Näitan kõiki 5 tulemust

Salendav korsett ONE FITNESS

8.50
Salendav korsett ONE FITNESS on mõeldud nii naistele kui meestele. See aitab varjata lisakilosid ning parandada figuuri vöö- ja kõhupiirkonnas. Seda tugivööd saab kasutada nii treeningute kui ka igapäevaste tegevuste ajal. Vöö aitab põletada kaloreid ja vähendada keharasva, samuti parandab see vereringet. Tänu painduvale neopreenmaterjalile ja takjakinnitusele saab korsett kohanduda ideaalselt teie kehakujuga, tagades suurepärase kandmismugavuse.
Lisa korvi

Neoprpeenist slimming korsett L/XL HMS

17.95
Neopreenist slimming korsett Kõrgeima kvaliteediga materjalidest valmistatud salendav korsett. See aitab teil saavutada unistuste figuuri, suurendada enesekindlust ja parandada teie vormi. Suurus: L/XL Pikkus: 87cm Laius: 25cm
Lisa korvi

Neoprpeenist slimming korsett Must S/M HMS

17.95
Neoprpeenist slimming korsett Must S/M HMS on kõrgeima kvaliteediga materjalidest valmistatud salendav korsett. See aitab teil saavutada unistuste figuuri, suurendada enesekindlust ja parandada oma vormi.
Lisa korvi

Neoprpeenist slimming korsett sinine HMS

17.95
Neoprpeenist slimming korsett sinine HMS, mille kasutamise mugavuse tagavad tõmbluku kinnitus ja viieastmeline ümbermõõdu reguleerimine, mis võimaldab vöö suurust täiuslikult kohandada kasutaja mõõtmetele.
Lisa korvi

Neoprpeenist slimming korsett S/M HMS

17.95
Neopreenist slimming korsett HMS, mis aitab teil saavutada oma unistuste figuuri, suurendada enesekindlust ja parandada oma füüsilist vormi.
Lisa korvi