Näitan kõiki 4 tulemust

Venen Engel 6 kambriga Premium lümfiteraapia kompressioonseade

Original price was: €759.00.Current price is: €695.00.
Venen Engel 6 kambriga Premium kompressioon seade Tegemist on pikendatud kompressioonpükstega (vt pilte), mis sobib just lümfiteraapiaks!
  • RAHUSTAV MASSAAŽ - 6 kattuva õhukambriga ja 6 programmiga massaažikogemus on veelgi meeldivam ja tõhusam.
  • PARANENUD RAKKUDE MUUTUS - Kudedest eemaldatakse liigne vesi, mille tulemusel paraneb verevarustus sidekudedes.
  • MEDITSIINILISELT SERTIFITSEERITUD - vahelduv pneumaatiline kompressioon (IPC) on meditsiiniliselt heakskiidetud ravimeetod, mida saab kasutada ka kosmeetiliseks raviks.
  • ERALDATUD KAMBRID - Eksklusiivse premium-funktsiooniga saab tundlikud jalapiirkonnad ühe nupu vajutusega välja jätta.
  • INDIVIDUAALNE RÕHK KAMBRI KOHTA - Õhurõhku saab igas kompressioonikambris individuaalselt reguleerida ja see võimaldab veelgi individuaalsemat ja sihipärasemat massaaži.
Lisa korvi

Venen Engel 8 kambriga Premium lümfiteraapia kompressioonseade

Original price was: €989.00.Current price is: €899.00.
Tegemist on pikendatud kompressioonpükstega (vt pilte), mis sobib just lümfiteraapiaks! Venen Engel Premium kompressioonseade massaažiefekt on eriti kasulik ja tänu 8 õhukambriga on massaažikvaliteet veelgi parem ja mitmekülgsem. Meie kompressioonmassaažiseadmed kasutavad spetsiaalset tehnoloogiat, et avaldada sinu jalgadele sihipärast survet. Mansettide õhukambrid pumbatakse täis õhuga ja igat piirkonda masseeritakse valikuliselt.
Lisa korvi

Venen Engel 12 kambriga Premium lümfiteraapia kompressioonseade

Original price was: €2,299.00.Current price is: €1,999.00.
Venen Engel Premium kompressioonseadme massaažiefekt on eriti kasulik ja tänu 12 õhukambrile on massaažikvaliteet veelgi parem ja mitmekülgsem. Meie kompressioonmassaažiseadmed kasutavad spetsiaalset tehnoloogiat, et avaldada sinu jalgadele sihipärast survet. Mansettide õhukambrid pumbatakse täis õhuga ja igat piirkonda masseeritakse valikuliselt.
Lisa korvi

Venen Engel Käemansett

79.00119.00
VENEN ENGEL® käemansett võimaldab sul nautida meeldivat lainetavat kompressioonmassaaži oma kätele. LIIHTNE JA KIIRE KASUTADA: käemansett on väga lihtne ja kiire paigaldada kätele ilma välisa abita. VASTUPIDAV JA OPTIMAALSE SOBIVUSEGA: käemansett talub suuri koormusi ilma vaevata ja sobitub ideaalselt. KÕRGE KVALITEEDIGA: kõrgekvaliteediliste materjalide kasutamine tagab seadme pikaajalise vastupidavuse - Käemansett ei veni välja,  voolikud ei lõtvu ja lukk ei lähe katki. OLULINE - palun pane tähele: Vali vastavalt seadme kambrite hulgale. Seade ei kuulu komplekti.
Vali