Põlvitustool on disainitud selleks, et soodustada tervislikku istumisasendit ja parandada selja tervist. Siin on mõned põhjused, miks põlvitustool võib olla kasulik:

  1. Parandab rühti: Erinevalt traditsioonilistest toolidest, mis võivad julgustada selja kumerdumist, sunnib põlvitustool kasutajat hoidma selgroogu sirgena ja neutraalses asendis. See aitab vähendada lülisamba koormust ja parandada üldist rühti. Põlvitustoolil on palju lihtsam istuda sirgena kui tavalisel kontoritoolil.
  2. Jaotab keharaskust: Põlvitustooli disain jagab keharaskust reite ja sääre vahele, vähendades seeläbi survet alaseljale ja istmikunärvidele. See võib aidata vähendada alaseljavalusid ja muid istumisest põhjustatud vaevusi.
  3. Aktiveerib lihaseid: Kuna istumine põlvitustoolis nõuab suuremat lihasaktiivsust selja ja kõhu piirkonnas, aitab see tugevdada süvalihaseid. Lihaste tugevdamine võib omakorda toetada paremat rühti ja vähendada vigastuste riski.
  4. Vähendab survet puusadele ja põlvedele: Põlvitustooli asend, kus kasutaja põlved on kergelt kõverdatud ja suunatud allapoole, võib vähendada survet puusaliigestele ja põlvedele, mis on kasulik neile, kes kannatavad liigeste valude all.
  5. Suurendab vereringet: Ergonoomiline istumisasend põlvitustoolil võib parandada verevoolu alakehas, mis on oluline pikaajalise istumise korral. Parema vereringe abil saab vältida jalgade ja alakeha turset ning muud terviseprobleeme.

Näitan kõiki 3 tulemust

Ergonoomiline põlvitustool Ergo Standard

Original price was: €160.00.Current price is: €95.00.
Põlvitutool Ergo Standard on ergonoomiline ja mugava istme, kõrguse reguleerimise ja lukuga rattasüsteemiga varustatud taastusravi tool, mis võimaldab istuda parema kehahoikauga. Disainitud spetsiaalselt ergonoomikat ja kasutusmugavust silmas pidades. Vaadates põlvitustooli, märkad kohe mitmeid erinevusi nende ja tavapäraste kontoritoolide vahel. Sellel on kaks polsterdatud ala: üks istumiseks ja teine sääretele. Selline asend hoiab lülisammast õiges asendis ning ennetab küürutamist ja teisi seljaprobleeme. 
Lisa korvi

Ergonoomiline põlvitustool Ergo Simple Puidust

Original price was: €140.00.Current price is: €85.00.
Põlvitutools Ergo Simple on ideaalne valik kõigile, kes veedavad palju aega istudes, olgu see siis kontoris, töötoas või kodus. Eriline rõhk on pandud naturaalsele ja minimalistlikule disainile, mis rõõmustab kõiki puiduarmastajaid. Valige tervislik ja stiilne lahendus oma igapäevasele istumisele.
Lisa korvi

Ergonoomiline põlvitustool Pro

215.00
Ergonoomiline põlvitustool Pro on ergonoomiline ennetav ja taastusravi tool, mis võimaldab istudes hoida tervislikku ja õiget kehahoiakut.
Lisa korvi