Näitan kõiki 5 tulemust

Medpoint Mini massaažipüstol Blue

Original price was: €115.00.Current price is: €89.00.
Medpoint Mini massaažipüstol Blue on  kerge, kompaktne ja super vaikne juhtmevaba löökraviseade. Tegemist on ühe vaikseima massaažipüstoliga meie valikus. See seade on nii kompaktne, et see mahub taskusse.  Kuid vastupidiselt eeldustele on tegemist piisavalt võimsa seadmega, mis sobib kasutamiseks kõigile, kes hindavad ergonoomilisust ja kompaktsust.
Lisa korvi

Active mini massaažipüstol kroom

75.00
Active mini massaažipüstol võimaldab lõdvestada ja stimuleerida kõiki lihasgruppe. Kasutaja käsutuses on 4 vahetatavat otsikut: ümmargune, kuuli-, lame- ja kahvlikujuline ("u" kujuline). Seda on mugav ja lihtne kasutada. Värvus: Kroom
Lisa korvi

Booster Mini Gen2 AI massaazipüstol

120.00
Tutvustame booster mini 2.0 massaažipüstolit, kaasaskantavat seadet, millega saate massaaži teha igal ajal ja igal pool. Minipüstol on piisavalt väike, et mahutada see taskusse või käekotti, kuid piisavalt võimas, et leevendada valusate lihaste pinget. See püstol sobib suurepäraselt ka reisimiseks – võtke see kaasa rongile või autosse ummikute ajal. Või kasutage seda kodus kui lõõgastute pärast tööd diivanil. Booster 2.0 massaažipüstolil on ergonoomiline käepide ja laetav aku, nii et juhtmete pärast pole vaja muretseda.
Lisa korvi

Hypervolt GO 2 massaažipüstol valge

Original price was: €149.00.Current price is: €125.00.
Kerge, mitmekülgne ja elegantse disainiga massaažipüstol pakub lõõgastust, kus iganes te viibite. Masseerides stressis ja pinges lihaseid, lõdvestades lihassõlmi ja leevendades väsimust. See on midagi enamat kui tavaline massaažipüstol - see püstol on loodud kaasas kandmiseks oma kerguse poolest.  Ideaalne valik liikuvale ja palju reisivale inimesele!
Lisa korvi

Medpoint mini EVO Massaažipüstol + kohver

Original price was: €115.00.Current price is: €74.90.
Uus Medpoint mini EVO Massaažipüstol on kompaktne, kuid võimas. Massaažipüstoli teeb eriliseks tema ergonoomiline käepide ja alumiiniumist korpus. Seda löökteraapiaseadet saab kasutada selliste vigastuste puhul nagu pinges õlad, karpaalkanal, bursiit, sääre luuvalud (shins splints), biitsepsi kõõlusepõletik, tennise küünarnukk, alaseljavalu, plantaarfastsiit.  
Vali