Näitan kõiki 3 tulemust

Multi PushUp Board HMS

25.00
Multi PushUp Board HMS on uuenduslik ja multifunktsionaalne plaat, mis on loodud ettepoole suunatud kätekõverduste ehk nn push-upide sooritamiseks.  
Lisa korvi

Multifunktsionaalne kätekõrverduste push-up laud

21.00
Multifunktsionaalne kätekõverduste push-up laud käepidemetega See mitmekülgne push-up laud on loodud selleks, et saaksite treenida erinevaid lihasgruppe, pakkudes erinevaid seadistusi ja nurki, mis aitavad ülakeha vormida maksimaalselt. Toote omadused: Sobib kõikidele treeningtasemetele. Lihtne hoiustada ja kokku panna. Tugevdage oma rindkere, käsi, selga ja triitsepsit: Sinine – keskendub kätele. Punane – sihib rinda. Kollane – abistab triitsepsitreeningul. Roheline – ideaalne selja tugevdamiseks. See multifunktsionaalne push-up laud võimaldab kõikehõlmavat ülakeha treeningut, olenemata teie treeningtasemest. Seda on lihtne hoiustada ja kokku panna, mistõttu on see ideaalne vahend tõhusaks lihastreeninguks kus iganes viibite.
Lisa korvi

Multifunktsionaalne kätekõverduste laud + käepidemed

12.50
Multifunktsionaalne kätekõverduste treeninglaud erineva värvikoodiga, tahvli eesmärgid kirjeldavad üksikasjalikult töödeldud lihaseid (sinine-rindkere, punane-õlad, kollane-selg ja roheline-triceps). Raske Plug & Press tõukelaudade süsteem, millel on mitu asendit ja nurka, mis modelleerivad ja maksimeerivad ülakeha määratlust.
Loe edasi