Air-Relax, Seadmete rent, Tervis, Toodete tutvustused

TRIATLONI TREENINGUTEST TAASTUMINE

Käesoleval aastal Challenge Roth ja Ironman Dublin 70.3 on minu kõige tähtsamad eesmärgid ning üha konkurentsirikkamas valdkonnas proovides konkureerida tuleb kõige olemasolevaga panustada. Minu, kui veteransportlase elustiil ei erine sugugi professionaalsete sportlaste omast; pikad treeningud, õige toitumine, kindlad magamisharjumused, füsioteraapia ja kallis varustus. Üks asi, mida on raske saada eliit vanuserühma sportlasena, on puhke- ja taastumistase, mis on professionaalsetele sportlastele võimaldatud. Täistööajaga ja pereeluga on treeningute läbiviimine keeruline. Päeval pole lihtsalt piisavalt tunde optimaalseks taastumiseks, samal ajal peab ka kõike muud jõudma – treening, töö, uni … elu!

Meie pulma aastapäeva ajal oli hotellis, kus viibisime, spaa valikus õhukompressioonisaapad. Olles näinud palju professionaale neid kasutamas osana nende taastumis rutiinis, olin valmis proovima neid ise, et näha nende mõju. Ma olin meeldivalt üllatunud, õhu-kompressioonisaapad tegid mu jalad kergemaks ja värskemaks, neis oli vähem raskustunnet. Saavutada 15-20 minutilise seansiga selline taastumise tase on fantastiline! Muutes jalad pärast treeningut värskemaks, võin ma järgmise treeningu jooksul rohkem pingutada ja saavutada paremaid ja kiiremaid tulemusi – mis on iga sportlase peamine ambitsiooni… ma arvan.

Olles positiivselt üllatunud kompressioonisaabaste tulemustes, uurisin, millised võimalused olid need endale hankida. Leidsin kolm peamist kaubamärki. Kõik kolm süsteemi näivad pakkuvat sarnaseid funktsioone, kuid olles piiratud eelarvega, otsustasin osta Air Relaxi kompressiooni süsteemi – see on vaid murdosa hinnast (üle 800 euro odavam) võrreldes kahe teise tootemargiga. Lisaks pakkus Air-relax meditsiiniliselt tõstatud 2x kõrgemat survet (kuni 230 mmHg). Alates kompressioonisaabaste soetamisest olen kasutanud neid peaaegu iga päev. Neid on lihtne kasutada ja ma tõmban need peale, kui ma lõõgastun õhtul diivanil. 15-minutiline seanss pole mitte ainult suurepärane taastumiseks, vaid on ka mugav massaaž (kui ma seda soovin / vajan). Olen kasutanud ka saapaid soojendusena või isegi motiveerijatena – on päevi, kui keha (ja vaim!) lihtsalt ei taha treenida, jalad on rasked ja keha tundub loid ja pole meeleolu pikaks treeninguks. Kuid pärast lõõgastumist kompressioonisaabastega on kõik natuke lihtsam – jalad tunduvad liikuvamad ja keha paindlikum. Seejärel kiire sõõm espressot ja juba lähengi, märkides veel ühe treeningu oma treeningpäevikusse, olles rõõmus, et täna ma ei andnud alla!

 Alates sellest, kui hakkasin kasutama kompressioonisaapaid, on minu treeningud kindlasti paremaks muutunud. Ma suudan kiiremini taastuda ja selle tulemusel saan kauem ja rohkem pingutada treeningute ajal. Arvestades selle süsteemi hinda, saab sellega suurepärast kasu, ja igasportlane peaks seda kaaluma. Võite investeerida uude varustusse või kõrgetasemelistesse vidinatesse, et anda endale eelis, kuid investeerides paremasse taastumisse ja seega on teie enda treeningusse / kehasse, on see kindlasti parim investeering, mida on võimalik teha. Nüüd tundub, et olen ühe sammu lähemal professionaalse sportlase eluviisile, ja samas suudan ka tasakaalustada kõike muud, mis on seotud mu vanusega.

Karl M.

Air Relax komplekt- seade + püksid

669.00
Hetkel Air relax otsas ja uus partii saabumas Mai kuus. Seni võimalik soetada Air relax PLUS soodushinnaga siit: https://medpoint.ee/product/air-relax-plus-recovery-system-uus/ Pealmine erinevus Air Relax PLUS ja Air relax 2.0 vahel on:
  1. Iga kambril on rõhuandur mis tagab selle, et inimene saab saabastesse määratud õige rõhu, olenemata tema jalgade ümbermõõdust.
  2. Täiendava uuendusena on pikendatud automaatset järjestikust tööaega 15minutilt 30 minuti peale.
  3. Air Relax PLUS saab hakkama igasuguse voolupingega – Seega saab kasutada USA-s, EU-s, Hiinas, Aafrikas jm
  Vali Manseti pikkus:
  • Suurus E2: 75cm mansett. (Kehapikkusega 155 cm kuni 170 cm)
  • Suurus E3: 89cm mansett (Kehapikkusele 171cm kuni 184 cm )
  • Suurs E4: 99cm mansett (Kehapikkusele 185 cm ja rohkem)
Komplekti kuulub. Peamoodul (pump) ja paar jalamansette. Võimalik tasuda ka järelmaksuga. Kassas leiad mitmeid järelmaksu pakkujaid!  
Vali

Air Relax kott

99.00
Spetsiaalselt Air-Relaxi jaoks mõeldud kandekott Valmistatud kõrgkvaliteetsest nailonist  ja on seest poolt pehmendatud, et kaitsta Air-Relax seadet. Musta värvi kandeKott on väga kvaliteetne  ja mahutab ideaalselt seadme ja paari mansette. Kott on veekindel ja lisaks on ühe taskus ka lihtsalt väljavõetav spetsiaalne vihmakate karmimateks ilmastiku oludeks.
Loe edasi

Air Relax puusa kompressioonpüksid

369.00
Ainult püksid. Seade ei kuulud toote juurde. üks suurus sobib kõigile.
Lisa korvi

Air-Relax käemansett

199.00
Ainult käemansett! Seade ei kuulu selle toote juurde. Üks suurus sobib kõigile. 4 kambrit
Lisa korvi