Näitan kõiki 3 tulemust

Filtreeri suuruse järgi
Filtreeri brändi järgi

OM Standard Sport sisetallad

14.90
OM Standard Sport sisetallad tagavad stabiilsuse ning ei lase jalgu põrutada. Sisetallad muudavad sinu jalanõu mugavamaks. Need sisetallad on ideaalne lahendus teie spordikogemuse parandamiseks.

OM Sport Insoles – sisetallad sportimiseks

39.90
Kas soovite parandada oma mängu sisespordialadel, nagu padel, korvpall, käsipall, saalihoki või tennis?  Need sisetallad, mis on loodud spetsiaalselt siseruumides sportimiseks, tagavad sportlastele stabiilsuse, löögi neeldumise ja kergenduse, suurendades samal ajal teie mugavust. Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud proff, vastavad sisetallad sportlaste ainulaadsetele surve- ja liikumismustritele erinevate tegevuste ajal, vähendades lihaste ja liigeste stressi ning pakkudes paremaid tingimusi iga tasemega sportlastele.

OM Standard jalgpalli sisetallad

14.90
OM Standard jalgpalli sisetallad on täiustatud sisetallad võrreldes teie originaalsisetaldadega. Nendel on parem löögisummutus, mugavus, libisemisvastane kate ning need vähendavad hõõrdumise ja villide tekkimise ohtu. Kui teie algsed sisetallad kuluvad, venivad välja või hakkavad ebameeldivalt lõhnama, on need jalgpalli sisetallad deaalne asendus!
  • Libisemisvastane kate: soonikkoes pealmise katte disain suurendab stabiilsust ja jõudlust
  • Pealmine kate minimeerib hõõrdumise ja villide tekkimise ohtu