Tervis, Kasulik

reBrain – heale meeleolule, ajutegevusele, mälule

reBrain

Kas tunned, et mälu veab alt ja keskendumine pole endine?

reBrain – heale meeleolule, ajutegevusele, mälule

Meie närvisüsteem koosneb kahest põhiosast: kesknärvisüsteemist ja perifeersest närvisüsteemist.

Mõlemad süsteemid on seotud signaalide saatmisega aju ja teiste kehaosade vahel, kontrollides seeläbi meie keha funktsioone: normaalset hingamist, mõtlemist, liikumist. Aja jooksul muutub aga meie mälu vähem teravaks, mõtlemine aga vähem selgeks.

reBrain OMADUSED:
  • toetab üldist ajutegevust,
  • parandab mälu,
  • parandab keskendumisvõimet
  • parandab mõtete selgust
  • parandab seeläbi elukvaliteeti.

 

reBRAIN on uue põlvkonna nootroopne toidulisand vaimse tervise ja hea psühholoogilise funktsiooni jaoks. Mõiste “nootroopne” pärineb kahest kreekakeelsest sõnast: “noos” tähendab mõistust, mõtlemist ja mõtteid ning “tropos” tähendab kalduvust, pööret, viisi.

reBrain toimeained fosfatidüülseriin ja fosfatiidhape on meie ajus looduslikult leiduvad fosfolipiidid, millel on oluline roll rakkudevahelise suhtluse kergendamisel ja rakumembraanide kaitsmisel kahjustuste eest.

 

Tuntud ajueksperdid dr. Avner Scheinfeld ja professor Meir Szynicki uurisid ajurakke ja eriti neid ümbritsevaid ja kaitsvaid membraane. Nad avastasid koos oma uurimisrühmaga, et membraanide tervise ning meie mälu, probleemide lahendamise võimete, emotsioonide ja muude põhioskuste vahel on otsene seos ning et ajurakke ja nende membraane tuleb aju sujuvaks toimimiseks pidevalt teatud mikroelementidega toita.

Toidulisandil on:

  • 10 rahvusvahelist patenti
  • 6 kliinilist uuringut
  • 25 aastat kogemust

Kliiniliste uuringute tulemused on näidanud, et reBRAIN´i koostises sisalduvad fosfolipiidid võivad aidata säilitada kognitiivset funktsiooni ja teravat mälu, samas kui MCT õlil – meie ajutegevuse „kütusel“ – on seos inimese üldise psühholoogilise funktsiooni, mälu, otsustusvõime ja mõtete väljendamisega.

reBRAIN´i koostises sisalduvad fosfatidüülseriin (PS) ja fosfatiidhape (PA) on ained, mida pidevalt uuritakse, tõestamaks, kuidas need mõjutavad närvirakkude membraane.

Ajakirjas The Journal of Alzheimer’s Disease** avaldatud uuringus tõestati, et glütseriidid võivad tõsta dopamiini taset ja parandada meeleolu ning on eriti kasulikud Alzheimeri tõve põdevate patsientide kognitiivsele funktsioonile.