusel nagu soovite. Väga hea vigastustest taastumiseks! Värvus oranz/ must
Lisa korvi