Näitan kõiki 10 tulemust

PTP POWERTUBE ELITE Keskmine tuubkumm

13.00
Vastupanujõud 7.5kg Pikkus 147cm
Lisa korvi

Sveltus käepidemetega tuubkummid (erinevad raskused)

12.9914.99
Käepidemetega varustatud tuubkumm tugevdamaks nii üla- kui alakeha lihaseid. Maksimaalne vastupidavus tänu rebenemiskindlale kattele. Saadaval 3 erineva raskusega
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

PTP POWERTUBE ELITE MINI tugev tuubkumm

13.00
Vastupanujõud 12.4kg Pikkus: 79cm
Lisa korvi

PTP POWERTUBE ELITE kerge tuubkumm

12.00
Vastupanujõud 5.5kg Pikkus 147cm
Lisa korvi

PTP POWERTUBE ELITE MINI kerge tuubkumm

11.00
Vastupanujõud 5.5kg pikkus 79cm
Lisa korvi

PTP POWERTUBE + Tugev tuubkumm Oranz

18.70
Powertube+ on loodud jõu- ja vastupidavustreeninguks ning lihaskasvu soodustamiseks. Powetube+ sisaldab spetsiaalseid eritellimusel valmistatud käepidemeid ja ukseankrut, mis võimaldab teil sooritada harjutusi mitmes suunas. Väga mugav ja kaasaskantav, saate tuubkummiga treenida kõikjal.
Lisa korvi

Väga tugev tuubkumm, hall-PTP Powertube+

24.75
Tuubkumm on kompaktne, kaasaskantav  ja liigestele õrn treeningvahend, mis suudab sihtida igat lihasgruppi: käed, õlad, rind, selg, kõhulihased, tuharad ja jalad.
Lisa korvi

Keskmine tuubkumm, roheline-PTP Powertube +

20.90
Keskmine tuubkumm, roheline-PTP Powertube + on parim treeningvahend, kui teie eesmärk on rasvapõletus, lihaste kasvatamine või keha toonimine. See on ideaalne ka vigastuste ennetamiseks ja taastusraviks. Tuubkumm on kompaktne, kaasaskantav, turvaline ja liigestele õrn, sellega saab sihtida mis tahes lihasgruppi: käed, õlad, rind, selg, kõhulihased, tuharad ja jalad. Valmistuge tundma end paremini ja tugevamalt kui kunagi varem PowerTube+ abil!
Lisa korvi

Kerge tuubkumm, laim-PTP Powertube+

19.80
 Kerge tuubkumm, laimiroheline-PTP Powertube + on parim treeningvahend, kui teie eesmärk on rasvapõletus, lihaste kasvatamine või keha toonimine. See on ideaalne ka vigastuste ennetamiseks ja taastusraviks. Tuubkumm on kompaktne, kaasaskantav, turvaline ja liigestele õrn, sellega saab sihtida mis tahes lihasgruppi: käed, õlad, rind, selg, kõhulihased, tuharad ja jalad. Valmistuge tundma end paremini ja tugevamalt kui kunagi varem PowerTube+ abil!
Lisa korvi

Must tuubkumm, Elite Extreme-PTP Powertube

22.00
Must tuubkumm, Elite Extreme-PTP Powertube on eriti vastupidav treeningvahend, mida kasutatakse erinevate jõuharjutuste tegemiseks. See on valmistatud vastupidavast elastikust ja sisaldab sisemist turvapaela, mis hoiab ära ülevenituse ja purunemise. Tuubkumm ühildub erinevate PTP tarvikutega nagu käepidemed, pahkluurihmad ja ankrud, võimaldades mitmekülgseid treeninguid. See on ideaalne vahend edasijõudnud treenijatele, kes soovivad maksimeerida jõudu ja lihaste arengut.
Lisa korvi