Näitan kõiki 8 tulemust

Filtreeri suuruse järgi
Filtreeri brändi järgi

Libisemisvastased sisetallad naistele

3.90
Beezi värvi libisemiskindlad sisetallad 1 paar (2tk) Mõõtmed 8cm x 6cm
Lisa korvi

OM Powergel Insoles – geelist sisetallad

29.90
Powergel sisetallad on loodud pakkuma dünaamilist tuge ja löögisummutust nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka sportimisel ja tööl. OM-tehnoloogiaga välja töötatud meie täiustatud dünaamiline süsteem vähendab tõhusalt teie kehale avaldatavat liigset survet, toetades samal ajal teie jala loomulikku funktsiooni. Meie sisetallad kasutavad erineva kuju ja tihedusega geeli, et luua uus dünaamiline geelisüsteem. Pöiavõlvi tugidisainiga sisetald, mis pakub suurepärast leevendust, vastupidavust ja löögisummutust.
Vali

OM Standard Sport sisetallad

14.90
OM Standard Sport sisetallad tagavad stabiilsuse ning ei lase jalgu põrutada. Sisetallad muudavad sinu jalanõu mugavamaks. Need sisetallad on ideaalne lahendus teie spordikogemuse parandamiseks.
Vali

OM Sport Insoles – sisetallad sportimiseks

39.90
Kas soovite parandada oma mängu sisespordialadel, nagu padel, korvpall, käsipall, saalihoki või tennis?  Need sisetallad, mis on loodud spetsiaalselt siseruumides sportimiseks, tagavad sportlastele stabiilsuse, löögi neeldumise ja kergenduse, suurendades samal ajal teie mugavust. Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud proff, vastavad sisetallad sportlaste ainulaadsetele surve- ja liikumismustritele erinevate tegevuste ajal, vähendades lihaste ja liigeste stressi ning pakkudes paremaid tingimusi iga tasemega sportlastele.
Vali

OM Standard Outdoor sisetallad matkamiseks

14.90
OM Standard Outdoor sisetallad matkamiseks on ideaalne asendus Sinu matkasaabaste sisse. Kui olemasolevad tallad hakkavad kuluma või ebameeldivalt lõhnama, siis OM Standard outdoor sisetallad on ideaalne asendus!
Vali

OM Standard jalgpalli sisetallad

14.90
OM Standard jalgpalli sisetallad on täiustatud sisetallad võrreldes teie originaalsisetaldadega. Nendel on parem löögisummutus, mugavus, libisemisvastane kate ning need vähendavad hõõrdumise ja villide tekkimise ohtu. Kui teie algsed sisetallad kuluvad, venivad välja või hakkavad ebameeldivalt lõhnama, on need jalgpalli sisetallad deaalne asendus!
  • Libisemisvastane kate: soonikkoes pealmise katte disain suurendab stabiilsust ja jõudlust
  • Pealmine kate minimeerib hõõrdumise ja villide tekkimise ohtu
Vali

OM Standard Running sisetallad jooksmiseks

14.90
Täiendage oma jooksukogemust OM Standard Running sisetaldadega. Need sisetallad on põrutuskindlamad kui originaalsisetallad spordijalatsitel. Running sisetallad võivad aidata vähendada teie lihaste ja liigeste stressi, pakkudes paremaid tingimusi iga tasemega jooksjatele.
Vali

OM Running Insoles – sisetallad jooksmiseks

39.90
Jooksu sisetallad on loodud spetsiaalselt jooksjatele, et vähendada nende lihaste ja liigeste koormust, pakkudes paremaid tingimusi kõigile jooksjatele olenemata nende tasemest. Meie sisetallad põhinevad jooksjatelt kogu maailmast kogutud andmetel ning vastavad jooksjate ainulaadsele surve- ja liikumismustrile erinevate tegevuste ajal. Jooksmise ajal toimuvast lennufaasist tingitud suurenenud koormusega umbes 3–5 korda teie kehakaalust. Jooksusisetallad aitavad vähendada teie keha stressi, suurendades samal ajal mugavust ja jõudlust.
Vali