Näitan kõiki 7 tulemust

Lightspeed Lift Magic Püksid

125.00
Magic Shorts -​ Need lühikesed püksid on disainitud ja testitud vastu pidama kõige raskematele treeningutele. Hingav niiskust imav materjal läbi vahetkihtude tagab mugavuse ja liikuvuse.
Vali

Lightspeed Lift LSP-400

2,500.00
Lihtsa aga geniaalse disaini ning uudse tehnoloogiaga LightSpeed Lift LSP-400 tõstab sportimise ja rehabilitatsiooni tõhususe uuele tasemele. See patenteeritud  lahendus pakub ainulaadset võimalust vigastusest taastumiseks ning jõu, kiiruse ja vastupidavuse arendamiseks. LSP-400 on loodud spetsiaalselt pühendunud sportlastele, sporditreeneritele, füsioteraapia kliinikutele, kodurehabilitatsioonile ning fitness keskustele.
Lisa korvi

Lightspeed Lift Velkro tõsterihmad (paar)

175.00
Lai ja tugev Velcro kinnitub Magic lühikeste pükste külge, pakkudes tugevat ja turvalist kinnituspunkti LightSpeed Lift'i patenteeritud tõstesüsteemile. Desinfitseerimiseks võib kasutada pleegitajat mitte sisaldavat desinfitseerimisvahendit.
Lisa korvi

Lightspeed Lift Super Lift Belt

250.00
Universaalne Super Lift vöö omab kõiki Universaalse vöö omadusi, kuid sellel on täiendav pinge kummides, mis võimaldab 50% suuremat koormuse vähendamist ning pakub märkimisväärselt rohkem külgmist stabiilsust. Kui teie kliendid võitlevad tasakaaluprobleemidega või võivad vajada rohkem tõstmist vigastuse tõsiduse või suurenenud kehakaalu tõttu, on Universaalne Super Lift vöö ideaalne valik!
Lisa korvi

Lightspeed Lift elastik velkrokinnitused

25.00
Elastsed tugilindid loovad tugeva reietoe, hoides Universaalse Tõstevöö või Tõstelindid õiges asendis, isegi pikkade ja nõudlike treeningute ajal.
Lisa korvi

Lightspeed Lift Universiaalne Lift Belt

225.00
Komplekt sisaldab (2 iga suuruse kohta) väikeseid, keskmise suurusega ja suuri elastseid kumme.
Lisa korvi

Lightspeed Lift LSX-500

3,500.00
LightSpeed Lift LSX-500 tõstab sportimise ja rehabilitatsiooni tõhususe uuele tasemele. See patenteeritud  lahendus pakub ainulaadset võimalust vigastusest taastumiseks ning jõu, kiiruse ja vastupidavuse arendamiseks. LSX-500kehakaalu toetussüsteem aitab pakkuda sujuvat ja loomulikku kõnnakut patsientidele, kellel on südame-, ortopeedilised ja neuroloogilised haigused. See mudel on ideaalne füsioteraapia kliinikutele ja haiglatele, kes soovivad suurendada patsientide arvu ja paremaid ravitulemusi.
Lisa korvi