Kinesioteip, Kinesio õppematerjalid

Nahaärritus kinesioteibist – ennetus ja ravi

Nahk on väga õrn organ. Kuigi see on keha suurim organ, on see ka pidevas kokkupuutes ilmastikuga. Võimalike rünnakute nimekiri on pikk – see võib olla mis tahes, alates liigsest päikese käes viibimisest kuni hõõrdumise. Nende ohtude tõttu tuleks alati olla ettevaatlik, millega teie nahk kokku puutub.

Mis te arvate, mis juhtub naharakkude välimise kihiga, kui te paigaldate endale kinesioteibi? Kasutades tundmatut kinesioteipi võite rikkuda oma naha halva kvaliteediga liimiga.

Enne sukeldumist sellesse, mida peaksite tegema, kui teil tekib kinesioloogilise teibi tõttu lööve, peame me rõhutama kui oluline on kasutada kvaliteetseid teipe. Me oleme näinud palju juhtumeid, kus inimesel on tekkinud nahaärritus, kuna nad on kvaliteedi osas kokku hoidnud.

Kui olete kasutanud vähem kvaliteetset teipi, võib see olla teie esimene probleem. Meie tootevalikus on suur valik kvaliteetseid kinesioloogilisi teipe.

Kui aga olete mõnda meie teipi proovinud, kuid teil esineb endiselt lööve, siis lugege edasi.

Mida teha, kui teil on lööve kinesioteibist?

Kui te olete üks vähestest regulaarsetest kinesioteibi kasutajatest, kellel tekkis lööve, proovige neid asju:

PIISAV VENITUS –  Ärge venitage teibi keskosa liiga palju. Tutvuge kinesioteipimise põhitõdedega siin.
KASUTAGE NÕRGEMA LIIMIGA TEIPI – Proovige vähem tugeva liimiga kinesioloogiateipi – rohkem ei ole alati kõigile parem. Meie valikust näiteks REA Classic teibid või iluteip.
KANDKE TEIP PUHTALE NAHALE – Ärge kandke nahale enne teipimist kreeme või õlisid.
KASUTAGE TEIPI MAKSIMAALSELT 3 PÄEVA – Seejärel laske nahal hingata, jättes nahk vähemalt üheks päevaks teibita.

teip näo peal

VEENDUGE, ET TEIP ON PUHAS – Kui olete tugevalt higistanud või teip on mõne tegevuse käigus määrdunud, võtke see maha ja asendage see uuega.
SÜGELUSE TEKKIDES, EEMALDA TEIP – Kui teibi all tekib sügelus, eemaldage see viivitamatult.

Lööve on sageli punane, sügelev ja võib esineda ka punne, siiski kaob see tavaliselt päeva jooksul. Ärge kasutage kinesioloogilist teipi uuesti, kuni nahk näeb välja täiesti normaalne. Seejärel järgige järgnevatel kordadel eespool toodud nõuandeid.

Kuidas vältida kinesioteibi allergilisi reaktsioone?
Kui teibite esimest korda või soovite kaaluda mõne teise kaubamärgi teibi kasutamist, siis on asjad, mida silmas pidada:

KASUTAGE PROOVITÜKKI – See nõuanne on kasulik inimestele, kellel on väga tundlik nahk või kellel on kalduvus nahaärritusele. Proovimiseks võtke väike tükk teipi ja kandke see ilma venituseta sellele piirkonnale, kuhu teipi plaanite kleepida. Jätke see nahale vähemalt 24 tunniks, et näha, kas teil tekib mingeid reaktsioone. Eemaldage koheselt, kui tekib ärritus. Kui teil ei tekkinud ärritust, tähendab see, et teip on teie jaoks ohutu.
PUHAS JA KUIV NAHK – Veenduge, et te ei kanna nahale eelnevalt mingeid kreeme või õlisid. Sellega tagate, et teip kinnituks hästi nahale, vältides samas ärritust.
VALIGE HÜPOALLERGEENNE TEIP – Olge ettevaatlik teipide suhtes, mis sisaldavad tsinki ja lateksit, et vältida allergilisi reaktsioone.

KOKKUVÕTE

Olenemata sellest, millist toodet te oma nahal kasutate, peaksite alati olema valvsad ja ettevaatlikud. Me mõistame seda, mistõttu leiate meie valikust vaid kvaliteetse liimiga ja materjaliga teipe.

Peale pikka katsetusperioodi, oleme leidnud, et kõige kvaliteetsemad teibid tulevad Lõuna-Koreast (REA) Saksamaalt (Sissel, How Sport)

32m Kinesioteip How Sport rayon

29.90
Uus Kinesioteip How Sport Rayon on kangast, mille venituspinge ja materjali paksus on parem, kui puuvillasel kinesioteibil. Kangal on kerge reflektiivne omadus, mis kiirgab keha soojust tagasi kehasse. Teibi akrüülliim on pärit Saksamaalt ja on äärmiselt kvaliteetne ning nahasõbralik.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

REA iluteip õrnale nahale

10.50
REA iluteip on erilise õrna liimiga, mis on sobilik tundlikule ja õrnale nahale. Ideaalne kosmeetiliseks teipimiseks.  
Lisa korvi

REA Kinesioteip Classic 5cm x 5m Beez

Original price was: €9.90.Current price is: €7.45.
Beez kinesioteip 5cm x 5m. Koostis 100% puuvill. REA kinesioteipide valikus on palju erinevaid värve ja disaine. Saabub tagasi lattu 05.02.2022
Lisa korvi

SISSEL® Kinesioloogia teip, 5 cm x 5 m, roosa

Original price was: €11.90.Current price is: €7.90.
Kinesioteip 5 cm x 5 m. Koostis 96% puuvill ja 4% lycra. Lycra muudab teibi elastsemaks.
Lisa korvi