Näitan kõiki 8 tulemust

WINBACK RSHOCK teraapiaseade

5,900.00
R-SHOCK on Winbacki uusim seade, mis ühendab endas mitme tehnoloogia tugevused. See täiesti uus tehnoloogia pakub kiiret ravi, mis hõlmab endas nii kõrgsagedustehnoloogiat ja madalsagedusimpulssi. Seade töötab akuga, on mobiilne ja kerge.
Lisa korvi

Easytech T CaRe – Diathermy Mudel PLUS komplekt (4 töösagedust, output Power 300W)

Easytech T Care Plus on seade, mis võimaldab teostada tecar-teraapiat, endogeenset stimulatsioonimeetodit, mis põhineb mahtuvuslikul ja resistiivsel energia ülekandmise põhimõttel.
Loe edasi

Easytech T CaRe – PLUS mudel VAGUE – konfigureeritud PELVIC FLOOR & PHYSIO AESTHETIC ravi jaoks, komplekt

T Care Plus Vague on kõige täiuslikum ja mitmekülgsem seade Easytech Diathermy tootesarjast. See seade, mis on juba niigi tõhus lihasluukonna füsioteraapias, laiendab oma niigi laia kasutusvaldkonda urogenitaal aparaadi ja vaagnapõhjaga seotud probleemide ravile. Lisaks sellele on T Care Plus Vague'i dermatofunktsionaalset modaalsust täiendatud, et lisada selle kasutusalade hulka ka kõige tavalisemate näo- ja kehanaha puuduste ravi.
Loe edasi

Easytech T CaRe – Diathermy Mudel COMPACT XP komplekt (1 töösagedus, Power 300W)

Easytech T Care Compact XP on seade, mis on mõeldud tecar-teraapia, endogeense stimulatsioonimeetodi läbiviimiseks. T Care Compact XP on mitmekülgne ja tõhus seade, millel on 2 töösagedust (500 ja 1000 Khz) ja suur võimsus, mis võib ulatuda kuni 300W.
Loe edasi

Easytech T CaRe – Diathermy Mudel COMPACT komplekt (1 sagedus, output Power 200W ja lisad)

T Care Compact on kõige väiksem ja mitmekülgsem seade T Care'i tootesarjast. Selle väikesed mõõtmed ja kaal muudavad T Care Compacti sobivaks nii stuudios, kodus kui ka välitingimustes tehtavateks raviprotseduurideks. Raadiosagedusgeneraatoriga ühendatud mahtuvus- ja takistuselektroodide seeria koos mõne lihtsa protseduuriga võimaldab terapeudil töötada patsiendiga, tekitades sügavaid ja sihipäraseid hüpertermilisi stimulatsioone. T Care Compacti valitud sagedus on 500 Khz, kuid võimsust saab reguleerida kuni 200 W-ni.
Loe edasi

WINBACK TecarTherapy BACK 3SE teraapiaseade

WINBACKi tippmudelit BACK 3SE saab kasutada 5 tüüpi Winback Tecar teraapiaga (1.0 kuni 5.0). Väga praktiline, seade asetseb ratastega kärul, mistõttu on seda lihtne erinevate ruumide vahel transportida. Lisaks on kärul mugav tarvikute hoidik. Tarneaeg 1 nädal.
Loe edasi

WINBACK TecarTherapy BACK 1S teraapiaseade

BACK 1S teraapiaseadmel pakub kõiki WINBACK tehnoloogia võimalusi minimaalse kaalu ja maksimaalse tõhususega. Seade kaalub ainult 4 kg, mistõttu on see kergesti kaasaskantav. Võimalik kasutada nii kliinikutes kui ka liikvel olles, sest kaasas kandekott.  
Loe edasi

HUMAN TECAR HCR1002 TECAR-teraapia lipulaev

Kõige kaasaegsem ja vajalikum tööriist igale füsioterapeudile, osteopaadile, massöörile ja teistele, kes soovivad pakkuda kõige kvaliteetsemat teenust. Loe rohkem all pool. ÜKS MEETOD, LÕPUTUD EELISED-  Terav valu, krooniline osteoartikulaarne ja lihaspatoloogia, väsimus ning stress: Human Tecar lahendab kõik need probleemid, pakkudes kohe, tõhusaid ja püsivaid lahendusi. LAHENDUS LAIAULATUSLIKELE PROBLEEMIDELE Human Tecari metoodika, koos uue lähenemisviisiga füsioteraapiale on kõrgetasemelise spordi maailmas kasutuses ja tava inimese jaoks kasutatakse seda samuti ning seda meetodit kasutavad paljud erinevad valdkonnad. Uuenduslikud tehnoloogiad, mis on kaubamärgi all Human Tecar, mida on toetanud teaduslikud uuringud. Selle töötas välja Unibell Corporation üle kahe aastakümne ja see on osutunud eriti väärtuslikuks professionaalsete sportlaste seas, kes peavad maksimeerima jõudlust surve all, taastama vigastusest võimalikult lühikese ajaga ja säilitama enda füüsilist ja psühholoogilist tasakaalu ning seda kõike tegema võistluste pinge all. See on uue põlvkonna füsioteraapia, mis aitab ennetada probleeme. SAAVUTA KIIRELT TULEMUS JA HOIDES SELLEGA RAHA KOKKU Tänu kiirusele, millega Human Tecar meetod saavutab tulemusi ja asjaolu, et patsiendid saavad ohutult teha mitmeid seansse - isegi mitu tükki päevas - Unibell on aidanud teraapia kulu vähendada, muutes selle eelised kättesaadavaks avalikkusele. ENNETAMINE- JA HOOLDUSVAHELINE VÕRK Itaalias ja kogu maailmas tegutseb arvukalt Human Tecar spetsialiste: haiglates, spaades, rehabilitatsiooni- ja tervisekeskustes jne. Ükskõik kus see on kasutusel, annab Human Tecari tööviis alati parema heaolu ja maksimaalse jõudluse. Väiksemad tervisehäired ja ebamugavused, kui neid õigeaegselt avastatakse, siis kaovad need ning elukvaliteet paraneb. Teisest küljest, kui neid ignoreeritakse, võivad need muutuda kroonilisteks ja sealt edasi aina hullemaks probleemiks. Garantii 2a aastat. Medpoint teostab seadmetele ka garantiiremonti. Seadmega kaasneb tasuta põhjalik koolitus.    
Loe edasi