Näitan kõiki 14 tulemust

Evolve jooksulint 15,6” TFT konsooliga

Original price was: €1,899.00.Current price is: €1,599.00.
Evolve HT 350 jooksulint – DC max. 4,5 hj mootor, 15,6" TFT ekraan WiFi-ga ja palju meelelahutusfunktsioone, mis on kombineeritud stiilses disainis. Kokkupandav raam hüdraulilise aeglaselt langetava süsteemi ja transpordiratastega lihtsaks hoiustamiseks. Bluetooth HiFi integreeritud kõlarid, maksimaalne kasutaja kaal 150 kg, 12 integreeritud + 1 kasutajaprogramm ja 1 BMI taseme test, kiirus kuni 18,8 km/h – need ja paljud muud funktsioonid pakuvad teile meelelahutust, jõudlust taskukohase hinnaga.
Lisa korvi

Lightspeed Lift Magic Püksid

125.00
Magic Shorts -​ Need lühikesed püksid on disainitud ja testitud vastu pidama kõige raskematele treeningutele. Hingav niiskust imav materjal läbi vahetkihtude tagab mugavuse ja liikuvuse.
Vali

Lightspeed Lift LSP-400

2,500.00
Lihtsa aga geniaalse disaini ning uudse tehnoloogiaga LightSpeed Lift LSP-400 tõstab sportimise ja rehabilitatsiooni tõhususe uuele tasemele. See patenteeritud  lahendus pakub ainulaadset võimalust vigastusest taastumiseks ning jõu, kiiruse ja vastupidavuse arendamiseks. LSP-400 on loodud spetsiaalselt pühendunud sportlastele, sporditreeneritele, füsioteraapia kliinikutele, kodurehabilitatsioonile ning fitness keskustele.
Lisa korvi

Professionaalne curve jooksulint

Original price was: €4,390.00.Current price is: €2,995.00.
Professionaalne mootorita jooksurada, mille paneb liikuma sinu enda jalgade jõud. Seda jooksulinti saate nautida igal pool, sest seda ei pea ühendma pistikupessa. Super pakkumine kuni kaupa jätkub! Tule proovima ja vaatama Tähesaju 11 (Spordiabi)
Lisa korvi

Lightspeed Lift Velkro tõsterihmad (paar)

175.00
Lai ja tugev Velcro kinnitub Magic lühikeste pükste külge, pakkudes tugevat ja turvalist kinnituspunkti LightSpeed Lift'i patenteeritud tõstesüsteemile. Desinfitseerimiseks võib kasutada pleegitajat mitte sisaldavat desinfitseerimisvahendit.
Lisa korvi

Lightspeed Lift Super Lift Belt

250.00
Universaalne Super Lift vöö omab kõiki Universaalse vöö omadusi, kuid sellel on täiendav pinge kummides, mis võimaldab 50% suuremat koormuse vähendamist ning pakub märkimisväärselt rohkem külgmist stabiilsust. Kui teie kliendid võitlevad tasakaaluprobleemidega või võivad vajada rohkem tõstmist vigastuse tõsiduse või suurenenud kehakaalu tõttu, on Universaalne Super Lift vöö ideaalne valik!
Lisa korvi

Lightspeed Lift elastik velkrokinnitused

25.00
Elastsed tugilindid loovad tugeva reietoe, hoides Universaalse Tõstevöö või Tõstelindid õiges asendis, isegi pikkade ja nõudlike treeningute ajal.
Lisa korvi

Lightspeed Lift Universiaalne Lift Belt

225.00
Komplekt sisaldab (2 iga suuruse kohta) väikeseid, keskmise suurusega ja suuri elastseid kumme.
Lisa korvi

Lightspeed Lift LSX-500

3,500.00
LightSpeed Lift LSX-500 tõstab sportimise ja rehabilitatsiooni tõhususe uuele tasemele. See patenteeritud  lahendus pakub ainulaadset võimalust vigastusest taastumiseks ning jõu, kiiruse ja vastupidavuse arendamiseks. LSX-500kehakaalu toetussüsteem aitab pakkuda sujuvat ja loomulikku kõnnakut patsientidele, kellel on südame-, ortopeedilised ja neuroloogilised haigused. See mudel on ideaalne füsioteraapia kliinikutele ja haiglatele, kes soovivad suurendada patsientide arvu ja paremaid ravitulemusi.
Lisa korvi

Evolve 5HP jooksulint TFT konsooliga

4,549.00
Evolve 5HP jooksulint TFT konsooliga ja vastupidava raamiga, mis suudab kanda kuni 200 kg maksimaalset kasutajakaalu. Nautige kuni 25 km/h kiirust ja kuni 18% kallakut - need omadused võivad pakkuda piisavalt vastupanu nii kergeks jalutuskäiguks ülesmäge kui ka kiireks sprindiks.
Lisa korvi

Evolve 5HP jooksulint LCD konsooliga

3,849.00
Evolve 5HP jooksulint LCD konsooliga ja vastupidava raamiga suudab kanda kuni 200 kg maksimaalset kasutajakaalu. Nautige kuni 25 km/h kiirust ja kuni 18% kallakut - need omadused võivad pakkuda piisavalt vastupanu nii kergeks jalutuskäiguks ülesmäge kui ka kiireks sprindiks.
Lisa korvi

Evolve jooksulint 21.5′ full HD konsooliga

5,449.00
Evolve jooksulint 21.5' full HD konsooliga, mis on tõenäoliselt ainus trenazöör maailmas, millel on traadita mobiiltelefoni laadija. Virtuaalsed treeningud, YouTube ja WiFi ei lase teil treeningu ajal igavleda. Ühendage juhtmevabalt oma seadmetega, kuulake muusikat integreeritud kõlarite abil, vaadake videoklippe Full HD resolutsioonis.
Lisa korvi

Evolve jooksulint LED konsooliga 4.5Hj

1,199.00
Evolve HT 350 LED jooksulint – DC max. 4,5 HP mootor, LED ekraan, MP3 sisend ja USB ühendus mobiiltelefoni laadimiseks. Bluetooth HiFi integreeritud kõlarid, kasutaja maksimaalne kaal 150 kg, 12 integreeritud + 1 kasutajaprogrammi ja 1 BMI taseme test, kiirus kuni 18,8 km/h – need ja palju muud funktsioonid pakuvad teile meelelahutust ja jõudlust taskukohase hinnaga.
Loe edasi

Evolve jooksulint LCD konsooliga

949.00
Evolve jooksulint LCD konsooliga, kokkupandava raami ja transpordiratastega lihtsaks hoiustamiseks. MP3 sisend koos integreeritud kõlaritega, 150 kg maksimaalne kasutajakaal, 12 integreeritud + 1 kasutaja programm, kuni 18 km/h kiirus - need ja palju muud omadused pakuvad teile meelelahutust, jõudlust taskukohase hinnaga. Evolve HT 250 on suurepärane valik, mis hoiab teid motiveerituna ja väljakutsetena.
Loe edasi