Näitan kõiki 10 tulemust

Filtreeri Värvi järgi
Filtreeri suuruse järgi
Filtreeri brändi järgi

Mueller LITE Hüppeliigese Tugiortoos-Valge

26.90
Mueller® Lite ™ hüppeliigese ortoos võimaldab täielikku vertikaalset liikuvust, kuid aitab siiski vältida väljaväänamise vigastusi. Polsterdatud külgkaitsed ja hingedega alumine osa muudavad selle ortoosi ideaalseks võrkpalli ja korvpalli jaoks.

Elastne meditsiiniline neopreenist tugisokk tugevdusrihmadega

8.21
Elastne meditsiiniline neopreenist tugisokk tugevdusrihmadega omab soojusisolatsiooni ja mikromassaaži omadusi, mis soodustavad vereringet, stimuleerivad naha ja nahaaluse kihi ainevahetust, nahaaluse rasvkoe ja lihaste ainevahetust.

Rehband QD pahkluu tugi 3mm – must

22.70
Rehband QD pahkluu tugi on paindlik ja pehme tugi sportimiseks, mis hoiab ära valu ja stabiliseerib hüppeliigese piirkonda. See hüppeliigese tugi kaitseb teie jalga vigastuste eest ja tagab kindla istuvuse. See pakub suurepärast kompressiooni ja soojust, mis soodustab verevoolu.

Mueller pehme hüppeliigese ortoos rihmadega

25.99
Mueller pehme hüppeliigese ortoos rihmadega on loodud nii, et see toetaks teie pahkluud. Stabiliseerivad ristuvad rihmad aitavad pakkuda võistluse ajal teibitaolist tuge. - Mittevenivad ristuvad rihmad jäljendavad teipimise efekte. - Kinnitatud rihmad pakuvad tuge ja neid on lihtne peale kanda.

GABI Kootud pahkluuside KT0-8R

23.00
Kootud, veniv, hingav pahkluuside kergelt kompreseerib ja fikseerib pahkluud ja jalalaba. Osaliselt annab ka soojendavat efekti. Soovitatud kasutada ülekoormuse, vigastuse ,põletike korral , paistetuse ja taastusravi ajal.

Mueller ATF3 Hüppeliigese ortoos

34.60
Kui hüppeliigese tuge on lihtne jalga panna ja ära võtta, kannate seda tõenäolisemalt. Mueller ATF3 hüppeliigese ortoos on just sellise eelisega. See mitte ainult ei aita teil pahkluud paigal hoida, vaid see on nüüd kergem, väiksem ja mugavam.  

Mueller kohandatav hüppeliigese tugiside

22.00
Mueller kohandatav hüppeliigese tugiside on mõeldud, et toetada nõrku, valutavaid, vigastatud või artriitilisi pahkluude liigeseid. Käsipesu külmalt maheda pesuvahendiga, mitte pleegitada, nööril kuivatada, mitte triikida, mitte keemiliselt puhastada.

Hüppeliigese tugiside Incrediwear hall

40.00
Hüppeliigese tugiside Incrediwear hall
SUURUSKAART
S/M – 35-41
L – 42-46
XL – 46+
NB! Jalanumber

Mueller Hg80® Premium pehme hüppeliigese ortoos

47.99
Mueller® Hg80 Premium hüppeliigese ortoos on varustatud äärmiselt mugava risti-rästi elastse rihmadega süsteemiga, mis aitab kaitsta teid pahkluu nihestuste eest. See on lihtsalt kõige mugavam ja pehmem hüppeliigese traks, mida te kunagi kannate.

WALKING BOOT SHORT

69.90
Swede-O lühike pahkluu lahas aitab pahkluu immobiliseerida ning sobib ideaalselt tugevate hüppeliigese nikastuste, stabiilsete hüppeliigese luumurdude korral ning operatsioonijärgseks ja kipsijärgseks taastumiseks. Libisemiskindla põhjaosa ja madala profiiliga kontsaga. Lööke neelav, suletud vahtplastist sisetald ja kannapadi neelavad ja hajutavad kõndimisel tekkiva kannalöögi mõju. Lai jalalaba tagab suurema stabiilsuse ning võimaldab kanda nii tursete kui ka sidemega. Sobib nii paremale kui vasakule jalale.