Toodete tutvustused

Airofit PRO nutikas kopsu- ja hingamistreener

airofit pro nutikas kopsutreener

Kopsumahu suurendamine diivanil istudes?  Airofit PRO nutikas kopsu- ja hingamistreener muudab selle täiesti võimalikuks.

Mis on hingamistreening?

Jooksjate jaoks võib vähene kopsumaht saada oluliseks takistuseks. Olenemata sellest, kas te jooksete kord nädalas või olete professionaalne sportlane, kes soovib tugevdada oma vastupidavust või arendada oma tempot, võivad õiged hingamistehnikad anda jooksmisele hoogu juurde.

Jooksu ajal kontrollivad teie hingamist hingamislihased. Seetõttu võib hingamislihaste tugevdamine treeningu abil viia suurema jõudluse, tugevama vastupidavuse ja parema tempo saavutamiseni. Seepärast peaksite treenima oma hingamislihaseid nagu igat teist lihasgruppi.

Airofit PRO on teedrajav hingamislihaste treenimise süsteem, mis pakub vastupanutreeningut, et arendada hingamislihaseid ja muuta need tugevamaks, kiiremaks ja tõhusamaks. Sõltumata teie vormist, näete oma eesmärkide saavutamiseks jõu, vastupidavuse ja tempo paranemist. Ühtäkki ei saa teil joostes võhm otsa, saate püsida ühtlases tempos, ilma, et peaksite tempot aeglustama.

Mitmed arstid soovitavad Eestis keskmaa ja pikamaa sportlastele kopsutreeningut. ETV teadussaate Rakett69 võitja ja triatolonist Karl Mell  kasutab vabal ajal Airofit PRO kopsutreenijat.

airofit pro nutikas kopsu-ja hingamistreener

Kopsumahu olulisus

Me kõik oleme kuulnud, et tuleb sügavalt sisse hingata – see on põhjendatud nõuanne. Need sügavad hingetõmbed aitavad kaasa tõhusale õhuvahetusele teie kopsudes ja tõhusale energiakasutusele. Airofit suurendab teie kättesaadavat kopsumahtu nii, et saate korraga rohkem õhku sisse hingata, vähendada hingamissagedust ja säilitada energiat. Võime korraga rohkem õhku sisse- ja väljahingata tähendab, et saate teha vähem hingetõmbeid, raisata vähem energiat hingamisele ja jätta rohkem energiat liikumislihastele.

Mitte ainult jooksjatele 

Kõik ülaltoodu ei kehti mitte ainult sportlastele, vaid ka neile, kes on huvitatud oma üldise heaolu või tervise parandamisest, sõltumata vanusest või praegusest treeningu tasemest. Te ei pea olema professionaalne sportlane, et Airofit PRO süsteemist kasu saada. Airofiti kasutavad laialdaselt astmaatikud, KOK-i all kannatavad inimesed ja isegi lauljad.

Airofit rakendus on hästi üles ehitatud. See juhendab teid erinevate programmide kaudu sõltuvalt teie tasemest ja eesmärkidest. Igal progammil on konkreetne treeningu eesmärk (hingamise tugevus, kopsumahu arendamine, anaeroobne lävi, spetsiaalne treening konkreetsete spordialade jaoks, sealhulgas jalgpall, jalgrattasõit, jooksmine, golf). Kolm raskusastet muudavad treeningu progresseeruvaks ja mitte kunagi liiga raskeks. Rakenduse lihtsa kujunduse tõttu on harjutusi lihtne jälgida. Kui midagi tundub keeruline, siis on olemas ka igal harjutusel videoõpetus, mistõttu ei ole võimalik seadet valesti kasutada.

Heaolu eelised

Teine oluline valdkond on Airofit’i mõju heaolule, eriti une ja tasakaalu valdkondades. Saate õppida oma keha paremini lõdvestama, tehes spetsiaalseid hingamisharjutusi.

Airofit PRO rakenduse moodulid on välja töötatud paljude hingamisekunsti ja -teaduse tippude poolt ning on hoolitsetud selle eest, et pakkuda parimat hingamistreeningut teie spetsiifiliste vajaduste jaoks.

Uni on üks olulisemaid tervise ja heaolu aspekte ning Airofiti abil saate tagasi oma loomuliku rütmi, energia ja nautida elurõõme.

Hingamise üle kontrolli saavutamine on samuti positiivne samm, mis aitab leevendada stressi igapäevaelus. Airofit pakub lihtsat ja kerget viisi, kuidas hingamist kontrollida. Järgides rakenduse juhiseid, hakkate loomulikult rohkem tähelepanu pöörama sellele, kuidas õhk siseneb ja väljub teie kehast, mis aitab teil hingamist aeglustada. See annab teile tasakaalu ja positiivset energiat iga hingetõmbega.

Airofit PRO kopsutreener

Kuidas seda kasutada?

Airofit on väga kergesti juhitav, visuaalselt ilus ja ehitatud tipptasemel tehnoloogiale. Airofit PRO nutikas kopsu- ja hingamistreener koosneb seadmest ja virtuaalsest hingamistreenerist interaktiivses mobiilirakenduses, mis võimaldab teil treenida oma hingamistugevust, elulist kopsuvõimsust, anaeroobset läve ja teisi hingamise valdkondi. Kui tegemist on hingamistreeninguga, on järjepidavus võtmetähtsusega.

Seda on väga lihtne kasutada ja regulaarseks treeninguks piisab vaid 5-10 minutist päevas. Kuluta selleks oma ajast lihtsalt 5 minutit hommikul pärast ärkamist ja 5 minutit õhtul enne magama minekut.

Vaata ka videotutvustust

Hingamistreeningseadme leiad siit

Airofit PRO nutikas hingamis- ja kopsutreenija

Original price was: €299.00.Current price is: €279.00.
Nutikas hingamis- ja kopsutreenija Airofit on seade, mis on välja töötatud selleks, et parandada inimeste füüsilis jõudlust, üldist heaolu ja tervist juhendatud hingamisharjutuste abil. Seadme omadused:
  • Kerge kasutada
  • Kopsufunktsioonide mõõtmine
  • Kasutamine 5-10 minutit päevas
  • Personaalne treeningplaan
  • Reaalajas juhendamine ja tagasiside
Loe edasi