Näitan kõiki 5 tulemust

Mueller Adjust To Fit tennise küünarnuki tugiside

18.00
Mueller® tennise küünarnuki tugi aitab leevendada küünarvalu, rakendades suunatud  kompressiooni, mille tugevust saab reguleerida rihma abil. Sobib mõlemale käele. Universaalne suurus.
Lisa korvi

BlazePod Starter Kit 4 reaktsioonlambid reaction trainer

Original price was: €399.00.Current price is: €339.00.
Reaktsioonilambid 4tk Blazepod. Palju erinevaid põnevaid treeningvõimalusi loov treeningvahend USAst. Medpoint on BlazePod ametlik esindaja Eestis. BlazePode kasutavad Eestis edukalt jalgpallurid, tennisistid (Kaia Kanepi) jpt  
Lisa korvi

BlazePod Ultimate Athlete komplekt

499.00
BlazePod Ultimate Athlete komplekt on uuenduslik treeningvahend, mis kasutab visuaalseid signaale, et parandada reaktsioonikiirust, koordinatsiooni ja füüsilist võimekust. Komplekt sisaldab nelja podi, laadimisbaasi, kaableid ja lisatarvikuid ning sobib kasutamiseks nii siseruumides kui ka õues.  
Lisa korvi

BlazePodi treeningukomplekt (6-st poodist koosnev komplekt)

599.00
BlazePodi treeningukomplekt on interaktiivne treeningvahend, mis kasutab valguspoode reaktsioonikiiruse  ja otsustamisvõime parandamiseks. Komplekt sisaldab kuut poodi, laadimisalust ja kõvakattega kandekotti, sobides nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks.
Lisa korvi

BlazePod Trainer Kit 6 reaktsioonlambid

Original price was: €479.00.Current price is: €395.00.
Reaktsioonilambid 6tk Blazepod. Palju erinevaid põnevaid treeningvõimalusi loov treeningvahend USAst. Medpoint on Blazepod ametlik esindaja Eestis. BlazePode kasutavad Eestis edukalt jalgpallurid, tennisistid (Kaia Kanepi) jpt  
Loe edasi